Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Nowoczesna kosmetologia - Nowy Sącz

Kosmetyka lekarska odgrywa dziś istotną rolę w życiu każdej osoby dbającej o swój komfort zarówno psychiczny jak i fizyczne zadowolenie. Procedury, które stosujemy w naszej klinice Natura Med w Nowym Sączu to na pewno nowoczesne rozwiązania i zabiegi kosmetyczne dla kobiet i dla mężczyzn. Staramy się stosować takie techniki, by efekty były trwałe i spektakularne. Do zabiegów wykonywanych przez naszych specjalistów należą m.in. zabiegi kosmetyczne na twarz, zabiegi kosmetyczne na trądzik czy przebarwienia. Przykładowo mamy w naszej ofercie: drenaż limfatyczny, który jest formą masażu odżywiającego i uelastyczniającego skórę czy choćby termolifting, którego zadaniem jest zredukowanie zmarszczek bez wykorzystania skalpela. 

Nasza kadra z Nowego Sącza dokłada wszelkich starań do tego, aby nasi pacjenci byli zadowoleni z efektów stosowania zabiegów kosmetologii na obszar całego ciała. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz metody terapeutyczne, do których należą m.in. ultradźwięki, podczerwień czy lampa LED. 

Wysoce skuteczna kosmetologia w walce z niedoskonałościami (Nowy Sącz)

Przed każdym zabiegiem z obszaru kosmetologii nasza kadra wykonuje konsultację wstępną. Ma to na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań do wykonania procedury. Pacjent również przedstawia swoje potrzeby i oczekiwania, których się spodziewa po zabiegu. Nasi specjaliści objaśniają w szczegółach zasady działania i możliwości, jakie daje terapia.

Zabiegi kosmetyczne w Natura Med są świetną propozycją dla Pacjentów, którzy liczą na wysokowydajne i pewne efekty w przeciwdziałaniu niedoskonałościom. Stawiamy przede wszystkim na komfort i wysoką skuteczność naszych działań. Warto jest poznać szczegóły dotyczące zabiegów, którym chcemy się poddać. Natura Med w Nowym Sączu to klinika, która oferuje tak bogatą ofertę z zakresu zabiegów kosmetycznych to jest: peeling, makijaż profesjonalny, pedicure, manicure czy fototerapia. 

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej kliniki w Nowym Sączu i zapoznania się z naszą ofertą dostosowaną do potrzeb indywidualnego Pacjenta.  

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down