Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Toksyna botulinowa - cennik

Toksyna botulinowa kurze łapki
264,83 zł - 882,75 zł
Toksyna botulinowa lwia zmarszczka
264,83 zł - 1059,30 zł
Toksyna botulinowa zmarszczki palacza
353,10 zł
Toksyna botulinowa nos króliczy
353,10 zł
Toksyna botulinowa  dolne
353,10 zł
Toksyna botulinowa Broda skórka pomarańczowa
176,55 zł - 353,10 zł
Toksyna botulinowa zmarszczki poziome czoła
353,10 zł - 882,75 zł
Toksyna botulinowa nadpotliwość dłoni, stóp lub pach
1471,25 zł - 2942,50 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  toksyna botulinowa Naturamed Nowy Sącz

  Toksyna botulinowa- usuwanie zmarszczek, leczenie nadpotliwości

  Zabiegi toksyną botulinową  są stosowane od końca lat 90-tych. Sprawdzają się w terapii odmładzającej. Ostrzykiwane tą samą substancją aktywną skutecznie redukuje także problem nadpotliwości. Toksyna wstrzykiwana pod skórę powoduje czasowy paraliż mięśni, znacząco wygładzając twarz. Nowoczesne preparaty są bezpieczne, skuteczne a przy odpowiednim zastosowaniu nie musimy się przy nich obawiać tak zwanego efektu maski.

  Pełny efekt zabiegu występuje po 2 tygodniach.

  Wyznaczenie konkretnych miejsc podania zastrzyku oraz dokładne oczyszczenie i zdezynfekowanie skóry. Cała procedura wykonywana jest przez  doświadczonego lekarza. 

  Sam zastrzyk jest bezbolesny. Lekkie uczucie dyskomfortu szybko mija. Pełne efekty występują po 2 tygodniach

  Jak przebiega zabieg toksyną botulinową?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Ten etap jest kluczowy, ponieważ zabieg ma szereg przeciwwskazań, które trzeba wykluczyć. Potraktujmy to poważnie, bo ryzyko jest duże. Pogłębiony wywiad wpływa nie tylko na zdrowie i bezpieczeństwo pacjenta. Wyniki tego spotkania przekładają się bezpośrednio na skuteczność zabiegu.

  2.
  Zaplanowanie zabiegu

  Wyznaczenie konkretnych miejsc podania zastrzyku oraz dokładne oczyszczenie i zdezynfekowanie skóry. Cała procedura odbywa się pod okiem doświadczonego lekarza.

  3.
  Zabieg

  Wstrzyknięcie preparatu w skórę. Sam zastrzyk jest bezbolesny. Lekkie uczucie dyskomfortu szybko mija. Efektami odmładzającymi możemy cieszyć się natychmiast.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Opieka specjalistów

  W Natura Med znajdziesz kadrę fachowców, którzy wdrażają w naszym gabinecie coraz nowsze i bardziej komfortowe procedury. Konsultacje na każdym etapie zabiegu to gwarancja bezpieczeństwa i pewności, że jesteś w najlepszych rękach.

  Nowoczesne zabiegi

  W Natura Med idziemy z duchem czasu. Chcemy być zawsze na bieżąco, by móc zaproponować ci najskuteczniejsze terapie i zabiegi na najlepszej jakości sprzęcie. Medycyna estetyczna wciąż się rozwija. Chcemy, by nasze klientki mogły z tego korzystać.

  Najlepsze preparaty

  W czasie zabiegów stosujemy tylko sprawdzone i najnowocześniejsze substancje aktywne. Wiemy, że to od nich zależą efekty naszej pracy. Staramy się łączyć wiedzę z doświadczeniem, by do każdego klienta podchodzić indywidualnie, biorąc pod uwagę przede wszystkim bezpieczeństwo i skuteczność terapii.

  Częste pytania
  Toksyna botulinowa powoduje blokadę bodźców z nerwów do branych podczas zabiegu mięśni - tymi, które są bezpośrednio odpowiedzialne za tworzenie się zmarszczek mimicznych. Zadaniem substancji jest przeciwdziałanie skurczom i marszczeniu się skóry. Dzięki temu twarz jest rozluźniona.
  Zabieg nie boli i nie wymaga znieczulenia. Jest odczuwalny nie bardziej niż ugryzienie owada. Po wszystkim można od razu wrócić do codziennych czynności.
  Przeciwwskazania

  Przeciwwskazań jest dużo i należy ich kategorycznie przestrzegać, ponieważ toksyna może być realnym zagrożeniem dla życia. Powinny go unikać osoby, które:

  • mają problem z układem sercowo-naczyniowym,
  • są uczulone na albuminę ludzką,
  • borykają się z chorobami autoimmunologicznymi,
  • chorują na Alzheimera,
  • mają uczulenie na którykolwiek ze składników botuliny.
  Zabieg okiem eksperta

  Toksyna botulinowa wpływa na rozluźnienie mięśni, wygładzenie zmarszczek, lepsze ukrwienie i odżywienie skóry.  Warto pamiętać o regularnym nawilżaniu i odżywianiu, aby efekt był jak najbardziej trwały. Sama toksyna botulinowa jest bezpieczna. Po paru miesiącach organizm odtwarza zablokowane płytki motoryczne i mięśnie powracają do czynności sprzed zabiegu. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Czas rekonwalescencji

  Zabieg toksyną botulinową nazywany jest lunchowym, co oznacza, że przeprowadzany jest szybko, a po sesji nie jest wymagana rekonwalescencja. Pacjent po wizycie może od razu wracać do domu, a już następnego dnia wykonać lekki makijaż.

  0
  %

  Konieczność powtarzania

  W przypadku niektórych zmarszczek lub wybranych partii twarzy wystarczy jeden zabieg ostrzykiwania. Jednak toksyna botulinowa bywa też zalecana seriami w rytmie i częstotliwości uzgodnionej z lekarzem po uprzedniej konsultacji. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down