Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Leczenie w Natura Med, czyli nasi lekarze są do Waszej dyspozycji (Nowy Sącz)

Staramy się spełniać najwyższe standardy obsługi oraz wykonywanych w naszej klinice medycyny estetycznej zabiegów leczenia. Proponujemy naszym Pacjentom m.in. leczenie chorób skóry, leczenie bólu, leczenie nadpotliwości czy leczenie migreny. Terapia odbywa się w warunkach, by czuć się w pełni komfortowo, bezpiecznie. Wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i aparaturę medyczną. 

Zabiegi np. mezoterapii leczniczej (mezoterapia lecznicza to zabieg, który przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, gdzie wstrzykuje się niewielkie ilości substancji leczniczej w odpowiednie miejsca), czy laseroterapia - to alternatywa dla metod chirurgicznych czy farmakologicznych, w której wykorzystuje się wiązkę światła.

Leczenie chorób stóp, leczenie wad postawy czy leczenie bielactwa też wchodzi w zakres naszych usług

Bez wątpienia decydując się na skorzystanie z oferty Natura Med można liczyć na terapię przeprowadzoną przez lekarzy z długoletnim doświadczeniem. Troszczymy się nie tylko o to, by efekty naszych starań były widoczne, ale i indywidualnie podchodzimy do oczekiwań każdego z naszych Pacjentów. Często też wykorzystujemy komórki macierzyste Pacjenta, by lepiej pobudzić skórę do działania np. przyspieszenia gojenia się ran i blizn. 

Nowoczesna podologia i jej rozwiązania również pomagają w walce ze wszelkimi odciskami, grzybicą paznokci czy tym podobnymi problemami. 

Leczenie łysienia, leczenie żylaków czy choćby leczenie trądziku nie skrywają przed nami tajemnic. 

Dla przykładu nasi lekarze zajmują się leczeniem łuszczycy. Na czym polega leczenie łuszczycy?  Przede wszystkim należy zastosować odpowiednio dobrane leki, a miejscowo - złuszcza się chory naskórek i stosuje w tym celu fototerapię. 

W naszej klinice medycyny estetycznej dbamy o wysokie standardy obsługi, odpowiednio dobrane rozwiązania oraz samego Pacjenta, który jest w samym centrum naszej uwagi. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi naszych zabiegów do jakich należą np. skleroterapia, masaż leczniczy. 

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down