Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Farmakopunktura — cennik

Akupunktura
66,00 zł - 132,00 zł
Elektroakupunktura
33,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Farmakopunktura to technika polegająca na podaniu leków bezpośrednio do punktów akupunkturowych.

  Można powiedzieć, że jest to miejsce, w którym akupunktura spotyka się z farmacją, łącząc swoje siły dla dobra pacjenta.

  Farmakopunktura, oprócz wykorzystywania nakłuwania miejsc w ciele, opiera się na wykorzystaniu preparatów ziołowych oraz leków.

  Metoda ta wywodzi się z naturalnej medycyny koreańskiej, gdzie stosowano ekstrakty z konkretnych ziół. 

  Podczas tego zabiegu miejsce nakłuwane stanowi coś w rodzaju miniaturowego gruczołu. Działanie samą igłą może przynieść efekty, ponieważ organizm odpowiada na terapię, włączeniem mechanizmów samoregulacji i samonaprawy. Dzięki nasączeniu punktu akupunkturowego właściwymi lekami, będącymi biostymulatorami, terapia może przynieść znacznie szybsze efekty niż w przypadku tradycyjnej akupunktury. 

  Metoda może być stosowana w leczeniu przewlekłych chorób gardła, przy chronicznym katarze, bronchitach, a także różnego rodzaju bólach mięśniowych i korzonkowych. Jest też skuteczna przy schorzeniach przewodu pokarmowego oraz leczeniu zapalenia dróg rodnych i moczowych. Co ważne farmakopunktura może być stosowana w każdym wieku. Jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna.

  Jak przebiega farmakopunktura?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa z lekarzem pomoże przygotować zabieg. Dzięki temu możemy nie tylko wykluczyć przeciwwskazania, ale właściwie zrozumieć, jaki efekt pragnie osiągnąć klient.

  2.
  Zabieg

  Zabieg nie trwa długo i jest bezbolesny. Polega na nakłuwaniu konkretnych punktów w ciele i dostarczaniu preparatów ziołowych lub leków bezpośrednio w to miejsce.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Specjaliści z różnych dziedzin

  Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Dlatego nasze zabiegi są tak efektywne. Możesz w pełni zaufać naszej kadrze.

  Szeroki wybór zabiegów

  Szeroki wybór zabiegów łączy się także przystępnym cennikiem. Chcemy, by nasze działania były skuteczne i nie obciążały przesadnie kont naszych klientów.

  Atrakcyjne ceny

  Szeroki wybór zabiegów łączy się także z kuszącymi cenami. Chcemy, by nasze działania były skuteczne i nie obciążały przesadnie kont naszych klientów.

  farmakopunktura Nowy Sącz
  Częste pytania
  Podobnie jak inne zabiegi nawiązujące do akupunktury, ta metoda jest całkowicie bezbolesna i bezpieczna.
  Metoda ta znajduje zastosowanie przy leczeniu wielu schorzeń. Może być pomocna w radzeniu sobie z bólami mięśni, a także przy chorobach gardła, katarze oraz chorobach przewodu pokarmowego czy zapaleniach dróg moczowych i rodnych. Lista jest obszerna, warto więc przedyskutować to z naszym specjalistą.
  Przeciwwskazania
  • hemofilia
  • zmiany, infekcje i choroby skóry
  • posiadanie rozrusznika serca
  • ostre bóle brzucha
  • ostre stany gorączkowe
  • bycie w ciąży lub podczas okresu
  • lęk przed nakłuwaniem
  • choroby układu krążenia i oddechowego, gruźlica, nowotwory
  Zabieg okiem eksperta

  Farmakopunktura sięga do tradycji naturalnej medycyny koreańskiej i łączy ją ze zdobyczami współczesnej nauki. Dzięki temu zabieg jest skuteczny i całkowicie bezpieczny. Farmakopunktura pomaga poradzić sobie z wieloma problemami i schorzeniami. Jesteśmy zadowoleni, mogąc pomagać im rozwiązywać problemy. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Farmakopunktura — rekonwalescencja

  Zabieg, pomimo wyraźnego działania terapeutycznego, nie wymaga specjalistycznej rekonwalescencji ani pielęgnacji pozabiegowej. Bezpośrednio po wizycie w naszej klinice można wrócić do codziennych aktywności.

  0
  %

  Farmakopunktura — trwałość efektów

  Terapia jest cykliczna i obejmuje zwykle kilka zabiegów. O ich ilości i częstotliwości decyduje nasz specjalista. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji oraz oczekiwań pacjenta. Lekarz udzieli też niezbędnych informacji i odpowie na pytania związane z terapią. 

  Powiązane zabiegi

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down