Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Dermatochirurgia laserowa — cennik

1 zabieg
cena do ustalenia
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  dermatochirurgia Nowy Sącz

  Dermatochirutgia laserowa - nieinwazyjne leczenie zmian skórnych

  Problemy związane ze skórą potrafią uprzykrzyć życie. Nie zawsze mają one związek z procesami starzenia. Poza zmarszczkami, cellulitem czy rozstępami w naszej klinice radzimy sobie z wieloma innymi trudnościami. Niektóre z nich wymagają interwencji chirurgicznej. W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór metod, które są odpowiedzią na różne dolegliwości czy problemy. Dążymy do tego, by nasze zabiegi były skuteczne i jak najmniej inwazyjne. Bezpieczeństwo naszych pacjentów to dla nas kwestia kluczowa. Dokładamy zatem wszelkich starań, by zminimalizować ryzyko powikłań i maksymalnie skracać czas potrzebny na rekonwalescencję. Wiemy, że pacjentom zależy na jak najszybszym powrocie do zdrowia i normalnego funkcjonowania. 

  Dermatochirurgia pozwala na leczenie chirurgiczne skóry i jej przydatków, jak na przykład paznokci. W ramach tej dziedziny funkcjonują różne metody. Tradycyjna konwencjonalna chirurgia jest coraz częściej wypierana przez skuteczne i bezpieczne nowoczesne metody, takie jak chirurgia laserowa, radiochirurgia czy elektrochirurgia.

  W naszej klinice postawiliśmy na jedno z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązań, jakim jest laser CO2.

  Dzięki laseroterapii możliwa jest zaawansowana stymulacja regeneracji skóry. Laser zabija także bakterie, wirusy oraz grzyby i pomaga leczyć zmiany zwyrodnieniowe. Jest także przydatny w leczeniu chorób skóry, gojeniu urazów i neutralizacji bólów mięśniowych.

  Jak przebiega zabieg dermatochirurgii laserowej?
  1.
  Konsultacja ze specjalistą

  Dzięki rozmowie z naszym pracownikiem, ustalisz szczegóły zabiegu i określisz, jakie efekty pragniesz uzyskać. Zadaniem specjalisty jest dobranie metody, która pozwoli to osiągnąć bezpiecznie i skutecznie.

  2.
  Zabieg

  W zależności od rodzaju problemu czy schorzenia, dobierane są metody, które pomogą w najlepszy możliwy sposób.  Pozwala to na usuwanie niepożądanych zmian skórnych precyzyjnie, bez ryzyka uszkodzenia zdrowej tkanki.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Nowoczesny sprzęt

  Laser CO2 to jedno z wielu zdobyczy techniki, z których korzystamy na co dzień w Natura Med. Wiemy, jak ważne jest stosowanie sprawdzonego, niezawodnego sprzętu tam, gdzie wchodzi w grę ludzkie zdrowie. Dlatego nie bawimy się w półśrodki i stawiamy na najlepsze możliwe rozwiązania.

  dermatochirurgia Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Zabieg w Natura Med pomógł mi pozbyć się brodawek i włókniaków. Teraz moja skóra jest czysta i wygląda znacznie lepiej.

  Edyta z Krosna

  Zabieg laserowy nie boli i jest naprawdę skuteczny. Korzystałam z tej metody już dwa razy i w obu przypadkach efekty były zgodne z oczekiwaniami. Bez wahania mogę polecić tę metodę innym.

  Agnieszka z Jasła

  Dzięki laserowi pozbyłam się wreszcie zmian skórnych, które szpeciły moje ciało. Wcześniej nie mogłam wyjść normalnie na plażę, miałam wrażenie, że wszyscy się na mnie gapią. Teraz jestem spokojna i wiem, że wyglądam świetnie.

  Magda z Nowego Sącza

     

  Częste pytania
  W większości przypadków zabiegi polegają na usunięciu łagodnych zmian nowotworowych, włókniaków, brodawek, kurzajek czy guzów skóry. Laser pozwala też usunąć znamiona potowe, łojotokowe oraz naczyniowe, a także pozbyć się tłuszczaków czy odcisków.
  Tak, jest to w pełni bezpieczna i bezbolesna metoda. Laser działa precyzyjnie tam, gdzie trzeba, nie uszkadzając zdrowych tkanek.
  Przeciwwskazania
  • choroby nowotworowe
  • ciężkie schorzenia ogólnoustrojowe
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • przyjmowanie retinoidów
  • świeża opalenizna
  • infekcje i zmiany skórne
  Zabieg okiem eksperta
  0
  %

  Dermatochirurgia laserowa — rekonwalescencja

  Zabieg jest nieinwazyjny i zupełnie bezpieczny. Skóra w miejscu zastosowania terapii może być delikatnie zaczerwieniona i bardziej wrażliwa na dotyk. Jednak wszelki dyskomfort powinien zniknąć już następnego dnia. W przypadku zastosowania lasera konieczna może być dodatkowa ochrona przed promieniami słonecznymi. Zapytaj naszego specjalistę, czy ma to zastosowanie w twoim przypadku.

  0
  %

  Dermatochirurgia laserowa — trwałość efektów

  Zabieg bardzo często daje oczekiwane efekty już po pierwszej sesji. W niektórych przypadkach konieczne jest jednak jego powtórzenie. O przebiegu kuracji decyduje nasz specjalista - kosmetolog.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down