Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mezoterapia CGF Harmony — cennik

twarz i szyja
2119 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  mezoterapia cgf harmony efekty

  CGF Harmony – pozbądź się zmarszczek i odzyskaj młodość dzięki komórkom macierzystym i czynnikom wzrostu

  Zabieg CGF Harmony to nowoczesna procedura przypominająca nieco uwielbiany przez celebrytów „wampirzy lifting”. Ta nieskomplikowana z punktu widzenia pacjenta kuracja pozwala na intensywną rewitalizację  skóry i cofnięcie w czasie jej wieku biologicznego, wyraźną poprawę jej napięcia i kolorytu, a także spłycenie zmarszczek. Jako jeden z nielicznych zabiegów stymuluje tworzenie kolagenu obu typów (również tego, którego ubywa w procesie starzenia). A wszystko to przy zachowaniu naturalności efektu. W zabiegu wykorzystywana jest krew pobrana od pacjenta (z żyły odłokciowej), dzięki czemu ryzyko reakcji alergicznej maleje właściwie do zera. Aby osiągnąć optymalne efekty rewitalizacji, zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach ok. 4 tygodni. Dla podtrzymania rezultatów można też powtarzać procedurę co pół roku. Pojedynczy zabieg zwykle trwa ok. 45-60 minut. Jego wyjątkowe efekty są zasługą połączenia dwóch niezwykle skutecznych składników: komórek macierzystych oraz czynników wzrostu. Sprawia to, że po podaniu preparatów drogą iniekcji skóra podlega procesowi naturalnej regeneracji. Nie tylko młodnieje ona w naturalny sposób, lecz także nie wraca już do stanu sprzed zabiegu.

  Na czym polega zabieg CGF Harmony i czym przyciąga pacjentów?

  Zabieg CGF Harmony wykonuje się z wykorzystaniem preparatów pozyskanych z krwi obwodowej pacjenta. Próbki umieszcza się w specjalnym separatorze komórkowym. Dzięki temu oddziela się erytrocyty i leukocyty od płytek krwi i osocza, które potem wykorzystane zostaną w procedurze odmładzającej. Podgrzanie powierzchownej części osocza pozwala uzyskać konsystencję żelu, do którego następnie dodawane jest osocze ze skoncentrowanymi czynnikami wzrostu, a także komórki macierzyste CD 34+. Preparat podawany jest pacjentowi poprzez iniekcje. Metoda ta jest małoinwazyjna, a jednocześnie wyjątkowo bezpieczna, również dla alergików. Zapewnia jednocześnie spektakularne i naturalne efekty.

  Jak przebiega mezoterapia CGF Harmony?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa z ekspertem jest konieczna, aby wykluczyć wszelkie ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W jej trakcie omawia się również oczekiwania pacjenta.

  2.
  Przygotowania

  Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Ekspert może zalecić odstawienie niektórych leków, np. tych rozrzedzających krew, jednak wyłącznie pod warunkiem, że jest to bezpieczne dla pacjenta. W dniu zabiegu nie należy również spożywać alkoholu.

  3.
  Zabieg

  Przed wykonaniem właściwej części zabiegu od pacjenta pobierana jest krew, która następnie umieszczana jest w specjalnej wirówce. Część pozyskanego w ten sposób preparatu po odwirowaniu ulega również podgrzaniu do osiągnięcia żelowej konsystencji, a następnie jest wzbogacana o czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Pacjent otrzymuje również znieczulenie miejscowe w formie kremu, aby maksymalnie zwiększyć komfort zabiegu. Potem następuje pierwszy etap właściwej procedury, którym jest podanie metodą iniekcji osocza bogatopłytkowego. W drugiej części zabiegu w głębsze partie skóry podawana jest substancja w formie żelu, przy wykorzystaniu cienkiej kaniuli.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu nie jest wymagany okres rekonwalescencji, pacjent może od razu powrócić do swoich codziennych aktywności. W miejscach wkłuć mogą pojawić się niewielkie siniaki, obszar pozabiegowy może być również lekko opuchnięty. Wszystkie te efekty uboczne najczęściej znikają jednak samoistnie po upływie kilku dni.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Różnorodność zabiegów

  W naszej klinice staramy się podążać zarówno za trendami, jak i potrzebami oraz pragnieniami naszych pacjentów. Dlatego stale poszerzamy swoją ofertę oraz inwestujemy w najnowsze technologie i preparaty, które pozwalają osiągnąć spektakularne rezultaty w różnych przypadkach.

  Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra

  Nasi eksperci mogą poszczycić się wysokimi kwalifikacjami, a także bogatym, wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu mogą świadczyć usługi najwyższej jakości. Ich ogromna pasja i zaangażowanie w pracę zapewniają zadowolenie naszych pacjentów.

  Efektywne rozwiązania

  W związku z różnorodnością potrzeb i oczekiwań naszych pacjentów, stosujemy rozmaite, jednak zawsze bezpieczne metody poprawiania urody i samopoczucia. Dzięki temu każdy może poczuć, że oddał swoje piękno w dobre ręce.

  Opinie naszych pacjentek

  Zabieg wykonany profesjonalnie, a efekt olśniewający. Dziękuję!

  Aneta z Nowego Sącza

  Zabieg dostałam w prezencie od córki. Jestem bardzo zadowolona z efektów tej mezoterapii, skóra wygląda promiennie.

  Justyna z Gorlic

  Zabieg CGF Harmony pomógł mi się pozbyć płytkich zmarszczek na twarzy - polecam!

  Weronika z Nowego Sącza

  Częste pytania
  Efekty CGF Harmony pojawiają się już po kilku tygodniach, jednak na ostateczne rezultaty niekiedy trzeba poczekać nieco dłużej, nawet kilka miesięcy. Należy jednak pamiętać, że efekty zabiegu są trwałe, skóra nigdy w pełni nie wraca do stanu sprzed zabiegu.
  Zabieg CGF Harmony jest małoinwazyjny, dzięki czemu nie należy do bolesnych procedur. Jednak dla zapewnienia pacjentom pełnego komfortu przed podaniem preparatu na skórę nakładany jest krem znieczulający.
  Rezultaty CGF Harmony pojawią się już po pierwszym zabiegu, jednak dopiero seria trzech procedur daje optymalne efekty. Warto również powtarzać zabieg w celu podtrzymania rezultatów. Choć skóra nie wraca do wcześniejszego stanu dzięki głębokiej regeneracji, wciąż zachodzą w niej naturalne procesy starzenia.
  Przeciwwskazania
  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Immunosupresja
  • Nowotwory
  • Stany zapalne
  • Niektóre choroby krwi
  • Stosowanie leków rozrzedzających krew
  • Terapia retinoidami
  • Ciężkie choroby płuc, nerek i wątroby
  • Niewyrównana cukrzyca
  • Aktywne infekcje
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg CGF Harmony z pewnością można nazwać zabiegiem wyjątkowym. Połączenie naturalności efektów ze spektakularną długością ich trwania, a także wysokie bezpieczeństwo, również dla alergików, zapewniają tej procedurze ogromną, zasłużoną popularność.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mezoterapia CGF Harmony — rekonwalescencja

  Zabieg CGF Harmony nie wymaga okresu rekonwalescencji. Pacjent może od razu wrócić do swoich codziennych aktywności.

  0
  %

  Mezoterapia CGF Harmony — trwałość efektów

  Pierwsze efekty zabiegu CGF Harmony pojawiają się po kilku tygodniach, jednak na te ostateczne trzeba poczekać nieco dłużej. Są one jednak wyjątkowo trwałe, a procedury przypominające zapewniają doskonałe rezultaty na długi czas.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down