Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Usuwanie makijażu permanentnego jest możliwe! Poznaj urządzenie do zadań specjalnych - laser Nd:Yag

Makijaż permanentny jest popularny ze względu na pewność i wygodę, które oferuje. Pozwala on kobietom zapomnieć o codziennym malowaniu, poprawianiu i przejmowaniu się tym, że coś może się popsuć. Współczesne metody pozwalają na osiągnięcie znakomitych, a przy tym naturalnie wyglądających efektów. Niestety nie zawsze jesteśmy zadowolone z rezultatów makijażu permanentnego i bywa, że pragniemy go usunąć. Najczęściej dzieje się tak, gdy nie wybierzemy profesjonalnego gabinetu i efekty makijażu nie spełniają naszych oczekiwań. Innym powodem, dla którego pozbywamy się makijażu permanentnego, może być chęć zmiany wizerunku. Choć efekty makijażu permanentnego utrzymują się długotrwale, dzięki nowoczesnym technologiom, jego szybkie usunięcie jest możliwe. Nie musisz godzić się na wygląd, z którego nie jesteś w pełni zadowolona.

Przekonaj się jak szybko i bezpiecznie można usunąć trwały makijaż. Dowiedz się więcej o usuwaniu makijażu permanentnego laserem Nd:Yag w naszej Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed w Nowym Sączu.  

Jak działa laser Q-switch Nd:Yag?

Laser Nd:Yag, czyli laser neodymowo-yagowy to jedno z najnowocześniejszych urządzeń na rynku. Jego zalety to przede wszystkim skuteczność i bezpieczeństwo. Innowacyjne urządzenie usuwa makijaż permanentny, gdyż jest zdolne do emitowania wiązki światła o zmiennej długości. Jest to tak zwany efekt fotoakustyczny. Barwniki są rozbijane, a następnie ulegają wydaleniu z organizmu, a światło lasera nie zagraża okolicznym tkankom. Specjalista dopasowuje długość fal do rodzaju makijażu, tak by były jednocześnie skuteczne i bezpieczne. W naszej Akademii NaturaMed oferujemy kompleksowe usuwanie makijażu permanentnego oczu, brwi i ust. Laser Q-Switch Nd:Yag stosujemy także do usuwania tatuażu. Nie musisz godzić się na nieudany makijaż permanentny, możesz łatwo się go pozbyć i na nowo cieszyć się świeżym wyglądem.

Efekty usuwania makijażu permanentnego

Laser neodymowo-yagowy usuwa makijaż permanentny, nie pozostawiając po nim żadnych śladów. Do tego potrzebna jest najczęściej seria zabiegów, które należy powtarzać w około 4-8-tygodniowych odstępach. Ilość zabiegów jest dobierana indywidualnie do potrzeb Pacjenta, jest ona zależna między innymi od rodzaju barwnika oraz od odcienia skóry. Po każdym z nich, makijaż permanentny jest coraz mniej widoczny. Zabieg laserem nie pozostawia na Twojej skórze podrażnień ani blizn. Ewentualne pozostałości po zabiegu to zaczerwienienie skóry w okolicy zabiegowej i delikatne swędzenie. Objawy te powinny jednak ustąpić w ciągu kilku dni od zabiegu. Nie jesteś skazana na rekonwalescencję i możesz szybko wrócić do codziennego funkcjonowania. Do Twoich obowiązków należy jedynie odpowiednia pielęgnacja skóry i ochrona jej przed działaniem słońca.

Czy warto usuwać niechciany makijaż permanentny?

Najczęstszą przyczyną decyzji o usuwaniu makijażu permanentnego jest brak satysfakcji z jego rezultatów. Przyczyna mogą być źle dobrane kolory, usta lub oczy mogą być przesadnie podkreślone. Ogólny efekt jest wtedy zbyt intensywny i sprawia wrażenie nienaturalnego. Nasi specjaliści z Akademii Zdrowia i Urody NaturaMed w Nowy Sączu przekonują, że jeśli nie jesteśmy zadowoleni z efektów makijażu permanentnego, usunięcie go jest dobrym rozwiązaniem. Przemawia za tym fakt, że procedura usuwania trwałego makijażu może być szybka i małoinwazyjna. Gwarantuje nam to zabieg laserowy urządzeniem Nd:Yag. Jest to sposób, który pomoże Ci na nowo zaakceptować swój wygląd i otworzy przed Tobą nowe możliwości.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down