Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Endermologia medyczna — cennik

Alliance twarz pobudzenie skóry, poprawa kondycji wokół oczu i ust
223,63 zł
Alliance twarz rozświetlenie i drenaż
141,24 zł
Alliance ciało
353,10 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  endermologia na ciało Nowy Sącz

  Endermologia medyczna - zabieg na wiotką skórę i cellulit

  Metoda ta jest efektywna także w wielu innych przypadkach. Pomaga zwalczyć bolesne dolegliwości mięśniowe, wynikające na przykład z nagromadzonego stresu. Endermologia to prosty zabieg, który można wykonać w każdym wieku. Seria sesji pozwala osiągnąć zjawiskowe efekty. 

  Sesje są krótkie, ale niezwykle owocne. Wystarczy kilka, żeby pozbyć się wielu problemów na raz.

  Dzięki stymulacji w czasie zabiegu poprawia się krążenie, co z kolei aktywnie pobudza komórki do regeneracji oraz ujędrnienia określonych partii ciała. Stosowana jest też do terapii blizn.

  Endermologia jest także bardzo pomocna przy problemach z krążeniem. Pozwala pozbyć się opuchlizny i znacznie zmniejszyć ryzyko występowania żylaków. W czym jeszcze pomoże zabieg? Zdecyduj się na sesję, jeśli masz problem z bólami mięśni i kumulującym się w nich napięciem.

  Jak przebiega zabieg Endermologii?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Konsultacja pomoże nakreślić pełen obraz sytuacji. Z jednej strony pozwoli to wykluczyć wszelkie przeciwwskazania, z drugiej - dobrać metodę, która przyniesie największe korzyści w sytuacji, w jakiej znajduje się pacjent

  2.
  Zabieg

  Endermologia trwa około pół godziny. Jest to zabieg w pełni nieinwazyjny i zupełnie bezbolesny. Większość pacjentów nie odczuwa podczas sesji żadnego dyskomfortu.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Indywidualne podejście

  Wiemy, że każdy człowiek jest inny i tak samo nie ma dwóch identycznych problemów. Dlatego kładziemy duży nacisk na wywiad z pacjentem i zdobycie kluczowych informacji, które pomogą zdiagnozować sytuację i znaleźć rozwiązanie.

  Sprawdzone metody

  Korzystamy z najwyższej jakości sprzętu i stawiamy na sprawdzone, potwierdzone licznymi testami metody. Bezpieczeństwo pacjenta i skuteczność zabiegów to dla nas kwestie kluczowe.

  Niskie ceny

  Zabiegi medycyny estetycznej potrafią słono kosztować. Na szczęście w N Med stawiamy na rozsądne ceny oraz atrakcyjne pakiety w przypadku serii zabiegów.

  zabieg endermologii medycznej Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Dzięki serii zabiegów pozbyłem się nadmiaru tłuszczu. Teraz znacznie łatwiej jest mi utrzymać zdrową, wysportowaną sylwetkę.

  Maciek z Krosna

  Pracuję jako kelnerka i cały dzień jestem na nogach. Wieczorem czuję, że są zmęczone i przez ból trudno mi zasnąć. Znajoma poleciła mi N Med, a podczas rozmowy ze specjalistą zdecydowaliśmy się na endermologię. Wystarczyła seria zabiegów, by pozbyć się problemu!

  Edyta z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Wszystko zależy oczywiście od indywidualnej sytuacji pacjenta, ale najczęściej efekty są widoczne po 3 zabiegu. Po każdej sesji omawiane są efekty i planowana dalsza kuracja. Tylko w taki sposób możliwe jest osiągnięcie optymalnych rezultatów.
  Endermologia nie jest procesem chirurgicznym. To nieinwazyjna procedura z wykorzystaniem głowicy ze zmiennym ciśnieniem. Podciśnienie działa na tkankę łączną i pobudza komórki do pracy. Metabolizm komórek tłuszczowych uaktywnia się, pomagając ciału pozbyć się nadmiaru tłuszczu.
  Przeciwwskazania
  • naczyniaki, żylaki lub zapalenie żył
  • stany zapalne naczyń krwionośnych
  • stany zapalne oraz infekcje skóry
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • nowotwory
  • używanie leków przeciwzakrzepowych
  Zabieg okiem eksperta

  Endermologia zyskuje coraz większą popularność. Nic dziwnego. Zabieg pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej i wyszczuplić całe ciało. Wystarczy kilka sesji, by zobaczyć znaczące efekty. Metoda jest też stosowana przy innych problemach, jak na przykład bóle mięśniowe.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Endermologia medyczna — rekonwalescencja

  Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny. W związku z tym nie wymaga ani skomplikowanej rekonwalescencji, ani specjalistycznej pielęgnacji pozabiegowej. Po wizycie warto jednak dać sobie trochę czasu na odpoczynek, by ciało doszło do siebie w naturalny sposób.

  0
  %

  Endermologia medyczna — trwałość efektów

  Zabieg jest cykliczny. Najlepsze efekty daje po czterech do sześciu wizyt. O długości i przebiegu terapii decyduje nasz specjalista kosmetolog. Pomoże dobrać najlepsze rozwiązanie do celu, jaki pragniemy osiągnąć.

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down