Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Kwas hialuronowy — cennik

Wolumetria
2824,80 zł - 5178,80 zł
Modelowanie ust
823,90 zł - 2118,60 zł
Wypełnianie zmarszczek
963 zł - 3531 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek, modelowanie nosa, ust, odtwarzanie utraconej objętości twarzy

  Kwasu hialuronowy jest substancją znaną w kosmetyce swoje i w medycynie estetycznej. Niedobór kwasu w organizmie sprawia, że skóra staje się sucha. Kwas pozwala modulować stan zapalny i wspiera usuwanie wolnych rodników z organizmu.  Może być stosowany w zabiegach konturowania ciała. Kwas hialuronowy najczęściej stosuje się do wypełniania zmarszczek, odtworzenia utraconej objętości np. twarzy i modelowania ust.

  W celu poprawy stanu skóry, uzupełnienia rozmaitych ubytków i wypełnienia zmarszczek stosuje się także autologiczny wypełniacz tkankowy.

  Kwas hialuronowy to nowoczesna metoda odmładzania i wolumetrii

  W czym tkwi jej sekret? Główną rolę gra tu wypełniacz autologiczny, który wytwarzany jest na bazie krwi pobranej od pacjenta.

  Jak przebiega zabieg kwasem hialuronowym?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą pozwoli ustalić wszystkie szczegóły. Istotne jest wykluczenie przeciwwskazań i znalezienie takiego rozwiązania, które pozwoli osiągnąć rezultaty, na jakich zależy pacjentowi.

  2.
  Zabieg

  Spotkanie zazwyczaj nie trwa długo. Wszystko odbywa się pod okiem specjalisty. Większość działań jest bezbolesna, wystarczy posmarować miejsce iniekcji kremem znieczulającym na godzinę przed zabiegiem.

  3.
  Zakończenie sesji

  Po zabiegu specjalista poinformuje pacjenta o dalszych krokach i podpowie, jak najlepiej wesprzeć organizm w regeneracji.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie i praktyka

  Wieloletnie działanie na rzecz pacjentów pozwala nam pracować skutecznie. Wiemy, jakie metody stosować, aby osiągnąć pożądane przez klientów cele. Nasi specjaliści pomogą wybrać to, co najlepsze.

  Sprzęt i specjalizacja

  Stawiamy na nowoczesność i maksymalną efektywność. Dbamy o to, by używać jak najnowszego, niezawodnego sprzętu. Wiemy, że profesjonalne podejście do zabiegów przekłada się na wyniki. Nasi specjaliści stale poszerzają swoją wiedzę. Korzystamy z osiągnięć nauki i jesteśmy na bieżąco z nowinkami.

  Indywidualne podejście

  Wiemy, że każdy przypadek jest inny. Wnikliwa analiza połączona z bogatą wiedzą i doświadczeniem pomaga naszym specjalistom wybierać indywidualnie dopasowane rozwiązania. Wystarczy im zaufać i czekać na efekty.

  zabieg mezoterapii Nowy Sącz
  Częste pytania
  Wszystko zależy od konkretnego przypadku. Jeśli problem nie jest duży, zazwyczaj jesteśmy w stanie się z nim uporać w ciągu jednego zabiegu. Czasami sprawa wymaga jednak bardziej złożonego podejścia. O wszystkim z góry poinformuje nasz specjalista i wskaże optymalne wyjście.
  Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Na godzinę przed iniekcją należy posmarować docelowe miejsce kremem znieczulającym.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • choroby nowotworowe i o podłożu autoimmunologicznym
  • stany zapalne skóry, jak trądzik czy opryszczka
  • skłonności do powstawania blizn przerostowych
  • choroby krwi, zaburzenia krzepliwości
  Zabieg okiem eksperta

  Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego to nowoczesny i skuteczny sposób na wypełnienie skóry. To naturalna substancja obecna w organizmie. Pomaga dokonać korekcji twarzy i pozbyć się zmarszczek. Autologiczny wypełniacz tkankowy ma również wiele zastosowań w tym zakresie. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Kwas hialuronowy — rekonwalescencja

  Czas rekonwalescencji zależy od indywidualnych wskazań i rodzaju przeprowadzonego zabiegu. Sama terapia jest bezbolesna i wykonywana przy znieczuleniu miejscowym. O pielęgnacji pozabiegowej decyduje lekarz. Po sesji przekaże wszelkie istotne informacje na ten temat.

  0
  %

  Kwas hialuronowy — trwałość efektów

  Jeśli zabieg obejmuje niewielki obszar twarzy, zwykle wystarczy jedna wizyta w naszej klinice. Jednak i w tym przypadku każdy pacjent jest konsultowany indywidualnie i o przebiegu leczenia decyduje lekarz specjalista. Zależy nam na tym, aby osiągać wyniki, na których zależy naszym pacjentom.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down