Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Leczenie w Natura Med (Nowy Sącz)

Staramy się spełniać najwyższe standardy obsługi oraz wykonywanych w naszej klinice medycyny estetycznej zabiegów leczenia takich jak: leczenie chorób skóry, leczenie bólu, leczenie nadpotliwości czy leczenie migreny. Terapia odbywa się w warunkach, by czuć się w pełni komfortowo, bezpiecznie. Wykorzystujemy zaawansowany technologicznie  sprzęt i aparaturę medyczną. 

Zabiegi np. mezoterapii leczniczej (mezoterapia lecznicza to zabieg, który przeprowadza lekarz medycyny estetycznej, gdzie wstrzykuje się niewielkie ilości substancji leczniczej w odpowiednie miejsca), czy laseroterapia - to alternatywa dla metod chirurgicznych czy farmakologicznych, w której wykorzystuje się wiązkę światła.

Leczenie chorób stóp, leczenie wad postawy, leczenie bielactwa 

W klinice Natura Med terapie przeprowadzane są przez lekarza z długoletnim doświadczeniem. Troszczymy się nie tylko o to, by efekty naszych starań były widoczne, ale i indywidualnie podchodzimy do oczekiwań każdego z naszych Pacjentów. Często też wykorzystujemy preparaty z krwi  Pacjenta ( np osocze bogatopłytkowe) , by lepiej pobudzić skórę do działania np. przyspieszenia gojenia się ran i blizn. 

Nowoczesna podologia i jej rozwiązania również pomagają w walce ze wszelkimi odciskami, grzybicą paznokci czy tym podobnymi problemami. 

Leczenie łysienia, leczenie żylaków czy choćby leczenie trądziku nie skrywają przed nami tajemnic. 

W naszej klinice medycyny estetycznej dbamy o wysokie standardy obsługi, odpowiednio dobrane rozwiązania oraz samego Pacjenta, który jest w samym centrum naszej uwagi. 

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down