Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Endermologia  medyczna — cennik

Alliance twarz pobudzenie skóry, poprawa kondycji wokół oczu i ust
223,63 zł
Alliance twarz rozświetlenie i drenaż
141,24 zł
Alliance ciało
353,10 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  endermologia na ciało Nowy Sącz

  Endermologia – masaż próżniowy

  Endermologia, nazywana również masażem próżniowym, może posłużyć nie tylko do celów estetycznych. Zabieg ten jest stosowany również w charakterze kuracji leczniczej. Dzięki niemu można pozbyć się wielu problemów zdrowotnych, takich jak dolegliwości bólowe czy obrzęki, a nawet zmniejszyć widoczność blizn. Sam zabieg wykonywany jest za pomocą specjalistycznego urządzenia wyposażonego w głowicę z umieszczonymi wewnątrz obracającymi się rolkami. Tkanka zasysana jest do wewnątrz i starannie rozmasowywana przez rolki, których ruch dostosowywany jest do problemu, z jakim zgłosił się pacjent oraz do obszaru zabiegowego.Zabieg najczęściej trwa ok. 30-60 minut i należy go powtarzać co kilka dni, nawet ok. 2-3 razy w tygodniu. Liczba sesji ustalana jest indywidualnia, zwykle wynosi od 10 do 20 masaży.

  Jak przebiega zabieg endermologii?  

  Zabieg endermologii z wykorzystaniem specjalnego urządzenia oparty jest na działaniu tradycyjnych metod jak masaż bańką chińską. Intensywne rozmasowywanie tkanek za pomocą rolek daje rezultat drenażu limfatycznego, dzięki czemu organizm samoistnie pozbywa się opuchlizn czy obrzęków. Dodatkowo zabieg pobudza tkankę do odbudowy, stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co w naturalny sposób zmniejsza widoczność blizn. Masaż poprawia również mikrokrążenie. Stosowany bywa w schorzeniach reumatycznych, urazach czy nawet operacjach, np. po mastektomii. Endermologia jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, bezinwazyjnym, który pozwala uzyskać optymalne rezultaty w komfortowy dla pacjenta sposób.

   

  Jak przebiega zabieg Endermologii medycznej?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Przed rozpoczęciem terapii konieczna jest konsultacja ze specjalistą. Ma ona na celu omówienie oczekiwań pacjenta, a także wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Czasem specjalista może poprosić o niezażywanie przez pewien czas środków rozrzedzających krew, oczywiście wyłącznie pod warunkiem, że jest to w pełni bezpieczne dla pacjenta.

  3.
  Zabieg

  Przed rozpoczęciem zabiegu pacjent proszony jest o założenie specjalnego kombinezonu. Następnie układa się na specjalnej leżance, a specjalista dobiera odpowiednie parametry i przystępuje do zabiegu.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po wykonaniu masażu próżniowego nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Pacjent może natychmiast wrócić do swoich codziennych czynności.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wysoko wykwalifikowana kadra

  Nasi specjaliści ukończyli studia wyższe w swoich dziedzinach na renomowanych uczelniach. Co więcej, cały czas poszerzają swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Praca jest ich pasją, co widoczne jest na każdym etapie kuracji.

  Bogata oferta zabiegów

  Pragniemy, aby każdy pacjent wyszedł z naszej kliniki w pełni zadowolony z uzyskanych rezultatów oraz z całego przebiegu terapii. Dlatego też podążamy za najnowszymi trendami i najnowocześniejszymi rozwiązaniami, aby móc zaoferować skuteczne procedury każdemu, kto chce skorzystać z naszych usług.

  Atrakcyjne ceny

  W klinice Natura Med głęboko wierzymy, że każdy zasługuje na piękno i doskonałe samopoczucie. Dlatego staramy się, aby nasze zabiegi oferować w atrakcyjnych cenach.

  zabieg endermologii medycznej Nowy Sącz
  Częste pytania
  Endermologia nie należy do zabiegów bolesnych, niektórzy pacjenci określają ją nawet jako przyjemną. Wiele zależy jednak od indywidualnej tolerancji organizmu. Osoby bardzo wrażliwe mogą odczuwać pewien dyskomfort.
  Efekty endermologii zwykle pojawiają się po kilku zabiegach. Duże znaczenie ma jednak problem, z jakim zgłasza się pacjent, a także jego nasilenie.
  Po zabiegu endermologii zazwyczaj nie pojawiają się skutki uboczne. U wrażliwszych pacjentów może to być pewien dyskomfort związany z intensywnym masażem, a w rzadkich przypadkach również niewielkie siniaki.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Zmiany skórne w miejscu zabiegowym
  • Stany zapalne skóry
  • Rany i uszkodzenia tkanek w potencjalnym miejscu zabiegowym
  • Zakrzepica
  • Niektóre choroby (np. hemofilia, nieuregulowana cukrzyca)
  • Ciężka niewydolność narządowa
  Zabieg okiem eksperta

  Endermologia, chociaż w swoim założeniu nie jest nowym zabiegiem, jest skuteczną metodą walki z przewlekłym bólem czy obrzękiem. To także jedna z najbardziej naturalnych, a przy tym bezinwazyjnych procedur pomagających pozbyć się blizn.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Endermologia — rekonwalescencja

  Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent natychmiast może powrócić do swoich codziennych aktywności.

  0
  %

  Endermologia — trwałość efektów

  Rezultaty endermologii zależne są od problemu oraz jego intensywności. Zazwyczaj pojawiają się one po ok. 5-6 zabiegach. Moment ich wystąpienia oraz długotrwałość zależą jednak od indywidualnych uwarunkowań oraz przestrzeganiu wskazań specjalisty.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down