Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Zabiegi medycyny estetycznej, czyli idealny pomysł na prezent

Odpowiedni podarunek może sprawić bliskiej nam osobie naprawdę wiele radości. Im lepiej znamy kogoś, kogo chcemy obdarować, tym większa szansa, że prezent będzie trafiony. Jeśli myślimy o upominku dla osoby, której potrzeby skóry są nam dobrze znane, świetnym rozwiązaniem będzie podarunek w formie zabiegu kosmetycznego. Pokażemy w ten sposób, że się o kogoś troszczymy i problemy tej osoby są nam naprawdę bliskie. Jakie konkretnie zabiegi warto rozważyć, gdy chcemy w ten sposób kogoś obdarować? Oto pięć najlepszych pomysłów na zabiegi kosmetyczne, które można ofiarować komuś w prezencie.

  1. Hydra Booster

Na prezent idealnie sprawdzą się tak zwane zabiegi lunchowe, czyli takie, które można wykonać szybko i dają efekty już po pierwszej wizycie w klinice kosmetycznej. Znakomicie sprawdzą się w roli podarku również terapie uniwersalne, czyli te nadające się do każdego rodzaju cery. Właśnie taki jest zabieg Hydra Booster, czyli nowatorska terapia intensywnie nawilżająca skórę twarzy i dekoltu.

Czemu Hydra Booster zawdzięcza swoją skuteczność? Wynika z innowacyjnego połączenia dwóch wyjątkowo skoncentrowanych substancji, mających dobroczynny wpływ na skórę. Obie zostały oparte na mocy kwasu hialuronowego. Dzięki temu już po pierwszej wizycie skóra staje się wyraźnie napięta i głęboko nawilżona. W efekcie znikają drobne zmarszczki, które wynikały z niedostatecznego nawilżenia, a koloryt skóry zostaje skutecznie wyrównany.

  1. Mikrodermabrazja

Jeśli chcemy dać bliskiej osobie zabieg kosmetyczny w formie prezentu, idealnie sprawdzą się w tej roli wszelkie specjalistyczne peelingi kosmetyczne. To zabiegi bardzo proste i nieinwazyjne, podobne do tych, które wykonujemy samodzielnie w domu, ale znacznie skuteczniejsze. Mikrodermabrazja polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka, dzięki czemu skóra staje się gładka i głęboko oczyszczona, gotowa na kolejne kroki profesjonalnej pielęgnacji. Regularnie wykonywane, głębokie i profesjonalne peelingi kosmetyczne zapobiegają powstawaniu zaskórników oraz innych niedoskonałości. A przy okazji znakomicie wyrównują koloryt skory. Dodatkowym atutem jest też fakt, że terapia tego typu jest odpowiednia dla każdego typu cery.

  1. Niechirurgiczny lifting twarzy

To idealna propozycja na prezent dla mamy czy babci. Kompleksowy zabieg zakłada oczyszczenie, regenerację i specjalistyczną pielęgnację skóry twarzy. Wszystkie etapy zabiegu mają na celu redukcję zmarszczek przy użyciu komórek macierzystych oraz osocza pacjenta. W skład terapii wchodzą między innymi: regeneracja naskórka, kolagenu wewnątrz skóry oraz zarówno płytkich, jak i głębokich zmarszczek. Zabieg zapewnia głębokie nawilżenie oraz wzmocnienie skóry właściwej, co znacząco wpływa na widoczne i długofalowe efekty terapii. Sam zabieg jest z kolei bezbolesny i małoinwazyjny. Pierwsze efekty widać niemal od razu, a przebieg całości dostosowany jest do indywidualnych potrzeb skóry pacjenta.

  1. Peeling węglowy

To nowoczesne połączenie laseroterapii i siły oczyszczającej węgla aktywnego. W terapii tego typu stosowany jest laser EPIL 4. Skóra w trakcie zabiegu zostaje pokryta emulsją węglową, która absorbuje zarówno światło, jak i ciepło lasera. Reakcja powoduje mikroeksplozje, które jeszcze skuteczniej oczyszczają pory i stymulują produkcję kolagenu. Sam zabieg jest szybki i bezbolesny. Tuż po jego zakończeniu skóra staje się lekko zaróżowiona i przyjemnie napięta. Terapia nadaje się do każdego rodzaju cery, jednak ze względu na zastosowanie lasera, dla pełni bezpieczeństwa, niezbędna jest konsultacja z naszym specjalistą.

  1. Zabieg indywidualny - pozwól sobie doradzić

Jeśli chcemy, by nasz prezent w postaci zabiegu kosmetycznego był idealny, warto poprosić o radę naszych specjalistów. W rozmowie z pacjentem ustalą indywidualne potrzeby skóry i dobiorą terapię, która najlepiej w nie trafi. W naszej klinice znajdziesz szeroki wybór zabiegów typowo pielęgnacyjnych, które świetnie sprawdzą się w roli prezentu dla bliskiej osoby. Jeśli więc nie wiesz, co wybrać, zdaj się na radę naszych specjalistów i zyskaj pewność, że twój podarunek będzie strzałem w dziesiątkę!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down