Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Dermatochirurgia laserowa — cennik

1 zabieg
cena do ustalenia
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  dermatochirurgia Nowy Sącz

  Dermatochirurgia laserowa - nieinwazyjne leczenie zmian skórnych

  Problemy związane ze skórą potrafią uprzykrzyć życie. Nie zawsze mają one związek z procesami starzenia. Poza zmarszczkami, cellulitem czy rozstępami w naszej klinice radzimy sobie z wieloma innymi trudnościami. Niektóre z nich wymagają interwencji chirurgicznej. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór metod, które są odpowiedzią na różne dolegliwości czy problemy. Dążymy do tego, by nasze zabiegi były skuteczne i jak najmniej inwazyjne. Bezpieczeństwo naszych pacjentów to dla nas kwestia kluczowa. Dokładamy zatem wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko powikłań i maksymalnie skracać czas potrzebny na rekonwalescencję. Wiemy, że pacjentom zależy na jak najszybszym powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. 

  Dermatochirurgia pozwala na leczenie chirurgiczne skóry i jej przydatków, jak na przykład paznokci. W ramach tej dziedziny funkcjonują różne metody. Tradycyjna konwencjonalna chirurgia jest coraz częściej wypierana przez skuteczne i bezpieczne nowoczesne metody, takie jak chirurgia laserowa, radiochirurgia czy elektrochirurgia.

  W naszej klinice dbamy o bezpieczeństwo i komfort pacjentów, dlatego postawiliśmy na nowoczesny laser CO2.   

  Dzięki laseroterapii możliwa jest zaawansowana stymulacja regeneracji skóry. Laser zabija także bakterie, wirusy oraz grzyby i pomaga leczyć zmiany zwyrodnieniowe. Jest także przydatny w leczeniu chorób skóry, gojeniu urazów i neutralizacji bólów mięśniowych.

  Jak przebiega zabieg dermatochirurgii laserowej?
  1.
  Konsultacja ze specjalistą

  Dzięki rozmowie z naszym pracownikiem, ustalisz szczegóły zabiegu i określisz, jakie efekty pragniesz uzyskać.

   Zadaniem specjalisty jest dobranie nie tylko skutecznej, ale przede wszystkim bezpiecznej dla Pacjenta metody leczenia. 

  2.
  Zabieg

  W zależności od rodzaju problemu czy schorzenia, dobierane są metody, które pomogą uzyskać pożądane rezultaty.  Pozwala to na usuwanie niepożądanych zmian skórnych precyzyjnie, bez ryzyka uszkodzenia zdrowej tkanki.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Nowoczesny sprzęt

  Laser CO2 to jedno z wielu zdobyczy techniki, z których korzystamy na co dzień w Natura Med. Wiemy, jak ważna jest wiedza i doświadczenie, a także niezawodny sprzęt, dlatego stawiamy na nowoczesne rozwiązanie w trosce o zdrowie i komfort naszych Pacjentów.

  dermatochirurgia Nowy Sącz
  Częste pytania
  W większości przypadków zabiegi polegają na usunięciu łagodnych zmian nowotworowych, włókniaków, brodawek, kurzajek czy guzów skóry. Laser pozwala też usunąć znamiona potowe, łojotokowe oraz naczyniowe, a także pozbyć się tłuszczaków czy odcisków.
  Tak, jest to w pełni bezpieczna i bezbolesna metoda. Laser działa precyzyjnie tam, gdzie trzeba, nie uszkadzając zdrowych tkanek.
  Przeciwwskazania
  • choroby nowotworowe
  • ciężkie schorzenia ogólnoustrojowe
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • przyjmowanie retinoidów
  • świeża opalenizna
  • infekcje i zmiany skórne
  Zabieg okiem eksperta
  0
  %

  Dermatochirurgia laserowa — rekonwalescencja

  Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezpieczny. Skóra w miejscu zastosowania terapii może być delikatnie zaczerwieniona i bardziej wrażliwa na dotyk. Jednak wszelki dyskomfort powinien zniknąć już następnego dnia. W przypadku zastosowania lasera konieczna może być dodatkowa ochrona przed promieniami słonecznymi. Zapytaj naszego specjalistę, czy ma to zastosowanie w twoim przypadku.

  0
  %

  Dermatochirurgia laserowa — trwałość efektów

  Zabieg bardzo często daje oczekiwane efekty już po pierwszej sesji. W niektórych przypadkach konieczne jest jednak jego powtórzenie. O przebiegu kuracji decyduje nasz specjalista - kosmetolog.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down