Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Plexr - plastyka powiek - cennik

Plexr blepharoplastyka (plastyka powiek)
1412,40 zł
Usuwanie znamion Plexr
353,10 zł - 1765,50 zł
Plexr usuwanie zmarszczek, rozstępów, przebarwień
353,10 zł - 2942,50 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Plexr to nie tylko leczenie opadających powiek, lecz także usuwanie znamion, zmarszczek czy przebarwień.

  Zabieg polega na wykorzystaniu nowoczesnego urządzenia Plexr, a także rozpuszczalnych nici, lasera CO2 oraz metody radiofrekwencji.

  Rodzaj zabiegu jest dobierany indywidualnie podczas konsultacji z naszym specjalistą. Jego celem jest zazwyczaj poprawa kondycji opadających powiek.

  Osiągamy to poprzez usunięcie nadmiaru tłuszczu, mięśni oraz skóry. 

  Z wiekiem skóra powiek rozciąga się. Z kolei mięśnie, które je wspierają, słabną. To powoduje, że nad i pod powiekami może gromadzić się nadmiar tłuszczu, czego efektem są obwisłe brwi czy worki pod oczami. Dzięki urządzeniu Plexr oraz niciom rozpuszczalnym można z łatwością pozbyć się tego problemu - wykonując nieoperacyjny lifting powiek. Zabieg pomaga poradzić sobie z tym problemem, który może być źródłem znacznego dyskomfortu. Poprawi się jakość twojej skóry, a ty zyskasz więcej pewności siebie.

  Oprócz okolicy oka, metoda Plexr działa także na inne miejsca. Można ją wykorzystać do liftingu twarzy, zwłaszcza dolnej części. Zabieg wpływa korzystnie na zmarszczki przy ustach. Pomoże także usunąć plamy soczewicowatowe oraz przebarwienia czy inne zmiany skórne. Zakres możliwości jest naprawdę szeroki.

  Jak przebiega zabieg plastyki powiek?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Przed zabiegiem konieczne jest przedyskutowanie szczegółów, a także wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Lekarz pomoże dobrać odpowiednią metodę i odpowie na wszelkie pytania.

  2.
  Przygotowanie do zabiegu

  Możliwe jest wykorzystanie kremu znieczulającego. Razem ze specjalistą ustalisz, jakie efekty ma dać sesja.

  3.
  Zabieg

  Przy pomocy specjalnej głowicy dokonuje się sublimacja naskórka. Urządzenie Plexr emituje mikroskopijną wiązkę plazmy, która pomaga lekarzowi opracować leczone miejsce. Warto podkreślić, że zabieg jest bezpieczny i nie stanowi ryzyka dla tkanki w okolicy leczonego miejsca.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie i skuteczność

  Stawiamy na sprawdzone metody, które są wykorzystywane w profesjonalnych gabinetach na całym świecie. Wierzymy, że tylko najwyższa jakość usług w połączeniu z technologią daje rezultaty.

  Indywidualne podejście

  W naszej placówce stawiamy na kompleksowe i skuteczne rozwiązania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zadaniem specjalisty jest wskazanie najlepszego możliwego rozwiązania we wskazanym przez klienta budżecie.

  Atrakcyjne oferty

  Nasze pakiety i zniżki sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dbamy, aby nasze zabiegi były jak najszerzej dostępne. Jednocześnie świadczymy usługi na najwyższym poziomie i oferujemy profesjonalne doradztwo, które często jest bezcenne.

  Opinie naszych pacjentek

  Zmarszczki w okolicy oczu i ust niepokoiły mnie najbardziej. Wreszcie znajoma poleciła mi N Med i zdecydowałam się na Plexr

  Edyta z Krosna

  Profesjonalnie, szybko i skutecznie. Omówiłam wszystko ze specjalistą, a potem wystarczyło pójść zgodnie z planem. Naprawdę jestem zadowolona z efektów.

  Marta z Krakowa

  Chłopak podarował mi tę wizytę w prezencie, bo strasznie narzekałam. Sprawdziłam możliwości i zdecydowałam się na zabieg. Efekty? Super! Moja twarz dawno nie była tak gładka i młoda.

  Ewa z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Przede wszystkim zabieg gwarantuje szybkie efekty. Do 70% rezultatów jest widoczna od razu po zabiegu. Jest to też działanie nieinwazyjne - niemal od razu po zabiegu jesteśmy gotowi do wszelkiego działania.
  Po sesji Plexr mogą wystąpić niewielkie strupki, które znikną w ciągu tygodnia. Łatwo można je schować pod podkładem. Lekkie zaczerwienienia po ich odpadnięciu znikną w ciągu maksymalnie dwóch tygodniu. Ponadto może wystąpić nieznaczny obrzęk - drugiego i trzeciego dnia w miejscu zabiegu.
  Przeciwwskazania
  • stany zapalne i infekcje skóry
  • choroby grzybicze, wirusowe lub bakteryjne skóry
  • bycie w ciąży lub w okresie karmienia piersią
  • wszelkie choroby autoimmunologiczne
  Zabieg okiem eksperta

  Dzięki mikrowiązkom plazmy Plexr działa bardzo pozytywnie na skórę. Umożliwia to szereg zastosowań. Podczas zabiegu dochodzi do odparowania naskórka i obkurczenia skóry. Technologia została odkryta w 2010 roku we Włoszech i od tego czasu pomogła wielu osobom.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg Plexr — rekonwalescencja

  Po zabiegu zostają niewielkie strupki, skóra może być wrażliwa na dotyk i opuchnięta. Wszelki dyskomfort powinien zniknąć po maksymalnie dwóch tygodniach od wizyty w klinice. Skóra nie wymaga w tym czasie specjalistycznej pielęgnacji. 

  0
  %

  Zabieg Plexr — trwałość efektów

  Zabieg zwykle nie wymaga powtarzania, a zadowalające efekty osiągamy po zaledwie jednej sesji. Jeśli jednak takie będą wskazania lekarskie, terapia może trwać dłużej. Zależy to od indywidualnych potrzeb pacjenta i tego, co chce osiągnąć.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down