Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Makijaż - cennik

Makijaż dzienny
70,62 zł - 82,39 zł
Makijaż ślubny
141,24 zł
Makijaż wieczorowy
117,70 zł
Makijaż ślubny próbny
117,70 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  Makijaż to podstawowa i niezwykle popularna usługa kosmetyczna.

  W naszym gabinecie makijaż na każdą okazję wykonuje doświadczona wizażystka i kosmetolog z licznymi certyfikatami. Możemy się pochwalić wieloma przepięknymi i trwałymi makijażami ślubnymi i wieczorowymi. Dzięki użyciu kosmetyków i utrwalaczy najwyższej jakości wykonywane u nas makijaże mogą wyglądać nieskazitelnie przez nawet 24 godziny. To świetny sposób na to, by wyglądać zjawiskowo i zrobić wrażenie na innych.

  Dzięki licznym kursom wizażu nasza makijażystka dobierze styl i kolorystykę makijażu idealnie dopasowaną do twojego typu urody.

  Sztuka make-up polega na podkreśleniu walorów i to właśnie robimy w gabinecie. Wydobędziemy twoje piękno.

  Bez względu na to, jak często się malujesz i na jaką okazję potrzebujesz makijażu, gwarantujemy, że od nas wyjdziesz zachwycona.  

  Jak przebiega makijaż?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Na początek niezbędne jest spotkanie z naszą makijażystką. Ustalana jest na niej data wykonania usługi oraz rodzaj makijażu. W tym czasie możesz opowiedzieć o swoich preferencjach, gustach i przyzwyczajeniach twojej skóry. Jeśli jest to potrzebne, konsultacja to dobry moment, aby umówić się na makijaż próbny.

  2.
  Przygotowanie do makijażu

  Po dokładnym oczyszczeniu skóry, makijażystka nakłada odpowiednią bazę pod makijaż oraz kolejne kosmetyki kolorowe. Skóra zostaje odpowiednio nawilżona.

  3.
  Wykonanie make-upu

  Wykonanie pełnego make-up wieczorowego wraz z utrwaleniem to 40 do 60 minut. W zależności od wcześniejszych ustaleń makijażystka pomoże nam ukryć niedoskonałości i podkreślić atuty naszej twarzy.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Profesjonalne doradztwo i usługi

  Nasza makijażystka to fachowiec z wieloletnim doświadczeniem. W Klinice stawiamy na ciągły rozwój naszej kadry i dotyczy to również sztuki makijażu. Oddając się w nasze ręce, masz pewność, że makijaż będzie perfekcyjny, trwały i zgodny z najnowszymi trendami. Co jednak ważniejsze, będzie idealnie podkreślał to, co w tobie najpiękniejsze.

  Profesjonalne kosmetyki

  Doskonale wiemy, że zadowalające efekty zależą od produktów najwyższej jakości. Szukamy jej zarówno w kosmetykach bazowych, jak i utrwalających. Nasze ulubione marki to: Dior, Channel, the Blam, Art Deco, Estee Lauder, Naked, Calvin Klein i inne. Używamy również, kosmetyków mineralnych: Promineral i Bare Minerals. Przy doborze kosmetyków do twojego makijażu zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje i potrzeby skóry.

  Doświadczenie

  Z naszych usług skorzystało już wielu klientów. Każda kolejna profesjonalna sesja to dla nas cenne doświadczenie, które pomaga nam jeszcze lepiej świadczyć pomoc w przyszłości.

  makijaż profesjonalny
  Częste pytania
  Makijaż robimy z uwzględnieniem okazji, na jaką szykuje się klientka. Wszystko zależy zatem od potrzeb. Maksymalnie makijaż może utrzymywać się nawet 24 godziny.
  W Natura Med pracują wyłącznie specjaliści najwyższej klasy. Za make up odpowiedzialni są kosmetolodzy oraz wizażyści I i II stopnia, posiadający liczne certyfikaty.
  Przeciwwskazania
  • opryszczka, infekcje skóry
  • alergie na kosmetyki
  • rany lub stany pooperacyjne na twarzy
  Zabieg okiem eksperta

  Profesjonalny makijaż potrafi zaskoczyć. Często jesteśmy już tak przyzwyczajeni do tego, jak się malujemy, że w ogóle tego nie zauważamy. Dzięki wizycie u specjalisty możemy odkryć się na nowo. Warto skorzystać z tej szansy.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Makijaż — rekonwalescencja

  Makijaż nie wymaga oczywiście rekonwalescencji. Należy go jednak odpowiednio zmyć. Przy dodatkowo utrwalanych makijażach wieczorowych warto użyć do tego celu profesjonalnych kosmetyków lub zasięgnąć rady doświadczonej makijażystki.

  0
  %

  Makijaż — trwałość efektów

  Usługę można zamawiać u nas, gdy tylko zachodzi taka potrzeba. Wykonujemy makijaże wieczorowe i codzienne - wystarczy umówić się na wizytę! Nasze makijażystki są na bieżąco z najnowszymi trendami. Dzięki temu potrafią wyczarować idealny makijaż na każdą okazję.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down