Stylizacja paznokci

W naszym gabinecie oferujemy stylizację paznokci zarówno u dłoni jak i stóp.

Wykonywane przez nas stylizacje paznokci są bardzo trwałe, ponieważ są robione produktami najwyższej jakości. Ciągle podnosimy standardy, podążamy za światowymi trendami. W Natura Med kosmetyczki potrafią zrobić najbardziej finezyjne zdobienia w tym ręcznie wykonywane wzory różnymi technikami, cyrkonie, czy kamyczki Svarovskiego.
W naszym salonie proponujemy trwały manicure hybrydowy, jak i utwardzanie i przedłużanie płytki paznokcia żelem. Służymy również radą, jak dbać i pielęgnować na co dzień o paznokcie i dłonie, by zawsze wyglądały pięknie i były zadbane.

Zapraszamy wszystkich z okolic Nowego Sącza, Krosna oraz Gorlic na profesjonalną stylizację paznokci!

Najczęściej zadawne pytania

Dlaczego manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy to ogromna oszczędność czasu. Jest dużo trwalszy niż zwykły manicure i wymaga jedynie odświeżenia raz na 2-3 tygodnie. Ponadto hybryda zapobiega rozdwajaniu się paznokci.

Na czym polega przedłużanie paznokci?

Wyróżnia się trzy systemy przedłużania, wzmacniania lub reperowania paznokci na bazie żelu, zawierającego kwas akrylowy:

  • proszek (tzw. puder akrylowy) + płyn (tzw. acrylic liquid),
  • żel światłoutwardzalny,
  • materiał + żel (niekoniecznie światłoutwardzalny).

W systemie światłoutwardzalnym na paznokieć nakłada się gotowy żel, który następnie utwardza się pod specjalną lampą. W pozostałych przypadkach specjalista samodzielnie miesza składniki masy, które po nałożeniu na paznokieć twardnieją w trakcie wysychania.

Galeria efektów

Cennik

Nazwa usługiCena
Manicure hybrydowy 50 zł
manicure hybrydowy utwardzany produktem „Hard”60 zł
przedłużanie paznokci metodą żelową80 zł
utwardzanie własnej płytki żelem70 zł
uzupełnianie paznokci żelowych70 zł
ściągnięcie hybrydy20-25 zł
ściągnięcie żelu25-30 zł

Opinie pacjentek

Parę dni przed ślubem wpadłam w panikę – zapomniałam o paznokciach! Stylistka z akademii zdrowia i urody Natura Med zdziałała prawdziwe cuda! Szybko i sprawnie! Paznokcie trzymały się jeszcze długo po najszczęśliwszym dniu w moim życiu!

Marta Nowy Sącz