Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser VPL E-light - cennik

depilacja
od 90 do 540 zł
fotoodmładzanie, terapia trądziku, terapia trądziku różowatego, leczenie rumienia, usuwanie przebarwień
od 250 do 600 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  fotoodmladzanie

  Laser EPIL 4 jest nowoczesnym urządzeniem, które łączy w sobie 4 wyjątkowe funkcje.

  Są to SHR, E-LIGHT, RF, N. W związku z tym ma ono szereg praktycznych zastosowań. W znacznym stopniu korzystnie wpływa na skórę. Pomaga przywrócić jej elastyczność i usuwa zmarszczki. Po zabiegu skóra jest odmłodzona dzięki regeneracji kolagenu. Laser świetnie sprawdza się także przy leczeniu trądziku oraz w terapii antybakteryjnej. Jest skuteczny również przy leczeniu grzybicy skóry czy paznokci. Pacjenci chwalą jego możliwości i skuteczność.

  Depilacja laserowa i fotoodmładzanie to prawdziwe hity. 

  Technologia VPL E-light pozwala także na rozmaite inne nieinwazyjne zabiegi. Na przykład usuwanie włosów czy peeling węglowy. Urządzenie umożliwia też usuwanie pigmentacji oraz różnego pochodzenia plam. Można dzięki niemu także pozbyć się tatuażu lub usunąć permanentny makijaż. Laser ma korzystny wpływ również na naczynia krwionośne. Pozwala na ich zamykanie, leczy zmiany naczyniowe i usuwa pajączki. 

  Jak przebiega zabieg VPL e-light?
  1.
  Rozmowa z lekarzem

  Przed zabiegiem obowiązkowa jest konsultacja ze specjalistą. Warto ustalić wszystkie szczegóły i wziąć pod uwagę oczekiwania pacjenta. Konieczne jest także wyeliminowanie wszelkich przeciwwskazań. 

  2.
  Przygotowanie lasera

  Specjalista dobierze odpowiednie filtry i przygotuje urządzenie. Zastosowanie właściwej głowicy przekłada się bezpośrednio na możliwości i rezultaty sesji.

  3.
  Użycie lasera

  W zależności od ustalonego wcześniej celu, wykorzystana jest inna głowica. Posiadają one system chłodzenia PELTIERA, który pozwala na schłodzenie skóry do temperatury -10 stopni.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Skuteczność

  Nasi specjaliści mają bogate doświadczenie i wiedzą, jak pomóc nawet w złożonych problemach, związanych nie tylko ze skórą. Dzięki temu możliwe jest szybkie działanie i osiągnięcie efektów, na jakich zależy klientowi.

  Pasja

  Lubimy to, co robimy. To sprawia, że jesteśmy na bieżąco z naukowymi odkryciami i nowinkami. Każdego dnia jesteśmy coraz lepsi. Korzystają na tym nasi klienci.

  Dobre opinie

  Klienci często do nas wracają. Wiemy, że jesteśmy w stanie im pomóc i że efekty naszych zabiegów są dla nich satysfakcjonujące. Szczery uśmiech na ich twarzach to najlepsze podziękowanie!

  fotoodmladzanie
  Częste pytania
  Technologia EPIL 4 jest w 100% bezpieczna. Charakteryzuje się też bardzo wysoką skutecznością. Wszystko związane jest z tym, jak zbudowane jest urządzenie. Laser pozwala na wyjątkową precyzję i efektywne działanie.
  Zabiegi nie powodują bólu. Podczas działania urządzenia pacjenci mogą odczuwać jednak lekki dyskomfort. Laser może też wywoływać poczucie gorąca i ściągania oraz niewielkie pieczenie lub kłucie. Dlatego na życzenie bardziej wrażliwych klientów możemy zastosować znieczulenie.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • infekcje lub choroby skóry takie jak łuszczyca, opryszczka, liszaj i liszajec
  • opalenizna, skóra wysuszona
  • skłonność do powstawania bliznowców, skóra wrażliwa
  • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, hormonalne oraz endokrynologiczne
  • stosowanie rozrusznika serca
  • padaczka
  • bielactwo
  Zabieg okiem eksperta

  Zabiegi z użyciem lasera dają szereg możliwości. Laser EPIL 4 łączy w sobie 4 ważne funkcje. To nieoceniony sprzęt w walce o zdrową, odmłodzoną skórę. Warte uwagi są także jego możliwości liftingu i odchudzania. Wisienką na torcie jest peeling węglowy. Podczas zabiegu pokryta węglową emulsją skóra naświetlana jest promieniem lasera. Preparat wnika głęboko w skórę, gdzie powoduje mikroeksplozje. Dzięki nim skóra oczyszcza się. Zabieg pobudza też produkcję kolagenu. Jest przy tym bezbolesny i relaksujący.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser VPL E-light — rekonwalescencja

  Laseroterapia jest bezpieczna i łagodna dla skóry. Zabiegi tego typu nie wymagają szczególnej rekonwalescencji. Ważne jest tylko unikanie zbytniej ekspozycji na promienie słoneczne w pierwszych tygodniach po zabiegu. Pielęgnacje pozabiegową ustalamy indywidualnie z kosmetologiem.
  0
  %

  Laser VPL E-light — trwałość efektów

  Zdarza się, że jedna wizyta w naszym salonie wystarczy, aby zabieg przyniósł oczekiwane efekty. Częściej zaleca się jednak serię spotkań z użyciem lasera dla dłuższych i jeszcze lepszych skutków terapeutycznych. Nasi eksperci dopasują szczegóły terapii do indywidualnych potrzeb pacjenta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down