Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Dermatochirurgia laserowa - sposób na zmiany skórne

Z biegiem czasu na naszym ciele pojawiają się nieestetyczne zmiany, które szpecą i przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu. Zbyt ciasne buty bądź inne tego typu przyczyny powodują powstawanie licznych oraz trudnych do zlikwidowania odcisków, które przynoszą wiele bólu oraz niewygody w codziennym funkcjonowaniu. Podobnie jest z brodawkami, modzelami czy włókniakami. Ta ostatnia wymieniona pozycja jest o tyle niebezpieczna, że wystaje ponad skórę, przez co istnieje większe prawdopodobieństwo zahaczenia i zrobienia sobie krzywdy przynoszącej spory dyskomfort. Tego typu zmiany skórne są niemożliwe do skutecznego ich usunięcia domowymi lub sklepowymi sposobami. W takim wypadku można sobie je podrażnić i spowodować większe kłopoty. Warto zatem skorzystać z oferty zabiegowej w klinice medycyny estetycznej, która w szybki i bezinwazyjny sposób usunie nieestetyczny defekt.

Zabieg laserowy na znamiona

W klinice NaturaMed posiadamy zabieg dermatochirurgii laserowej, która za pomocą lasera diodowego skutecznie eliminuje jakąkolwiek zmianę skórną pojawiającą się na ciele Pacjenta. Nasi wykwalifikowani specjaliści szczególnie polecają tę metodę, ponieważ umożliwia ona efektywne usuwanie oraz leczenie znamion, bez dodatkowego uszkadzania tkanek ją otaczających. Laser diodowy działa bakteriobójczo, wirusobójczo oraz grzybobójczo. Dzięki niemu pozbywamy się nieestetycznego znamiona oraz leczymy podrażnione na niej miejsce eliminując jakąkolwiek możliwość powstania nowej zmiany w tym obszarze. Warto wspomnieć, iż laser diodowy służy nie tylko do eliminowania nieestetycznych znamion na skórze, ale także do zabiegów depilacji/epilacji laserowej, wygładzenia i likwidowania blizn potrądzikowych, walki z cellulitem czy liftingu.

Jak działa laser diodowy w dermatochirurgii laserowej?

Laser diodowy jest częścią laserów frakcyjnych nieablacyjnych, który działa tylko i wyłącznie w jednym miejscu docierając do głębszych warstw skóry przy równoczesnym nie naświetlaniu pozostałego, zdrowego obszaru ciała. Dodatkowo laser nie przerywa ciągłości skóry pozostawiając ją w jak najlepszym stanie. Źródłem jego światła jest półprzewodnik czyli tak zwana dioda. Laser diodowy posiada długość fali 940 nm, która idealnie sprawdzi się w typowych zabiegach dermatochirurgii laserowej. Nadaje się on do skutecznego usunięcia brodawek, odcisków, włókniaków oraz modzeli, które niemożliwe są do redukcji domowymi lub sklepowymi sposobami, którymi można zrobić sobie niemałą krzywdę. Laser diodowy jest laserem wysokoenergetycznym, który cieszy się ogromną skutecznością i dużym poparciem w medycynie estetycznej. Nazywa się go “rewolucją”, która przynosi same dobra. Poprzez jego wysoką moc wyjściową, o wiele łatwiej jest dojść do głębszych tkanek i wykonać szybszy oraz efektywniejszy zabieg możliwie skracając czas oddziaływania na tkanki. Oznacza to, iż terapia ta jest w pełni bezpieczna dla Pacjenta, oferując mu całkowity komfort i zadowolenie ze wspaniałych efektów.

Co można uzyskać po zastosowaniu lasera diodowego?

Laser diodowy gwarantuje całkowitą skuteczność i bezpieczeństwo dla Pacjenta. Wiemy, iż każdy zabieg wiąże się z nawet niewielkim stresem, lecz zapewniamy iż nasi wykwalifikowani specjaliści szczególnie dbają o dobre samopoczucie Pacjenta tuż przed, w trakcie jak i po zabiegu, aby mógł on poczuć się komfortowo oraz wygodnie podczas całej terapii, skutkiem czego cały kumulujący się stres znika w niepamięć. Zastosowanie lasera diodowego w dermatochirurgii laserowej działa na zasadzie pobudzenia skóry do regeneracji i gojenia zmienionego miejsca, przeciwbólowo, bakteriobójczo, wirusobójczo oraz grzybobójczo. Dodatkowo usuwa jakiekolwiek powstałe zmiany zwyrodnieniowe, choroby skóry, bóle mięśniowo-powięziowe czy urazy. Z zabiegu może korzystać każdy kto boryka się z nieestetycznymi znamionami, lecz warto jednak przed zdecydowaniem się na terapię, zapoznać się z jego przeciwwskazaniami o których dowiesz się odwiedzając naszą klinikę.

Zadbaj o siebie i skończ z męczącymi i drażniącymi znamionami!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down