Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Jak szybko pozbyć się oznak zmęczenia i starzenia się skóry?

Ostatnie dwa lata dały ci w kość i zauważasz u siebie coraz więcej zmarszczek? Chcesz się pozbyć oznak zmęczonej, starzejącej się cery? Marzysz, aby zatrzymać, albo wręcz cofnąć ten rozpędzony zegar biologiczny i znów poczuć się młodo? A może od dawna planujesz zabieg odmładzający, ale obawiasz się, że jest bolesny i inwazyjny? Niezależnie od tego, czy martwi cię brak jędrności Twojej skóry, czy ilość i głębokość zmarszczek, możesz się ich pozbyć i to całkowicie bezboleśnie.

Jak to możliwe?

Zawsze wydawało ci się, że bez skalpela lub igieł nie można wprowadzić trwałych zmian w wyglądzie skóry twarzy? Jeśli boisz się bólu lub po prostu nie masz ochoty na inwazyjne zabiegi, HIFU perfect lift jest stworzony właśnie dla Ciebie. Niezależnie od tego, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą, możesz zatrzymać lub wręcz cofnąć czas i odjąć sobie kilka lat. Zastanawiasz się jakim cudem jest to możliwe, bez bolesnej ingerencji, za to z taką skutecznością? Zabieg HIFU perfect lift to wykorzystanie wspaniałych skumulowanych ultradźwięków, przenikających nie tylko do głębokich warstw Twojej skóry, ale także do samego wnętrza komórek, pobudzając je do działania. Nic nie zostaje wprowadzone igłami do głębszych warstw skóry, stymulacja jest w pełni naturalna.

Rewolucyjna metoda High Intensity Focused Ultrasound działa w kilku fazach, które następują po sobie po każdym zabiegu. Pierwsza z nich, tak zwana homeostaza, pobudza Twoje komórki do przyspieszenia procesów regeneracyjnych. Kiedy komórki mnożą się i migrują, skóra się koaguluje i zagęszcza, ujędrniając wybraną część ciała. W efekcie pod skórą tworzy się stan zapalny, zwiększający produkcję kolagenu, który jest w pełni bezpieczny dla skóry. Następnie, przy fazie proliferacyjnej pod wpływem ziarnowania, uszkodzenia kurczą się, a kolagen się syntezuje. Przemodelowany kolagen i wzmocnione tkanki składają się na efekt w pełni naturalnego liftingu, wykonanego przez Twoje komórki. Zabieg działa nie tylko odmładzająco, ale także ujędrniająco, dlatego można go stosować na każdą partię ciała, której wygląd ci nie odpowiada.

Na co można stosować zabieg HIFU perfect lift?

Bez wątpienia zabieg pomaga osiągnąć fenomenalne efekty w profilaktyce przeciwstarzeniowej i wydłużaniu młodości. Możesz sięgać po niego, kiedy chcesz zwiększyć ilości kolagenu w skórze, ujędrnić ciało, zniwelować posiadane zmarszczki i zapobiegać powstawaniu nowych. HIFU perfect lift ma działanie stopniowe, przechodzi od jednej fazy do kolejnej w ciągu kilku miesięcy, dlatego wystarczy jedna wizyta, żeby zobaczyć zmiany, ale dopiero po kilku miesiącach zobaczysz pełny efekt. Przy regularnym stosowaniu zabiegu, można się pożegnać ze wszystkimi oznakami starzenia się skóry twarzy, w tym także okolic oczu. Tak, ten zabieg działa nawet na zmarszczki mimiczne. HIFU perfect lift to również znakomity sposób na pozbycie się zmarszczek i luźnej skóry przy szyi i na dekolcie.

Czego jeszcze pomaga się pozbyć zabieg HIFU, poza oznakami starzenia? Także oznak zmęczenia i braku jędrności. Jeśli wygląd i napięcie Twojej skóry nie jest satysfakcjonujące, możesz powstrzymać wiotczenie i sprawić, że znów będzie kusząco napięta i ujędrniona. Zabieg HIFU perfect lift przynosi znakomite efekty także przy cellulicie. Koniec z zawstydzającą skórką pomarańczową w miejscach opornych na ćwiczenia i inne metody. Wystarczy kilka zabiegów, a skóra będzie ujędrniona i napięta. Nie potrzebujesz zbędnej tkanki tłuszczowej w tych miejscach. Nie potrzebujesz jej także na twarzy, jeśli tak zwane policzki „chomiczki” przeszkadzają ci, kiedy patrzysz w lustro. Opadająca skóra na policzkach może być znów jędrna i napięta, a Twoja twarz promienna i odmłodzona. A to wszystko dzięki bezbolesnej i nieinwazyjnej metodzie, która nie wymaga ani grama znieczulenia. Co więcej, zabieg nie wymaga też rekonwalescencji, więc od razu możesz wrócić do swoich codziennych zadań i spraw, z nowym, odświeżonym obliczem lub ciałem.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down