Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laserowe usuwanie znamion - cennik

laserowe usuwanie znamion, brodawek, kurzajek
117,70 zł - 1177,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Nieinwazyjne usuwanie znamion laserem

  Laserowe usuwanie znamion to nieinwazyjny zabieg, w czasie którego nie dochodzi do przecięcia powłok skóry. Dzięki temu może być wykonywany u osób w każdym wieku, nie wymaga też szczególnej rekonwalescencji. Jak w przypadku większości terapii prowadzonych pod okiem lekarza, wymaga jednak konsultacji. W tym przypadku jest ona szczególnie istotna. Nie wszystkie znamiona można bowiem usuwać promieniem lasera. Aby zakwalifikować na ten rodzaj terapii, lekarz musi mieć pewność że znamię jest łagodne i odparowanie lub odcięcie tkanki jest zupełnie bezpieczne dla naszego zdrowia. Wszystkie zmiany, które wzbudzają wątpliwości, powinny być dokładnie zbadane i usunięte chirurgicznie.

  Laser CO2 można zastosować na dwa sposoby. Albo wiązką odparować znamię ze skóry, albo odciąć je od niej bez naruszania czy przecinania warstw.

  Jak przebiega zabieg usuwania znamion?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Pierwszym krokiem jest konsultacja z lekarzem i dokładna klasyfikacja zmiany skórnej. Jeśli jest ona łagodna i płytka, nasz specjalista umawia na zabieg, rekomendując którąś z metod laseroterapii. Jedną z opcji jest odparowanie, inną odcięcie od skóry pieprzyka czy blizny.

  2.
  Znieczulenie i zabieg

  Na miejsce poddawane zabiegowi nakłada się środek znieczulający miejscowo. Najczęściej w formie kremu. Następnie za pomocą wiązki laserowej szybko i bezboleśnie usuwa się znamię. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza.

  3.
  Po zabiegu

  Czas po zabiegu nie wymaga szczególnej rekonwalescencji, nie łączy się też z bólem.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Możesz nam zaufać

  Nasi specjaliści mają szerokie doświadczenie w zabiegach laseroterapii. Potrafią doskonale diagnozować i zapewniają naszym klientom wsparcie na każdym etapie leczenia. Znają też sprawdzone środki, które przyspieszają regenerację skóry po tego typu zabiegach.

  Nowoczesny sprzęt do twojej dyspozycji

  W naszej klinice znajdziesz zaawansowany technologicznie sprzęt i preparaty wyróżniają się skutecznością. Szeroki wachlarz usług i zabiegów opieramy zawsze na najwyższej jakości. Wciąż się uczymy, by służyć ci swoją wiedzą i doświadczeniem jeszcze lepiej.

  Konkurencyjne ceny

  W naszym gabinecie znajdziesz oferty specjalne i pakiety zabiegów, które pomogą kompleksowo o siebie zadbać, nie rujnując portfela. Po wstępnej konsultacji i ustaleniu liczby potrzebnych zabiegów jesteśmy w stanie całościową cenę ustalać indywidualnie. Pozwól nam o siebie zadbać.

  Częste pytania
  Niektóre znamiona są groźne dla zdrowie. O tym, które z nich można usunąć i w jaki sposób to zrobić, musi zadecydować lekarz. Może on uznać, że niektóre znamiona stanowią ryzyko lub są umiejscowione w okolicy podatnej na otarcia.
  Usuwanie laserem jest niemal bezbolesne. Podobnie w przypadku usuwania chirurgicznego. Stosuje się wówczas miejscowe znieczulenie, a pacjent może odczuć najwyżej lekki dyskomfort.
  Przeciwwskazania

  choroby nowotworowe skóry lub stany przedrakowe, choroby takie jak łuszczyca opryszczka i inne aktywne infekcje w pobliżu miejsca zabiegowego, bielactwo, cukrzyca. choroby związane z zaburzeniami krzepnięcia krwi, stosowanie leków uwrażliwiających na światło.

  Zabieg okiem eksperta

  Usuwanie brodawek oraz znamion jest bezpieczne, jeśli oczywiście zabieg wykonuje specjalista. Warto omówić wcześniej listę przeciwwskazań i pozwolić dokładnie zbadać zmienione miejsca. Specjalista musi ustalić, które można bezpiecznie usunąć i w jaki sposób zrobić to najlepiej.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Czas rekonwalescencji

  Zabieg jest nieinwazyjny i przeprowadzany przy użyciu miejscowego znieczulenia. Nie wymaga szczególnego przygotowania ani rekonwalescencji po sesji.

  0
  %

  Konieczność powtarzania

  Zabieg jest z reguły jednorazowy i nie wymaga powtarzania. W większości przypadków wystarczy jedna sesja. W wyjątkowych sytuacjach terapia wymagająca kilku wizyt jest omawiana w czasie konsultacji wstępnej z lekarzem ekspertem medycyny estetycznej.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down