Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia lecznicza — cennik

Mezoterapia na włosy
605 zł
Dr Cyj - mezoterapia na włosy
770 zł
PRP mezoterapia skóry owłosionej głowy
605 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  lecznicza mezoterapia Nowy Sącz

  Mezoterapia lecznicza to terapia skóry

  Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu substancji leczniczych w odpowiednie punkty lub strefy. Stosuje się ją do leczenia blizn, przewlekłych zespołów bólowych, stanów zapalnych, leczenia wypadania włosów. Celem takiego zabiegu jest zarówno zahamowanie łysienia androgenowego, czyli typu męskiego, jak i wypadaniu włosów. Zarówno, gdy odbywa się to chronicznie, jak i sezonowo, zwłaszcza wiosną i jesienią. Przyczyną takiego stanu może być wiele czynników. Od nieprawidłowej diety, poprzez rozmaite choroby i dolegliwości, po słabe krążenie.

  Zadaniem mezoterapii jest powstrzymanie wypadania, ale także wsparcie procesu odrastania włosów.

  Jest to możliwe, jeśli tylko mieszki włosowe nie weszły jeszcze w stan atrofii.

  Zabieg polega na licznych wstrzyknięciach, które wykonuje się bezpośrednio w owłosioną skórę głowy. To, ile sesji będzie potrzebne, zależy od indywidualnego stanu pacjenta. Może to być od jednego do nawet kilku zabiegów na miesiąc. Wymaga to wprawdzie nieco cierpliwości, ale efekty są niepodważalne, w ciągu zaledwie 3-4 miesięcy wypadanie może znacząco się zmniejszyć - nawet do 60-70%. Z kolei wzrost nowych włosów może sięgnąć nawet 20%.

  Podczas zabiegu w skórę głowy wstrzykiwane są substancje lecznicze - witaminy, minerały, aminokwasy i inne prozdrowotne składniki. Ich zadaniem jest wzmacnianie włosów i stymulacja cebulek do produkcji. 

  Jak przebiega lecznicza mezoterapia?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Zanim wykonamy zabieg, konieczne jest przeprowadzenie rozmowy z naszym specjalistą i wykluczenie wszelkich przeciwwskazań. Lekarz pomoże także ustalić liczbę potrzebnych sesji oraz szczegółowy plan działania.

  2.
  Mezoterapia

  Dzięki wstrzyknięciu prozdrowotnych substancji, włosy ulegają wzmocnieniu. Cebulki zostają poddane stymulacji i rewitalizacji. Dzięki temu komórki włosów regenerują się i migrują. W efekcie zabieg znacząco wzmacnia włosy i poprawia krążenie w skórze głowy.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie

  Od lat nasi specjaliści pomagają pacjentom uporać się z rozmaitymi problemami związanymi ze skórą. Dzięki zabiegom mezoterapii wielu naszych pacjentów odzyskało swoje włosy.

  Atrakcyjne ceny

  Szeroki wybór zabiegów w naszej klinice łączymy z niewygórowanym cennikiem. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc większej liczbie klientów.

  Nowoczesne podejście i specjalizacja

  Stale monitorujemy najnowsze osiągnięcia nauki i techniki. Dbamy o to, by nowe sprawdzone metody jak najszybciej trafiły do naszej oferty.

  lecznicza mezoterapia Nowy Sącz
  Częste pytania
  Podczas zabiegu w skórę głowy wstrzykiwane są odżywcze substancje. Celem tego działania jest poprawienie jakości włosów, pobudzenie ich do wzrostu, a także regeneracja cebulek.
  Najlepsze rezultaty widać po kilku miesiącach. W tym czasie stosuje się od jednego do trzech-czterech zabiegów miesięcznie. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • choroby autoimmunologiczne, cukrzyca, egzema, łuszczyca
  • przyjmowanie antykoagulantów
  • zażywanie doustnych kortykosteroidów
  • infekcje wirusowe lub bakteryjne
  Zabieg okiem eksperta

  Łysienie to problem, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. W naszej klinice radzimy stosujemy zabiegi pomocne w leczeniu łysienia chronicznego i sezonowego.Mezoterapia pozwala odzyskać znaczną część owłosienia w trakcie kilkumiesięcznej terapii.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mezoterapia lecznicza — rekonwalescencja

  Po zabiegu mezoterapii skóra może być lekko podrażniona i obolała, jednak objawy te powinny minąć w ciągu pierwszych godzin po wizycie. O specjalistycznej pielęgnacji decyduje lekarz prowadzący w czasie konsultacji pozabiegowej.

  0
  %

  Mezoterapia lecznicza — trwałość efektów

  Mezoterapia najczęściej wykonywana jest w cyklu zabiegów. Długość i częstotliwość terapii ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb skóry. Pierwsze efekty są widoczne już po kilku tygodniach. Skóra jest ujędrniona i odżywiona, gotowa na przyjęcie składników aktywnych w czasie kolejnej wizyty.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down