Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser excimerowy — cennik

Laser excimerowy
117,70 zł - 1177,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  leczenie bielastwa i łuszczycy Nowy Sącz

  Laser excimerowy - laserowe leczenie bielactwa i łuszczycy

  Masz problem z łuszczycą lub cierpisz na bielactwo? Poznaj metodę, która skutecznie radzi sobie z obiema tymi przypadłościami. Laser excimerowy to świetny sposób na atopowe zapalenie skóry oraz usuwanie blizn. Radzi sobie także wyjątkowo dobrze z łysieniem plackowatym.

  Laser excimerowy to bezpieczna i sprawdzona metoda, pozwalająca na leczenie chorób skórnych.

  Z zabiegu mogą skorzystać już pacjenci, którzy ukończyli drugi rok życia. Laser działa wyjątkowo precyzyjnie i likwiduje wszelkie choćby najmniejsze zmiany na skórze. Reguluje przy tym stany zapalne oraz łagodzi zaognienia. Dzięki miejscowemu, punktowemu działaniu ryzyko skutków ubocznych jest znikome. Laser to jedna z bezpieczniejszych i wyjątkowo popularnych metod leczenia tego typu schorzeń.

  Praca lasera excimerowego przypomina w pewnym stopniu działanie lamp UV. Większą skuteczność uzyskano dzięki znacznej koncentracji fal. Laser wykorzystuje szerokie spektrum promieniowania UVB. To niezwykle precyzyjna i bezpieczna metoda. W zależności od rodzaju problemu, różnią się szczegóły podczas zabiegu. Dlatego tak istotna jest wstępna rozmowa, która pomoże dobrać właściwe ustawienia sprzętu. Odpowiednio przeprowadzona sesja z laserem excimerowym znacznie skraca czas potrzebny na wyleczenie i rekonwalescencję. Pozwala to pacjentom zaoszczędzić dużo czasu.

  Jak przebiega zabieg laserem excimerowym?
  1.
  Diagnoza

  Omówienie ze specjalistą szczegółów zabiegu pomoże dobrać odpowiednie ustawienia. Istotne jest także wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i maksymalnie skuteczny.

  2.
  Zabieg z użyciem lasera

  Dzięki wyjątkowo precyzyjnemu działaniu laser uderza dokładnie w punkt. Dopasowanie długości fal do konkretnego schorzenia sprawia, że metoda jest bardzo skuteczna i przy tym bezpieczna. Laser leczy stany zapalne oraz zaognienia.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wyspecjalizowana kadra

  Nasz personel posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w zakresie oferowanych usług. Wierzymy, że tylko najwyższa jakość pozwala osiągnąć optymalne efekty. Stawiamy na wiedzę i sprzęt najwyższej jakości.

  Atrakcyjne ceny

  W przypadku medycyny estetycznej cena często nie gra roli. Nie chcemy jednak, by nasi klienci musieli z czegoś rezygnować, by móc cieszyć się piękną, zdrową skórą. Dlatego proponujemy im skuteczne rozwiązania w rozsądnych cenach.

  Doświadczenie

  Mamy za sobą lata udanych zabiegów. Dzięki temu wiemy, jak pomóc w danej sytuacji i jesteśmy w stanie szybko postawić profesjonalną diagnozę i wskazać najlepsze możliwe w sytuacji pacjenta rozwiązanie.

  laseroterapia łuszczycy Npwy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Laser brzmi jak coś z filmu, ale ta metoda rzeczywiście działa. Byłam zaskoczona, jak szybko udało mi się uporać z niedoskonałościami na mojej skórze.

  Mariola z Krosna

  Dzięki terapii z użyciem lasera praktycznie wyleczyłam się z łuszczycy. Pomogła seria zabiegów, jestem bardzo zadowolona.

  Edyta z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Sesje z wykorzystaniem lasera excimerowego są nieinwazyjne, w związku z tym pacjent nie powinien odczuwać bólu. Większość klientów nie czuje nawet dyskomfortu.
  Laser niweluje wszelkie niedoskonałości skórne. Pozwala także wyleczyć łuszczycę i zminimalizować oznaki bielactwa. Pomaga także przeciwdziałać łysieniu plackowatemu i leczy oraz łagodzi objawy AZS.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • fotonadwrażliwość
  • używanie leków lub ziół, które mogą powodować fotonadwrażliwość
  • choroby nowotworowe skóry
  • zmiany nowotworowe
  Zabieg okiem eksperta

  Laser excimerowy to prawdziwy przełom w leczeniu łuszczycy czy bielactwa. Dzięki promieniowaniu UVB laser pomaga pozbyć się tych przypadłości, a przy tym jest wyjątkowo bezpieczny. Podczas rozmowy ze specjalistą ustalisz wszystkie szczegóły, w tym liczbę potrzebnych sesji oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb parametry sprzętu. Podczas zabiegu laser pobudza komórki do regeneracji, co skraca czas potrzebny na wyleczenie i pełną rekonwalescencję. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser excimerowy — rekonwalescencja

  Terapia jest bezpieczna i nieinwazyjna. Nie wymaga specjalistycznych zabiegów ochronnych. Po wizycie przez kilka dni należy unikać wystawiania się na silne promienie słoneczne lub stosować filtry ochronne.

  0
  %

  Laser excimerowy — trwałość efektów

  W niektórych przypadkach wystarczy jeden zabieg, jednak najczęściej terapia przebiega w cyklu kilku spotkań. Ich efekty z każdą kolejną wizytą są coraz wyraźniejsze. O długości kuracji i częstotliwości zabiegów decyduje lekarz prowadzący, dopasowując terapię do oczekiwań pacjenta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down