Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

HIFU - nieoperacyjny lifting twarzy - cennik

Alliance ciało 6x i HIFU 1 x
3069 zł
Alliance twarz wypełnienie,ujędrnienie,rzeźbienie owalu twarzy + HIFU
3564 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  HIFU - niechirurgiczny lifting

  HIFU to skrót od angielskiego zwrotu High Intensity Focused Ultrasound, oznaczającego skupioną wiązkę fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Technologia ta od ponad dwudziestu lat stosowana jest z sukcesami w leczeniu nowotworów. Okazała się też niezwykle skuteczna jako terapia odmładzająca.

  Dzięki falom ultradźwiękowym można przeprowadzić nieinwazyjny i trwały zabieg liftingujący.

  HIFU jako fala akustyczna o wysokiej częstotliwości wnika i kumuluje się na różnych głębokościach skóry. Niosąc ze sobą ciepło i powodując tarcie, prowadzi do mikrouszkodzeń. Na zewnątrz skóra pozostaje nietknięta, a w jej głębszych warstwach zachodzą procesy intensywnej regeneracji, co widocznie wzmacnia i uelastycznia skórę.

   

  Jak przebiega lifting HIFU?
  1.
  Rozmowa ze specjalistą

  Na wstępie przeprowadzamy konsultację medyczną i sprawdzamy obszary twarzy, które mają być poddane zabiegowi. Nie wymaga on specjalnego przygotowania w domu.

  2.
  Przygotowanie do zabiegu

  Nasz specjalista po dokładnym oczyszczeniu twarzy obrysowuje miejsca, które mają być poddane zabiegowi liftingu. Następnie przykłada tam głowicę emitującą ultradźwięki o częstotliwości dobranej do potrzeb skóry.

  3.
  Regeneracja

  Po zabiegu skóra nie wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Każdy pacjent wychodzi z indywidualnymi wskazaniami po zabiegu. Pełnych efektów terapii należy spodziewać się po 3 miesiącach. Jakość napięcia skóry poprawia się od razu.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Zabiegi najwyższej jakości

  Nasi specjaliści pracują na najlepszym sprzęcie i wciąż doskonalą wiedzę, by zapewnić ci usługi najwyższej jakości. Nasza klinika ma duże doświadczenie w pracy z ultradźwiękami i dobrze zna ich odmładzającą moc. Poznaj ją i ty!

  Bezpieczeństwo to nasz priorytet

  Dbałość o bezpieczeństwo i profesjonalizm to dla nas podstawa. Dbamy o wysokie standardy higieniczne, bo wiemy, że to kwestia zdrowia naszych klientów. Szczególnie w dobie pandemii staramy się zapewnić naszym specjalistom warunki do bezpiecznej i wydajnej pracy.

  Dbamy o konkurencyjny cennik

  Wiemy, że jakość usług jest tak samo ważna jak konkurencyjna cena. Chcąc zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę, jesteśmy otwarci na promocyjne pakiety zabiegów dostosowane do indywidualnych potrzeb. Sprawdź, co możemy dla ciebie zrobić.

  Opinie naszych pacjentek
  lifting niechirurgiczny

  HIFU to świetna alternatywa dla operacji. W moim przypadku okazało się to bardzo skuteczne. Skóra jest znacznie bardziej napięta i jędrna.

  Ewa z Gorlic

  lifting hifu opinie

  Nie wierzyłam, że to działa, dopóki nie przekonałam się na własnej skórze. Z gabinetu wyszłam wręcz odmieniona, jestem bardzo zadowolona z efektów. Co najważniejsze nic nie bolało.

  Aneta z Tarnowa

  lifting niechirurgiczny

  Największy problem miałam ze skórą w okolicach brzucha. Zabieg HIFU zdecydowanie pomógł ją odmłodzić. Miałam duże kompleksy i przestałam rozbierać się na plaży. Teraz to zupełnie co innego.

  Alicja z Rabki

  Częste pytania
  Efektami zabiegu HIFU możemy cieszyć się nawet przez dwa lata. Po tym czasie warto powtórzyć zabieg dla uzyskania maksymalnych rezultatów. Warto myśleć o nim jako o stałej pielęgnacji, a nie jednorazowym procesie.
  Przede wszystkim osoby ze zmęczoną skórą. Znaczną różnicę dostrzegą także ci, których skóra twarzy jest wiotka. HIFU to także znakomita alternatywa dla wszystkich osób, które pragną uniknąć tradycyjnych metod chirurgicznych.
  Przeciwwskazania
  • Zabieg jest ryzykowny dla kobiet w ciąży oraz podczas trwania laktacji.
  • Wykluczają go także nowotwory, cukrzyca, dermatozy, choroby neurologiczne i o podłożu autoimmunologicznych, a także problemy natury kardiologicznej.
  • Posiadanie rozrusznika serca oraz implantów.
  • Stany zapalne, opryszczka, trądzik, rany, grzybica, stany wirusowe
  • Stosowanie leków przeciwzapalnych
  • Skłonności do blizn przerostowych
  Zabieg okiem eksperta

  HIFU to dobra alternatywa dla chirurgii plastycznej. Jest to działanie mniej inwazyjne. Pobudza skórę do regeneracji i wpływa pozytywnie na nastrój. Konkretne efekty zabiegu to zmniejszenie wiotkości skóry, spłycenie zmarszczek czy poprawa konturu twarzy. Oprócz tego skóra staje się bardziej elastyczna i ujędrniona. Zabieg wpływa pozytywnie na jej gęstość. Efekty widać gołym okiem.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Lifting HIFU — rekonwalescencja

  Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Nie jest też potrzebna rekonwalescencja po nim. Pierwsze efekty widać już po kilku tygodniach od sesji. Ze względu na łagodny charakter terapii, skóra nie potrzebuje specjalistycznej pielęgnacji na żadnym etapie kuracji.  0
  %

  Lifting HIFU — trwałość efektów

  Ponieważ na efekty terapii trzeba chwilę poczekać, długość i cykl zabiegów ustalana jest indywidualnie. W niektórych przypadkach wystarczający okazuje się jeden zabieg, jednak seria wizyt w kontrolowanym przez lekarza rytmie daje znacznie lepsze i bardziej trwałe efekty.

  Galeria efektów

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starcrosschevron-down