Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Akupunktura - cennik

1 zabieg
66 - 132 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg akupunktury Nowy Sącz

  Akupunktura - holistyczny zabieg na ciało

  Medycyna azjatycka od dziesiątek lat stanowi niewyczerpaną inspirację dla Europy i Zachodu. Nic dziwnego. Metody przez nią stosowane wydają nam się często nietypowe, ale są zazwyczaj bardzo skuteczne. A przede wszystkim naturalne. Przykładem tego jest właśnie akupunktura, czyli metoda leczenia oparta na nakłuwaniu konkretnych punktów w ciele człowieka. Są one bezpośrednio związane z przepływem energii życiowej Chi. Poprzez oddziaływanie na konkretne miejsca możliwe jest pobudzanie lub hamowanie jej przepływu.

  Mądrość wschodniej medycyny opiera się na holistycznym podejściu do ludzkiego ciała.

  Każda choroba jest w związku z tym traktowana jako zaburzenie mające wpływ na funkcjonowanie całego ciała. Celem akupunktury jest uregulowanie tych zakłóceń, które stanowią przyczynę. Dzięki wyrównaniu przepływu energii w ciele, organizm wraca do równowagi. 

  W naszej klinice stosujemy także chińskie masaże oraz akupresurę. Nowością są również zabiegi oparte na elektropunkturze, Ryodoraku lub homeosiniatrii. Łącznie jest to kilkanaście metod. Dlatego tak istotne jest dobranie najbardziej optymalnej techniki do sytuacji, w jakiej znajduje się klient.

  Jak przebiega zabieg akupunktury?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa z naszym specjalistą służy nie tylko wykluczeniu przeciwwskazań i ustaleniu celu zabiegu. Gruntowne zrozumienie sytuacji pomoże nam lepiej dobrać metody i zaproponować skuteczne rozwiązanie. Dzięki temu nasze zabiegi są tak efektywne.

  2.
  Akupunktura

  Tradycja wykształciła sporo metod leczenia poprzez oddziaływanie na punkty w ciele. W Natura Med stosujemy kilkanaście technik akupunktury. Od tradycyjnych, cienkich jak włos igieł, po kriopunkturę, laseropunkturę czy koloropunkturę. Wszystkie techniki sprowadzają się do wpływu na istotne punkty w ciele. Ważne jest jednak dobranie właściwej metody dla danego pacjenta, aby zwiększyć skuteczność terapii.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Efektywne rozwiązania

  Cenimy zarówno najnowsze odkrycia nauki, jak i tradycyjne metody, znane medycynie od tysiącleci. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązania do potrzeb każdego klienta.

  Doświadczenie i specjalizacja

  Każdy nowy klient to kolejne doświadczenie, które przekuwamy we wspólny sukces. Możesz nam zaufać.

  Atrakcyjne ceny

  Stawiamy na pakiety cenowe, które nie obciążają zanadto portfela. Doskonale wiemy, że jest to szczególnie istotne w przypadku serii zabiegów. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, by łatwiej mogli przetestować nasze możliwości.

  Częste pytania
  Stosujemy kilkanaście technik związanych z oddziaływaniem na punkty przepływu energii w ciele. Są one całkowicie bezpieczne i bezbolesne. Przed zabiegiem nasz specjalista udzieli odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i pomoże dobrać rodzaj zabiegu do indywidualnych potrzeb.
  Wszystko zależy od wykorzystanej metody, rodzaju dolegliwości oraz tego, jak organizm będzie reagował na zabieg. Ale średnio jest to czas od 15 minut do około godziny.
  Przeciwwskazania
  • zmiany skórne w miejscu nakłuwania, choroby skóry, infekcje
  • lęk przed nakłuwaniem
  • hemofilia
  • rozrusznik serca
  • ogólne wyniszczenie organizmu
  • ostry ból brzucha
  • ciąża lub menstruacja
  • choroby psychiczne, układu krążenia i  oddechowego, nowotwory, gruźlica
  • ostre stany gorączkowe
  Zabieg okiem eksperta

  Akupunktura i powiązane z nią metody nawiązujące do tradycyjnej medycyny chińskiej to forma terapii wielu schorzeń. Akupunktura pozwala uzyskać równowagę  energetyczną w ciele i poprawić samopoczucie.  

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Akupunktura — rekonwalescencja

  Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. W tym przypadku rekonwalescencja również nie jest konieczna. Po wizycie będziemy czuć się zrelaksowani i wypoczęci, a także gotowi do wszelkich czynności.

  0
  %

  Akupunktura — trwałość efektów

  Jeśli akupunktura ma pomóc na konkretne dolegliwości, niezbędna może być seria wizyt. Czasem jednak spodziewane efekty osiągamy już po jednej sesji. Jak to będzie wyglądało w naszym przypadku, ustalimy w czasie wizyty konsultacyjnej. Specjalista dobierze najlepsze metody, aby osiągnąć cel, na jakim nam zależy.  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down