Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser Nd:Yag Q-Switch — cennik

Usuwanie tatuażu i makijażu permamentnego
176,55 zł - 411,95 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laserowe usuwanie makijażu permanentnego Nowy Sącz

  Laser Nd Yag Q-Switch nowoczesne urządzenie, pomocne przy usuwaniu tatuaży oraz plam pigmentacyjnych, znamion czy przebarwień.

  Precyzyjne działanie wpływa na satysfakcjonujące rezultaty przy zachowaniu jak największego komfortu i bezpieczeństwa pacjenta. Zadaniem lasera jest dostarczanie światła o konkretnych długościach fal w nanosekundowych odstępach. Impulsy wychwytują pigment, a następnie błyskawicznie go rozbijają. Co ważne, podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu. Jest to procedura nieinwazyjna.

  Tatuaże to często piękna pamiątka, ale niestety zdarzają się sytuacje, kiedy chcemy je usunąć. W takich przypadkach nieoceniony będzie Laser NdYag. Jego możliwości pozwalają na szybkie i bezbolesne usunięcie pigmentu z tatuażu dzięki zastosowaniu odpowiednich długości fal świetlnych.

  Pozbywanie się tatuaży przy pomocy lasera jest najchętniej stosowaną metodą, z której korzystają specjaliści w klinikach medycyny estetycznej

  Można w ten sposób usunąć także makijaż permanentny. Jest to obecnie bardzo popularna i często stosowana metoda.  

  Jak działa laser? Impuls energetyczny zostaje przesłany do skóry i podgrzewa w niej atrament, wskutek czego atrament rozpuszcza się. W przypadku większych tatuaży konieczne będzie kilka sesji w ciągu kilku tygodni. Ważne jest, aby zachować odpowiednie przerwy między zabiegami. 

  Jak przebiega zabieg laserem Nd:YAG Q-Switch?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Podczas rozmowy ze specjalistą ustalany jest plan działań i liczba sesji potrzebnych, by osiągnąć optymalny efekt. Pozwala to na dopasowanie metody do indywidualnych potrzeb i preferencji.

  2.
  Seria zabiegów

  Laser można wykorzystać do usunięcia tatuażu lub znacznego rozjaśnienia go. Wszystko zależy od oczekiwań klienta. Trudniejsze do usunięcia są tatuaże wielobarwne. W tym przypadku konieczne jest działanie na różnej długości fal.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Specjalizacja

  W naszej ofercie dostępnych jest bardzo dużo rodzajów zabiegów. Praktycznie na każdą przypadłość jesteśmy w stanie zaproponować jakieś alternatywy. Dzięki temu jesteśmy skuteczni i możemy dobrać metodę do sytuacji pacjenta.

  Rozsądne ceny

  Koszt sesji w naszej klinice nie jest wysoki. Opłacalne są zwłaszcza serie zabiegów. Dbamy o to, by nasza oferta była konkurencyjna również pod kątem cen.

  Doświadczenie

  Wykonaliśmy już wiele profesjonalnych zabiegów. Z każdym rokiem nasze doświadczenie rośnie. O naszej skuteczności świadczy stale poszerzające się grono zadowolonych klientów. Wśród nich znajdują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

  Częste pytania
  Zazwyczaj do usunięcia mniejszych tatuaży potrzeba kilku sesji. Wystarczy kilka tygodni, żeby się ich pozbyć. Przy czym im więcej kolorów, tym więcej pracy wymaga usunięcie tatuażu. Na pierwszej wizycie specjalista oceni sytuację i podpowie, jak najlepiej postąpić. Zabiegi powtarza się aż do momentu, który usatysfakcjonuje klienta.
  Zabieg jest bezbolesny, ponieważ technik laserowy znieczula skórę miejscowo. Po zabiegu skóra będzie potrzebowała czasu, żeby się zagoić. Dlatego tak ważne są przerwy między sesjami.
  Przeciwwskazania
  • niska krzepliwość krwi lub stosowanie leków, które ją obniżają
  • zaburzenia krzepnięcia
  • uszkodzenia skóry i przerwanie jej ciągłości
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • świeża opalenizna
  • epilepsja, cukrzyca, choroby nowotworowe
  Zabieg okiem eksperta

  Usuwanie tatuaży przy pomocy lasera to bardzo bezpieczna i praktyczna metoda. W naszej klinice wykonujemy wiele takich zabiegów. Liczba sesji zależy od tego, jak duży jest tatuaż i ile kolorów zastosowano. Każdy z nich wymaga działania na innej długości fali światła. Zazwyczaj większość tatuaży blednie w ciągu kilku tygodni.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser Nd:Yag — rekonwalescencja

  W czasie trwania terapii miejsca poddawane zabiegom należy systematycznie natłuszczać i chronić przed światłem słonecznym. Zabiegi nie wywołują bólu lub dyskomfortu. Po zakończonej serii skóra szybko odzyskuje równowagę.

  0
  %

  Laser Nd:Yag — trwałość efektów

  Jeden zabieg przynosi oczekiwane efekty tylko przy bardzo małych tatuażach. Większą ilość tuszu można usunąć tylko w serii zabiegów, szczególnie jeśli tatuaż jest kolorowy. Wszystko zależy od wielkości i liczby kolorów - na każdą barwę konieczne jest działanie inna długością fal lasera.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down