Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser VPL — cennik

laser naczyniowy
117,70 zł - 706,20 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laserowe leczenie blizn i rumienia Nowy Sącz

  Zabiegi z wykorzystaniem lasera VPL pozwalają na skuteczną redukcję blizn, przebarwień lub rumienia.

  Laser tego typu umożliwia na wykorzystywanie światła pulsacyjnego w celu odmłodzenia skóry i pobudzenia jej do regeneracji. 

  Sesje umożliwiają także trwałe usuwanie owłosienia, wykorzystując w tym celu zjawisko fototermolizy. 

  Urządzenie emituje wiązki światła o szerokim spektrum. Przy tym działa bardzo precyzyjnie. Skupia się na wybranych warstwach skóry, jednocześnie jedynie minimalnie podgrzewając sąsiednie tkanki. Dzięki technologii VPL podczas trwania impulsu skóra zostaje schłodzona, a pacjenci odczuwają większy komfort w trakcie sesji. Dlatego depilacja przy użyciu tego urządzenia jest bezbolesna i nie wymaga znieczulenia. VPL to metoda działająca niezależnie od posiadanego fototypu skóry i struktury włosa.

  Poza wymienionymi możliwościami VPL może także pomóc usunąć przebarwienia czy zamykać naczynka. Likwiduje również rumień i aktywnie wspiera leczenie trądziku.

  Jak przebiega zabieg laserem VPL?
  1.
  Konsultacja i przygotowanie do zabiegu

  Rozmowa z naszym specjalistą pozwoli wybrać odpowiednią metodę i zaplanować efekty. Lekarz pomoże też przygotować się do sesji. Istotne jest, aby na dzień lub dwa przed zabiegiem ogolić włosy. A bezpośrednio przed wizytą wypić około 2l wody, w celu nawilżenia skóry. Dla maksymalnego bezpieczeństwa na tydzień przed sesją należy unikać stosowania kosmetyków, które drażnią skórę. Całą listę zaleceń przedstawi nasz specjalista podczas spotkania.

  2.
  Zabieg VPL

  Urządzenie emituje wiązkę światła bezpośrednio na skórę, działając na jej konkretne warstwy. Pobudza skórę do regeneracji i odmładza ją. Pozwala to zredukować przebarwienia, rumień lub trądzik. Po zabiegu może pojawić się delikatne ściemnienie, które po kilka dniach zniknie.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Jakość w rozsądnej cenie

  Profesjonalne zabiegi, które wykonujemy w naszej klinice, są gwarancją jakości. Nasza wyspecjalizowana kadra korzysta z najnowocześniejszego sprzętu. Dzięki temu terapie są efektywne i bezpieczne. Jednocześnie dążymy do tego, by cennik zachęcał, a nie odstraszał.

  Doświadczenie i specjalizacja

  Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, nasi specjaliści są w stanie doradzić w naprawdę wielu sytuacjach. Dzięki zabiegom w N Med możliwe jest pozbycie się wielu dolegliwości.Część naszych klientów wraca do nas regularnie, by jak najlepiej dbać o swoje piękno.

  laserowe leczenie blizn i rumienia Nowy Sącz
  Częste pytania
  Nie, zabieg jest zupełnie bezbolesny. Dzięki precyzji urządzenie działa wyłącznie miejscowo, dzięki czemu zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie występuje ryzyko podgrzania sąsiednich tkanek.
  Rezultaty są wprawdzie widoczne już po pierwszym zabiegu, jednak w większości przypadków zalecamy przejście przez całą serię. Dzięki temu efekty będą bardziej korzystne i trwałe.
  Przeciwwskazania
  • świeża opalenizna
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • używanie kremów z retinolem
  • używanie leków lub ziół uczulających na światło
  • cukrzyca, bielactwo
  • aktywne infekcje
  • skłonności do powstawania bliznowców
  Zabieg okiem eksperta

  W czasie zabiegów z użyciem technologii VPL wykorzystywana jest specjalna głowica, dzięki której pacjent odczuwa znacznie większy komfort niż w przypadku poprzedniej generacji urządzeń. Zabiegi są bezpieczne i nieinwazyjne. Dzięki nim możliwa jest naprawa konkretnych niedoskonałości albo długofalowa pielęgnacja skóry.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser VPL — rekonwalescencja

  Zabieg jest całkowicie bezbolesny i zupełnie bezpieczny. Już następnego dnia można nałożyć na twarz delikatny makijaż. Skóra po wizycie w naszej klinice jest napięta i odżywiona, jej stan nie wymaga zmian w codziennej pielęgnacji. 

  0
  %

  Laser VPL — trwałość efektów

  Widoczne efekty można uzyskać już po pierwszej wizycie. Laser VPL jest jednak dużo częściej stosowany w serii zabiegów dla uzyskania jeszcze lepszych i przede wszystkim trwałych efektów. Przebieg terapii jest ustalany indywidualnie przez lekarza prowadzącego.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down