Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Radiofrekwencja mikroigłowa  - cennik

RF Mikroigłowa czoło
470,80 zł
RF Mikroigłowa inna okolica
294,25 zł - 1177,00 zł
RF Mikroigłowa pośladki ( uda, piersi)
588,50 zł
RF Mikroigłowa szyja lub dekolt
353,10 zł
RF Mikroigłowa okolice oczu
176,55 zł
RF Mikroigłowa twarz ( bez okolic oczu)
353,10 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Nowy Sącz

  Radiofrekwencja mikroigłowa - alternatywa dla chirurgii plastycznej

  Zabieg ten nazywany jest także termoliftingiem. Na czym polega? Jego sednem jest wprowadzenie tuż pod skórę bardzo cienkich igieł. Poprzez igły uwalniane jest następnie promieniowanie elektromagnetyczne. W efekcie w komórkach ciała pacjenta wytwarzane jest ciepło. Tkanki zostają pobudzone do produkcji kolagenu. Powoduje to niemal natychmiastową poprawę napięcia skóry i prowadzi do wygładzenia zmarszczek. Mikrouszkodzenia komórek mobilizują organizm do procesów regeneracyjnych i wytwarzania nowych tkanek.

  Zabieg jest niemal bezbolesny, ale dla większego komfortu wykorzystywany jest krem znieczulający. 

  Co ciekawe, radiofrekwencję mikroigłową można przeprowadzić w zasadzie na każdym kawałku skóry. Najczęściej bywa wykorzystywana do poprawy jej stanu na twarzy, szyi i dłoniach czy niższych partiach - pośladkach, udach lub brzuchu. Zabieg pozwala wygładzić zmarszczki i poprawia elastyczność skóry. Z powodzeniem redukuje także rozstępy i pomaga wymodelować talię.

  Jak przebiega zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą pomoże przygotować pacjenta i ustalić cel sesji. Lekarz oceni stan skóry, która ma zostać poddana radiofrekwencji. 

  2.
  Przygotowanie do zabiegu

  Skóra zostaje oczyszczona i dokładnie zdezynfekowana. Dla wygody pacjenta stosowany jest krem znieczulający. Sam zabieg trwa około 90 minut. Za pomocą specjalistycznego aparatu wprowadza się igły i emituje fale radiowe o właściwej częstotliwości.

  3.
  Zakończenie zabiegu

  Skóra pacjenta zostaje ponownie zdezynfekowana. Na miejsce poddane radiofrekwencji nałożony zostaje krem zabezpieczający oraz serum rewitalizujące, co przyspieszy regenerację i pomoże uniknąć efektów ubocznych, jak rumień czy delikatny obrzęk.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wiedza i pasja

  Znamy się na tym, co robimy i stale doskonalimy swoje umiejętności. Wykorzystujemy najnowsze zdobycze nauki po to, by pomagać ludziom i wydobywać ich piękno. Lepszy wygląd to większa pewność siebie.

  Specjalistyczny sprzęt

  Dzięki nowoczesnej technologii oferujemy szeroką gamę zabiegów upiększających. Mamy odpowiedź na wiele problemów związanych nie tylko ze skórą.

  Doświadczenie i efekty

  Zaufało nam już wiele kobiet i mężczyzn, o czym świadczą zamieszczone na stronie opinie. Jesteśmy skuteczni i do każdego pacjenta podchodzimy z najwyższą troską i starannością, dzięki czemu możemy dopasować najbardziej Ci optymalne rozwiązania.

  zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Nowy Sącz
  Częste pytania
  Radiofrekwencja to również świetny sposób na leczenie nadpotliwości. Oprócz odmładzania skóry jest także wykorzystywana do modelowania talii czy brzucha.
  Termolifting to mało inwazyjny i bezpieczny zabieg. Charakteryzuje go duża skuteczność i niskie ryzyko powikłań. W dodatku skóra po sesji szybko się regeneruje - ślady znikają już po kilku dniach.
  Przeciwwskazania
  • ciąża i okres laktacji
  • zaburzenie gojenia się ran
  • aktywne infekcje skóry
  • epilepsja
  • nowotwory
  • cukrzyca
  • metalowe implanty
  • rozrusznik serca
  • stany zapalne żył
  Zabieg okiem eksperta

  Dzięki radiofrekwencji jesteśmy w stanie pomóc pacjentom w wielu obszarach. Zabieg nie tylko wpływa na poprawę stanu skóry. Pomaga też zwalczyć rozstępy i blizny. Skutecznie spłyca zmarszczki i usuwa przebarwienia. Co więcej jest to dobre narzędzie do walki z nadpotliwością. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Radiofrekwencja mikroigłowa — rekonwalescencja

  Drobne strupki, opuchlizna czy nadwrażliwość, które występują po zabiegu, znikają w czasie pierwszych dwóch tygodni. Skórze w tym czasie przyda się ochronny krem z filtrem i pielęgnacja według indywidualnych wskazań lekarza. Nasz specjalista przekaże wszystkie istotne szczegóły, więc nie musisz się niczym przejmować.

  0
  %

  Radiofrekwencja mikroigłowa — trwałość efektów

  Zabiegi tego typu zwykle wykonywane są w cyklach dla uzyskania w pełni zadowalających efektów. Długość terapii i częstotliwość wizyt w klinice ustalana jest indywidualnie w czasie wizyt konsultacyjnych na samym początku. 

  Powiązane zabiegi

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down