Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Nowoczesna kosmetologia - Nowy Sącz

Kosmetyka lekarska odgrywa dziś istotną rolę w życiu każdej osoby dbającej o swój komfort zarówno psychiczny jak i fizyczne zadowolenie. Procedury, które stosujemy w naszej klinice Natura Med w Nowym Sączu to nowoczesne rozwiązania i zabiegi kosmetyczne dla kobiet i dla mężczyzn. Staramy się stosować takie techniki, by efekty były trwałe. Do zabiegów wykonywanych przez naszych specjalistów należą m.in. zabiegi kosmetyczne na twarz, zabiegi kosmetyczne na trądzik czy przebarwienia. Przykładowo mamy w naszej ofercie: drenaż limfatyczny, który jest formą masażu odżywiającego i uelastyczniającego skórę czy choćby termolifting, którego zadaniem jest zredukowanie zmarszczek bez wykorzystania skalpela. 

Nasza kadra z Nowego Sącza dokłada wszelkich starań do tego, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z efektów stosowania zabiegów kosmetologii na obszar całego ciała. Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt oraz metody terapeutyczne, do których należą m.in. ultradźwięki, podczerwień czy lampa LED. 

Wysoce skuteczna kosmetologia w walce z niedoskonałościami (Nowy Sącz)

Przed każdym zabiegiem z obszaru kosmetologii nasza kadra wykonuje konsultację wstępną. Ma to na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania procedury. Pacjent również przedstawia swoje potrzeby i oczekiwania, których się spodziewa po zabiegu. Nasi specjaliści objaśniają w szczegółach zasady działania i możliwości, jakie daje terapia.

Zabiegi kosmetyczne w Natura Med to propozycja dla Pacjentów, którzy liczą na wysokowydajne i pewne efekty w przeciwdziałaniu niedoskonałościom. Stawiamy przede wszystkim na komfort i wysoką skuteczność naszych działań. Warto jest poznać szczegóły dotyczące zabiegów, którym chcemy się poddać. Natura Med w Nowym Sączu to klinika, która oferuje zabiegi kosmetyczne takie jak: peeling, makijaż profesjonalny, pedicure, manicure czy fototerapia. 

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down