Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Profesjonalny makijaż - poczuj się pewnie i olśniewaj

Każda kobieta posiada pewne defekty w swoim wyglądzie, które stara się zamaskować makijażem. Niestety, często nie mamy wprawy do wykonania w pełni profesjonalnego makijażu, a czas przed ważnym wydarzeniem ucieka. Jeśli więc zależy Ci na olśnieniu wszystkich dookoła i nie martwieniu się o to, czy zdążysz wykonać poprawny makijaż - zgłoś się do nas. W naszej Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu każdego dnia dbamy o piękno naszych klientek. Każda z pań może więc nie tylko się zrelaksować w naszym salonie, ale również liczyć na profesjonalne usługi z wykorzystaniem najlepszej jakości produktów!

Sekret perfekcyjnego makijażu

Profesjonalny makijaż jest jedną z najbardziej pożądanych cech przy ważnych wydarzeniach. Oprócz świetnego stroju, figury i fryzury, dopełnieniem naszej aparycji powinien być makijaż. I chyba oczywiste jest to, że nie wykonasz go samodzielnie w pełni profesjonalnie. Dlatego nawet nie wahaj się oddać nam się w swoje ręce. Zadbamy o każdy, nawet ten najmniejszy szczegół - tak, abyś olśniewała wszystkich dookoła siebie przez cały wieczór. Efekt w pełni profesjonalnego makijażu możesz uzyskać w naszym salonie Natura Med w Nowym Sączu, dzięki naszym wizażystką. Osoby te mają nie tylko zamiłowanie do tego co robią, ale także posiadają liczne certyfikaty, które potwierdzają ich zdolności. Pamiętaj także o tym, że nasi specjaliści pracują tylko i wyłącznie na jak najlepszych produktach. Najczęściej są to kosmetyki firmy: Dior, Channel, the Blam, Art Deco, Estee Lauder, Nacked, Calvin Klein i wiele, wiele innych. W naszej ofercie znajdziesz również kosmetyki mineralne, takie jak: Promineral, a także Bare Minerals.

Kto wykonuje makijaż na specjalną okazję?

Makijaż w naszej Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu wykonują wieloletni specjaliści - kosmetolodzy, a także wizażyści I i II stopnia. Nasi eksperci od makijażu posiadają bardzo liczne certyfikaty, co tylko potwierdza nie tylko ich pasje do pracy, ale także ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Wśród certyfikatów naszych specjalistów znajdują się: kursy makijażu ślubnego, czy też kursy mineralnego kamuflażu Promineral - nie są to jednak wszystkie, jakie posiadają. W pełni perfekcyjny makijaż wykonany w naszym salonie kosmetycznym możesz zawdzięczać przede wszystkim kosmetologowi i wizażystce - Małgorzacie Drabik, a także kosmetologowi i wizażystce paznokcie - Agnieszce Stawiarskiej. To właśnie te panie zadbają o jakość wykonanego makijażu na każdą okazję. Nie musisz już się martwić o to, czy zdołasz olśnić wszystkich dookoła. Wszystkim zajmą się nasze wizażystki!

Czy można jeść i pić? Czyli jak długo utrzymuje się makijaż profesjonalny

Dzięki użyciu w pełni profesjonalnych kosmetyków z jak najlepszych źródeł, nasze specjalistki są w stanie wykonać w pełni profesjonalny makijaż na każdą okazję. Przed każdym makijażem zostaniesz poproszona o sprecyzowanie swoich oczekiwań, a nasze wizażystki nie tylko im sprostają, ale zaskoczą Ciebie w pozytywny sposób. Tak wykonany makijaż utrzymuje się przeważnie do 24 godzin. Warto wiedzieć, że długość tego czasu jest przede wszystkim ustalana zgodnie z preferencjami każdej klientki. Nasze wizażystki uwzględniają także okazję, na jaką nasza klienta się wybiera. Będziesz mogła więc spokojnie się bawić, nie martwiąc się o to, czy Twój makijaż zniknie w trakcie imprezy.

Na jakie okazje wykonujemy profesjonalny makijaż?

Nasze wizażystki wykonują makijaże:

  • Ślubne;
  • Próbne ślubne;
  • Dzienne / kamuflaże;
  • Wieczorowe;
  • Do sesji fotograficznej;
  • Fantazyjne / tematyczne;
  • Dodatki: sztuczne rzęsy / kępki;

Koniecznie odwiedź nasz salon urody Natura Med w Nowym Sączu i ciesz się perfekcyjnie wykonanym makijażem!

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down