Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Plexr - pozbądź się zmarszczek raz na zawsze!

Pierwsze zmarszczki pojawiają się na twarzy osoby w obszarach, w których skóra naturalnie fałduje się podczas mimiki. Rozwijają się, ponieważ skóra z czasem staje się cieńsza i mniej elastyczna. Zmarszczki pojawiają się również na częściach ciała, które są najbardziej narażone na działanie promieni słonecznych, takich jak twarz i szyja, grzbiety dłoni i ramiona.

Zmarszczki są naturalną częścią procesu starzenia się i dotykają każdego. Jednak wielu osobom nie podoba się pojawienie się zmarszczek. Dla tych osób, które chcą poprawić wygląd skóry powstał zabieg na opadające powieki Plexr.

Plexr - alternatywa dla chirurgii

PLEXR, czyli nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne, ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. PLEXR daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

Plexr to zabieg niechirurgiczny, który stanowi skuteczną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych, takich jak plastyka powiek, lifting twarzy / szyi i blizny. Plexr tworzy łuk plazmowy, który stymuluje natychmiastowy skurcz i napięcie skóry w procesie trwającym 2-4 tygodnie. Nie ma skalpela ani lasera i dlatego nie ma szwów.

Plexr - na co pomaga?

Plexr to skuteczny zabieg dla osób z nadmiarem skóry na górnych i dolnych powiekach, drobnymi zmarszczkami i wysuszoną skórą. Zabieg można wykonać na każdym typie skóry. Jest to doskonała opcja dla osób, które nie są gotowe do operacji powiek lub nie nadają się do chirurgicznej plastyki powiek.

Plexr - jak wygląda zabieg i proces gojenia?

W dniu zabiegu nie należy nakładać makijażu na obszar zabiegowy, co przyspieszy oczyszczenie okolicy. Nakłada się krem ​​znieczulający i pozostawia na około 30 minut. Kiedy obszar leczenia jest wystarczająco zdrętwiały, sesja rozpoczyna się od kilku strzałów końcówki plazmy, umieszczonych blisko siebie. W obszarze zabiegowym możesz odczuwać ciepło, co może być niewygodne i lekko bolesne. Czas zabiegu wynosi zwykle od 10 do 40 minut, w zależności od wielkości obszaru.

Po zabiegu możesz odczuwać pieczenie, ale powinno to trwać tylko kilka godzin, a lekarz nałoży żel chłodzący na leczony obszar. Po zabiegu lekarz przekaże pacjentowi dokładne instrukcje dotyczące opieki po leczeniu, aby zapewnić najlepsze rezultaty. Pacjent powinien otrzymać specjalnie opracowany podkład medyczny, aby chronić obszar dotknięty strupem przed światłem. W ciągu tygodnia po zabiegu (lub do całkowitego wygojenia się leczonego obszaru) nie należy stosować złuszczającego płynu myjącego ani środka myjącego. Zamiast tego należy postawić na mydło o zrównoważonym pH i unikać pocierania tego obszaru.

Większość ludzi może bezpiecznie prowadzić samochód po zabiegu Plexr, ale jeśli leczony obszar znajduje się wokół oka, zaleca się unikanie prowadzenia pojazdów ze względu na potencjalne podrażnienie lub obrzęk.

Plexr - przeciwwskazania

Plexr jest bezpiecznym zabiegiem ze względu na swój nieinwazyjny charakter. Mimo to u większości pacjentów prawdopodobne jest wystąpienie niewielkich skutków ubocznych w ciągu 7 dni po leczeniu. Aby uniknąć poważniejszych skutków ubocznych, takich jak przebarwienia, postępuj zgodnie z zaleceniami lekarza.

Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, preparatu Plexr nie należy stosować u kobiet w ciąży lub karmiących piersią. Chociaż niektóre ciemniejsze typy skóry nadają się do miękkiego zabiegu chirurgicznego, nie jest to zalecane dla osób o bardzo ciemnej karnacji.

Szukasz sprawdzonego sposobu na pozbycie się zmarszczek? Plexr w naszej klinice Naturamed pomoże Ci w tym raz na zawsze! Skontaktuj się z naszymi specjalistami, aby umówić się na wizytę.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down