Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Autologiczny stymulator tkankowy — cennik

1 zabieg
1100 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Autologiczny stymulator tkankowy – nowoczesna terapia autologiczna

  Zabieg to prawdziwe odkrycie w dziedzinie zabiegów estetycznych z wykorzystaniem krwi pobranej od pacjenta. Procedura pozwala na pozyskanie składników o różnych strukturach, gęstościach i właściwościach z zaledwie jednego, szybkiego pobrania. Sprawia to, że cały proces można skrócić nawet do zaledwie 2 zabiegów, które przynoszą spektakularne efekty. Za sprawą składników takich, jak Elixir (|-PRF i C-PRP), Vital (PRP LCC) i Structure (F-PRF) możliwe jest poprawienie gęstości akustycznej tkanki aż o 260%, a wyjściowej wartości grubości tkanki nawet o 126%. Jako że preparat pozyskiwany jest z krwi pobranej od pacjenta, nie wywołuje on reakcji alergicznych, co zapewnia zabiegowi wysokie bezpieczeństwo. Do optymalnego rezultatu zwykle potrzebne są tylko 2 procedury (u osób w wieku od 30 do 45 lat), czasem jednak konieczne może być powtórzenie całej serii i wykonanie łącznie 4 zabiegów (u osób w wieku od 45 do 65 lat).

  Jak działa zabieg?

  Zabieg polega na iniekcyjnym podaniu preparatu pozyskanego z krwi pacjenta. Stosowany jest w celu głębokiego zrewitalizowania i poprawy jędrności skóry. O  skuteczności tej procedury świadczy fakt, że w procesie przygotowywania preparatu uzyskiwane są aż 4 autologiczne frakcje.

  Pozwala to na zbudowanie w tkance swego rodzaju stelaża, na którym osadzają się cytokiny, komórki macierzyste, czynniki wzrostu i leukocyty. Zapewnia to intensywną odbudowę i rewitalizację tkanki, jej głębokie nawilżenie oraz działanie anti-aging. Często już po miesiącu widać wyraźną poprawę stanu skóry. Efekty są naturalne, przy czym pozostają już na stałe – skóra nigdy nie wraca w pełni do stanu sprzed wykonania procedury. Zabieg jest małoinwazyjny, właściwie bezbolesny, a dzięki wykorzystaniu autologicznego preparatu bezpieczny nawet dla alergików. To właśnie te cechy zapewniają ogromne zadowolenie pacjentów.

  Jak przebiega zabieg?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą przed zabiegiem jest konieczna dla wykluczenia wszelkich przeciwwskazań. W jej trakcie omawiane są również oczekiwania pacjenta.

  2.
  Przygotowania

  Przed przeprowadzeniem zabiegu nie są konieczne szczególne przygotowania. Na kilka dni przed jego wykonaniem konieczne może być odstawienie leków rozrzedzających krew, jednak wyłącznie pod warunkiem, że jest to bezpieczne dla pacjenta. Na co najmniej dzień przed zabiegiem nie wolno również spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Przed właściwą częścią procedury pobierana jest krew z żyły odłokciowej pacjenta. Następnie próbka umieszczana jest w specjalnej wirówce, gdzie podlega dwuetapowemu odwirowywaniu. W ten sposób pozyskiwane są aż 4 frakcje. Miejsce zabiegowe jest dokładnie oczyszczane i dezynfekowane, a potem pokrywane kremem znieczulającym. Następnie w tkanki za pomocą iniekcji wprowadzany jest preparat Plasmoo. Właściwa część procedury najczęściej zajmuje ok. 20 minut.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po wykonaniu zabiegu nie jest konieczny okres rekonwalescencji. Pacjent właściwie od razu może powrócić do swoich codziennych zajęć. Możliwe efekty uboczne to jedynie lekkie zaczerwienienie czy opuchlizna, a także małe siniaki w miejscach wkłuć, które znikają samoistnie po maksymalnie kilku dniach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wysoko wykwalifikowani specjaliści

  Nasi eksperci mogą poszczycić się szeroką wiedzą i doskonałym wykształceniem, które cały czas poszerzają na różnego typu kursach i szkoleniach. Mają również bogate doświadczenie, a swoją pracę wykonują z nieukrywaną pasją i zaangażowaniem.

  Efektywne zabiegi

  Zabiegi oferowane przez naszą klinikę zapewniają satysfakcjonujące rezultaty. Pragniemy podążać za najnowszymi trendami, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających pacjentów.

  Bogata oferta

  W naszej klinice indywidualnie dobieramy zabiegi, a jednocześnie rozwiązujemy problemy urodowe najróżniejszych typów.

  Opinie naszych pacjentek

  Moja cera po zabiegu Plasmoo jest o wiele bardziej jędrna, a zmarszczki stały się niemal niewidoczne. Polecam!

  Sandra z Nowego Sącza

  Ten zabieg to ekspresowe odmłodzenie twarzy, a w dodatku jest super bezpieczny:)

  Aga z Nowego Sącza

  Lubię testować nowości kosmetyczne, a zabieg Plasmoo to istne cudo. Moja cera promienieje!

  Justyna z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Zabieg pełni zarówno funkcję naprawczą, jak i profilaktyczną. Działa regenerująco i rewitalizująco, jednocześnie spowalniając procesy starzenia i niwelując ich skutki. Nadaje skórze piękniejszy, zdrowszy koloryt, wygładza bruzdy i zmarszczki, dodaje skórze energii, elastyczności i sprężystości. Pozwala również na jej głębokie nawilżenie, wzmocnienie i zagęszczenie.
  Zabieg jest właściwie bezbolesny. Aby zminimalizować dyskomfort, miejsce zabiegowe pokrywane jest kremem znieczulającym.
  Zabieg właściwie nie pozostawia efektów ubocznych. Nie jest również konieczne zachowanie okresu rekonwalescencji. Po przeprowadzeniu procedury możliwe jest lekkie zaczerwienienie i opuchlizna, a także drobne siniaki w miejscach wkłuć. Wszystkie te niedogodności powinny jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroby nowotworowe
  • Immunosupresja
  • Choroby hematologiczne
  • Stan zapalny skóry
  • Aktywna forma opryszczki
  • Niektóre leki (szczególnie zmniejszające krzepliwość krwi)
  Zabieg okiem eksperta

  Plasmoo to zabieg wyjątkowy, o niezwykłej sile działania. Błyskawicznie przywraca skórze naturalnie młody wygląd, a jednocześnie nie wymaga szczególnych przygotowań czy zachowania okresu rekonwalescencji. Jest szybki, bezpieczny i właściwie całkowicie bezbolesny.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Autologiczny stymulator tkankowy — rekonwalescencja

  Zabieg nie wymaga zachowania okresu rekonwalescencji. Po wykonanej procedurze pacjent może zauważyć jedynie niewielkie zaczerwienienie i opuchliznę na obszarze zabiegowym, a także drobne siniaki w miejscach wkłucia. Te efekty uboczne powinny jednak zniknąć samoistnie po maksymalnie kilku dniach.

  0
  %

  Autologiczny stymulator tkankowy — trwałość efektów

  Rezultaty zabiegu pojawiają się wkrótce po pierwszej procedurze, natomiast te pełne można zobaczyć już nawet po miesiącu. Skóra staje się zrewitalizowana, wzmocniona, nabiera sprężystości i zdrowego kolorytu. Znikają zmarszczki, spłycają się bruzdy, a skóra otrzymuje młodzieńczy blask. Wszystkie te efekty są jednocześnie spektakularne i niezwykle naturalne, a przy tym zostają z pacjentem na długo. Skóra nigdy nie wraca w pełni do stanu sprzed zabiegu.

  Powiązane zabiegi

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down