HIFU Perfect Lift – nieinwazyjny lifting

HIFU Perfect Lift to nowy, rewolucyjny zabieg rewitalizujący, anti aging, wykonywany nieinwazyjnie, bez użycia skalpela, czy igieł. Technologia HIFU opiera się na metodzie High Intensity Focused Ultrasound, czyli na zastosowaniu skumulowanych ultradźwięków bezpośrednio na skórę. Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, ani podania znieczulenia przed przystąpieniem do niego.  HIFU Perfect Lift  można wykonywać na twarzy i szyi, ale także na innych partiach ciała, wymagających ujędrnienia, na przykład na dekolcie, brzuchu, pośladkach, czy ramionach.  Pierwsze zmiany można zaobserwować tuż po zabiegu, a pełne i trwałe efekty już po trzech miesiącach.

Na czym polega zabieg?

Metoda HIFU Perfect Lift działa w trzech fazach. Pierwsza z nich, tak zwana homeostaza to proces regeneracji, w którego trakcie następuje koagulacja skóry i migracja komórek pod wpływem zastosowanych ultradźwięków. Faza trwa do 48 godzin po zabiegu, jest to faza stanu zapalnego, motywującego skórę do produkcji większej ilości kolagenu. Zaraz po niej następuje faza druga, czyli proliferacyjna. Na czym polega? Już od drugiego dnia po zabiegu aż do 6 tygodnia po nim, w skórze następuje ziarnowanie, czyli kurczenie uszkodzeń i synteza kolagenu. Cykl zakończony jest fazą trzecią, zwaną fazą przedmodelowania i trwającą aż do 6 miesiąca po zabiegu. Ostatnia faza to przede wszystkim przemodelowanie kolagenu, a w efekcie wzmocnienie tkanki i ostateczny widoczny gołym okiem efekt liftingu.

Jakie są efekty zabiegu?

Dzięki technologii sonacare z gwarancją skuteczności, zabieg jest w 100% bezinwazyjny, bez użycia skalpela i igieł, a więc i bez uszkodzenia skóry, bez poparzeń, bez konieczności rekonwalescencji po zabiegu. Dzięki tej metodzie pacjent zyskuje szybki i trwały efekt, z każdym kolejnym dniem stopniowo się utrwalający.

Efekt? Napięta, jędrna, odmłodzona skóra, remodeling i zwiększenie ilości kolagenu aż do 25%! A razem z nim widoczny lifting twarzy i szyi, redukcja zmarszczek na czole i w okolicach oczu. Do zachwycających efektów należą także uniesione opadające policzki, zredukowany podwójny podbródek, a także ujędrniony dekolt. Metodę można stosować również przy bardziej kłopotliwych miejscach, jak rejon kolan, czy wewnętrzna strona ud.

HIFU Perfect Lift  metoda skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna, wykonywana bez znieczulenia. Technologia HIFU no.1 jest sprawdzona w praktyce, zatwierdzona przez FDA i posiada tylko wąski zakres przeciwwskazań.

Wskazania do zabiegu:

  • profilaktyka przeciwstarzeniowa (wydłużanie młodości) – chęć zwiększenia ilości kolagenu w skórze i zapobieganiu powstawaniu zmarszczek.
  • oznaki starzenia się skóry twarzy (także okolicy oczu), szyi i dekoltu – spłycanie i zapobieganie powstawania nowych zmarszczek, także tych mimicznych.
  • zmęczona, pozbawiona jędrności skóra – zapobieganie wiotczeniu, a zamiast tego ujędrnianie i napinanie skóry.
  • cellulit – ujędrnienie kłopotliwych partii ciała i napięcie skóry
  • policzki „chomiczki” – naturalny lifting opadającej skóry na policzkach, tworzącej tak zwane “chomiczki”.

Najczęściej zadawne pytania

Ile trwa zabieg HIFU Perfect Lift?

Zabieg HIFU Perfect Lift trwa zaledwie 30 minut.

Czy zabieg trzeba powtarzać?

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są już po wyjściu z gabinetu. Efekt będzie się utrwalać przez kolejne trzy miesiące. Zabieg można powtarzać co 6-8 tygodni w celu podtrzymania i zwiększenia efektów. Warto skonsultować oczekiwane rezultaty z lekarzem wykonującym zabieg i indywidualnie dopasować plan zabiegów. Zabieg można wykonywać o każdej porze roku, niezależnie od temperatury i pogody za oknem.

Czy zabieg jest bolesny i ile wymaga czas rekonwalescencji?

Zabieg jest w pełni bezbolesny i nieinwazyjny. Po zabiegu nie zostają ani rany, oparzenia, ani żadne uszkodzenia na skórze. Tuż po zabiegu można śmiało wrócić do swoich obowiązków, nie jest wymagany okres rekonwalescencji.

Cennik

Nazwa usługiCena
Zabiegod 550 do 2000 zł.

Po zabiegu można u nas  zakupić dermokosmetyki zwiększające jego efekty.