Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser excimerowy — cennik

Laser excimerowy
117,70 zł - 1177,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  leczenie bielastwa i łuszczycy Nowy Sącz

  Laser excimerowy - laserowe leczenie bielactwa i łuszczycy oraz atopowego zapalenia skóry

  Laser excimerowy to skuteczna metoda leczenia atopowego zapalenie skóry, umożliwiająca usuwanie blizn. Może być stosowany w terapii łysienia plackowatego. 

  Laser excimerowy  to nowoczesna metoda, pozwalająca na leczenie chorób skórnych.

  Z zabiegu mogą skorzystać już pacjenci, którzy ukończyli drugi rok życia. Laser precyzyjnie  likwiduje zmiany na skórze., regulując przy tym stany zapalne i łagodząc zaognienia. Dzięki miejscowemu, punktowemu działaniu ryzyko skutków ubocznych jest znikome, dlatego należy do bezpiecznych metod leczenia schorzeń skóry. 

  Praca lasera excimerowego przypomina w pewnym stopniu działanie lamp UV. Skuteczność zabiegową uzyskano dzięki znacznej koncentracji fal. Laser wykorzystuje szerokie spektrum promieniowania UVB. W zależności od rodzaju problemu, różnią się szczegóły podczas zabiegu. Dlatego tak istotna jest wstępna rozmowa, która pomoże dobrać właściwe ustawienia sprzętu. Odpowiednio przeprowadzona sesja z laserem excimerowym pozwala skrócić czas potrzebny na wyleczenie i rekonwalescencję. 

  Jak przebiega zabieg laserem excimerowym?
  1.
  Diagnoza

  Omówienie ze specjalistą szczegółów zabiegu pomoże dobrać odpowiednie ustawienia. Istotne jest także wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i maksymalnie skuteczny.

  2.
  Zabieg z użyciem lasera

  Dzięki wyjątkowo precyzyjnemu działaniu laser uderza dokładnie w punkt. Dopasowanie długości fal do konkretnego schorzenia sprawia, że metoda jest bardzo skuteczna i przy tym bezpieczna. Laser leczy stany zapalne oraz zaognienia.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wyspecjalizowana kadra

  Nasz personel posiada szerokie doświadczenie i wiedzę w zakresie oferowanych usług. Wierzymy, że tylko najwyższa jakość pozwala osiągnąć optymalne efekty. Stawiamy na wiedzę i sprzęt najwyższej jakości.

  Atrakcyjne ceny

  W przypadku medycyny estetycznej cena często nie gra roli. Nie chcemy jednak, by nasi klienci musieli z czegoś rezygnować, by móc cieszyć się piękną, zdrową skórą. Dlatego proponujemy im skuteczne rozwiązania w rozsądnych cenach.

  Doświadczenie

  Mamy za sobą lata udanych zabiegów. Dzięki temu wiemy, jak pomóc w danej sytuacji i jesteśmy w stanie szybko postawić profesjonalną diagnozę i wskazać najlepsze możliwe w sytuacji pacjenta rozwiązanie.

  laseroterapia łuszczycy Npwy Sącz
  Częste pytania
  Sesje z wykorzystaniem lasera excimerowego są nieinwazyjne, w związku z tym pacjent nie powinien odczuwać bólu. Większość klientów nie czuje nawet dyskomfortu.
  Laser niweluje wszelkie niedoskonałości skórne. Pozwala także wyleczyć łuszczycę i zminimalizować oznaki bielactwa. Pomaga także przeciwdziałać łysieniu plackowatemu i leczy oraz łagodzi objawy AZS.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • fotonadwrażliwość
  • używanie leków lub ziół, które mogą powodować fotonadwrażliwość
  • choroby nowotworowe skóry
  • zmiany nowotworowe
  Zabieg okiem eksperta

  Laser excimerowy oparty jest na innowacyjnej technologii, która wykazuje skuteczność  w leczeniu łuszczycy czy bielactwa. Dzięki promieniowaniu UVB laser pomaga pozbyć się tych przypadłości, a przy tym jest bezpieczny. Podczas zabiegu laser pobudza komórki do regeneracji, co skraca czas potrzebny na wyleczenie i pełną rekonwalescencję. Podczas rozmowy ze specjalistą ustalisz wszystkie szczegóły, w tym liczbę potrzebnych sesji oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb parametry sprzętu. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser excimerowy — rekonwalescencja

  Terapia jest bezpieczna i nieinwazyjna. Nie wymaga specjalistycznych zabiegów ochronnych. Po wizycie przez kilka dni należy unikać wystawiania się na silne promienie słoneczne lub stosować filtry ochronne.

  0
  %

  Laser excimerowy — trwałość efektów

  W niektórych przypadkach wystarczy jeden zabieg, jednak najczęściej terapia przebiega w cyklu kilku spotkań. Ich efekty z każdą kolejną wizytą są coraz wyraźniejsze. O długości kuracji i częstotliwości zabiegów decyduje lekarz prowadzący, dopasowując terapię do oczekiwań pacjenta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down