Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Nici rozpuszczalne - cennik

Nici New U
706,20 zł - 4237,20 zł
Aptos Konsultacja wstępna
117,70 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  lifting nićmi Nowy Sącz

  Nici rozpuszczalne, zwane też nićmi liftingującymi - bezbolesnym i bezpieczny zabieg odmładzający

  Mimo że pierwotnie stosowane były głównie w chirurgii, szybko znalazły zastosowanie w medycynie estetycznej. Metoda polega na wszczepieniu pod skórę całkowicie rozpuszczalnych nici, których zadaniem jest podniesienie i wzmocnienie skóry. W trakcie rozpuszczania stymulowane są też naturalne procesy regeneracji, które wpływają na długofalowy efekt zabiegu.

  Zabieg aplikacji nici liftingujących nazywany jest lunchowym.

  Oznacza to że przebiega on szybko i nie wymaga specjalnych przygotowań. Oczywiście wszystko zależy od skóry i gdy poddajemy się tego typu terapii po raz pierwszy, warto zarezerwować więcej czasu.

   

  Jak przebiega zabieg nićmi liftingującymi?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Pierwszym krokiem jest oczywiście konsultacja lekarska. Sprawdzany jest w tym czasie stan skóry i planowane miejsca wprowadzenia nici. Na konsultacji dowiemy się o ewentualnych przeciwwskazaniach do zabiegu i dostaniemy wskazówki dotyczące rekonwalescencji. 

  2.
  Wprowadzenie nici

  Sam zabieg przeprowadzany jest na dokładnie oczyszczonej skórze w znieczuleniu miejscowym. Środek znieczulający podawany jest w formie kremu lub zastrzyku. Gdy zacznie działać, w wyznaczonych przez lekarza miejscach zostają wprowadzone nici, które mają za zadanie wygładzić i odmłodzić twarz oraz poprawić jej owal.

  3.
  Zalecenia pozabiegowe

  Po zabiegu można odczuwać pewien dyskomfort. Możliwa jest opuchlizna i lekkie zasinienie nakuwanych miejsc. Dolegliwości te jednak szybko mijają. Do zaleceń pozabiegowych należy ograniczenie mimiki twarzy przez około dwa tygodnie. Na tym etapie przydatne będą masaże oraz indywidualna pielęgnacja. Efekt liftingu utrzymuje się do około 2 lat.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Specjaliści od terapii odmładzających

  Nasza kadra od lat z sukcesami przeprowadza zabiegi odmładzające twarz i ciało. Medycyna estetyczna posiada cały wachlarz tego typu terapii. W naszej klinice znajdziesz fachowców, którzy nie tylko bezpiecznie przeprowadzą zabieg. Pomogą też wybrać terapię idealną dla twojej skóry.

  Konkurencyjny cennik

  Wiemy, że w dbaniu o urodę tak samo jak efekt liczy się cena. Bierzemy to pod uwagę szczególnie przy terapiach, które wymagają kilku zabiegów w serii. Dbamy o portfel klienta, podchodząc indywidualnie do jego potrzeb i dbając o efekty kuracji.

  Innowacyjny sprzęt i materiały

  Bezpieczeństwo to nie tylko wykwalifikowana kadra. Nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości preparaty dają nam pewność, że dbamy o naszych pacjentów najlepiej jak to tylko możliwe. Nasza branża wciąż się rozwija i korzystamy z tego zarówno my, jak i nasi klienci.

  lifting nićmi Nowy Sącz
  Częste pytania
  Około 60 minut. Pacjent może od razu wrócić do domu, nie potrzebuje żadnej rekonwalescencji. Warto jednak ograniczyć mimikę twarzy przez kilka tygodni po zabiegu.
  Wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Zazwyczaj już jeden zabieg potrafi dać spektakularne efekty. Bardziej złożone problemy wymagają jednak serii zabiegów. Skonsultuj swój przypadek z lekarzem, żeby poznać szczegóły.
  Przeciwwskazania
  • nie można łączyć tego zabiegu z zabiegiem Radiesse, ponieważ istnieje ryzyko wystąpienia ziarniaków
  • nie jest przeznaczony dla osób z bardzo wiotką skórą
  • nie powinien być wykonywany u osób z dużą ilością zmarszczek
  • choroby autoimmunologiczne,
  • ciąża
  • choroby nowotworowe
  • stany zapalne skóry
  • problemy z krzepliwością krwi
  Zabieg okiem eksperta

  Zabiegi z wykorzystaniem rozpuszczalnych nici to skuteczny i praktyczny sposób na polepszenie stanu skóry. Pomaga jej nabyć gęstości, dzięki czemu staje się bardziej jędrna i elastyczna. To szybki zabieg, dający optymalne efekty, po którym można od razu normalnie funkcjonować.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg nićmi liftingującymi — rekonwalescencja

  Zabieg jest szybki, bezbolesny i mało inwazyjny. Tuż po sesji miejsca nakłuć mogą być bardziej wrażliwe, a nawet lekko obolałe, jednak tego rodzaju dyskomfort szybko mija. Po terapii skóra nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Dla lepszych efektów przez kilka tygodni warto ograniczyć mimikę twarzy.

  0
  %

  Zabieg nićmi liftingującymi — trwałość efektów

  Zdarza się że zabieg daje satysfakcjonujące efekty już po pierwszej sesji. Często jednak dla optymalnego efektu stosuje się serię zabiegów. Jeśli istnieje wskazanie do serii wizyt, przerwy między nimi zostają ustalone indywidualnie.

  Powiązane zabiegi

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down