Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Lifting bez skalpela? Tak, to możliwe!

Medycyna estetyczna i kosmetologia nieustannie się rozwijają, testując nowe techniki i wprowadzając je na rynek. Każdy z nich jest tworzony z myślą o pacjentach, tak żeby każdy z nich znalazł rozwiązanie najlepsze dla swojego problemu. Razem z postępem technologicznym, można było odejść od chirurgicznych metod liftingu, zmniejszając czas rekonwalescencji, dolegliwości w trakcie zabiegu, a także oferując możliwość stosowania tego zabiegu osobom, które nie mogą korzystać ze znieczulenia lub z innych względów nie chciały się na nie zdecydować. Jedną z takich rewolucyjnych metod jest HIFU Perfect Lift.

HIFU Perfect Lift — jak działa nieinwazyjny lifting?

Zabieg HIFU Perfect Lift swoją nazwę zawdzięcza technologii, na której bazuje, czyli High Intensity Focused Ultrasound. Zamiast skalpela lub igieł, w tej metodzie wykorzystuje się skumulowane ultradźwięki, oddziałujący bezpośrednio na skórę w miejscu, które wymaga ujędrnienia. Procedura jest całkowicie bezbolesna, nie wymaga stosowania znieczulenia, ani nawet specjalnego przygotowania przed zabiegiem. Wystarczy pojawić się na wizycie i pozwolić osobie wykonującej zabieg, na przyłożenie głowicy urządzenia bezpośrednio na skórę. HIFU można stosować na twarzy i szyi, ale nie tylko. To także dobry zabieg na dekolt, brzuch, pośladki, czy nawet na ramiona. Na efekty nie trzeba długo czekać, pierwsze z nich są widoczne tuż po zabiegu. Pełny efekt można zobaczyć w trzy miesiące po zakończeniu serii zabiegów.

Kto może się zdecydować na zabieg HIFU Perfect lift?

Ten rewolucyjny zabieg rewitalizacyjny i antiaging można stosować w każdym wieku i niezależnie od tego, jakiej się jest płci. To zabieg, który jest stworzony przede wszystkim dla osób, które chcą wydłużyć swoją młodość i szukają okazji do zwiększenia ilości kolagenu w skórze. Regularne dbanie o intensywną produkcję i odpowiednią ilość tego składnika, która maleje z wiekiem, zapobiega powstawaniu zmarszczek i pomaga spłycić te już obecne na skórze. HIFU Perfect Lift to znakomita kuracja przeciwstarzeniowa, którą można zacząć w dowolnym momencie.

Zabiegi przeciwzmarszczkowe można stosować w okolicy twarzy, nawet w okolicy oczu. Sprawdzają się równie skutecznie na zmarszczki powstałe w wyniku upływającego czasu, jak i na zmarszczki mimiczne. Dbanie o regularną produkcję kolagenu pomoże zachować jędrny i promienny wygląd skóry.

Jakich jeszcze efektów można się spodziewać po zabiegu HIFU Perfect Lift?

Poza ujędrnieniem i uniesieniem skóry, czyli poza efektem liftingującym, regularne stosowanie zabiegu HIFU perfect Lift pomaga zapobiegać wiotczeniu skóry. Po zabiegu cera od razu nabiera kolorów, nie wydaje się już taka szara i zmęczona, jak przed rozpoczęciem serii. Dzięki temu zabieg jest znakomitym rozwiązaniem przed ważnym wydarzeniem w życiu jak ślub, urodziny czy inna, ważna uroczystość. Tak, żeby twarz tego dnia prezentowała się zdrowo i promiennie.

Poza uniesieniem i poprawieniem owalu twarzy lub ciała HIFU Perfect Lift pomaga także pozbyć się tak zwanych policzków „chomiczków”. Po zabiegu skóra twarzy wygląda na szczuplejszą i zgrabniejszą, kości policzkowe i szczęka zostają uwydatnione, nadając twarzy naturalnie piękny kształt. Jeśli chcesz poprawić kształt swojej twarzy bez ingerencji chirurgicznej, to idealne rozwiązanie, żeby skończyć z opadającą skórą na policzkach.

HIFU Perfect Lift w Naturamed Nowy Sącz wyszczupla i unosi nie tylko skórę twarzy. Ta metoda znakomicie się sprawdzi też, jeśli chcesz się pozbyć zbędnego cellulitu i ujędrnić najbardziej kłopotliwe fragmenty ciała. W trakcie zabiegu miejsce, który zostanie poddane liftingowi, przechodzi przez trzy fazy. Fazę regeneracji, koagulacji i migracji komórek, fazę proliferacyjną i fazę przemodelowania. To skomplikowany proces, w którym pod wpływem ultradźwięków, komórki w głębszych warstwach ciała intensywnie produkują kolagen i przeprowadzają syntezę uszkodzeń. Połączenie tych procesów pomaga ujędrnić skórę i uzyskać wymarzone kształty.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down