Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Skleroterapia i laserowe zamykanie żylaków — cennik

Leczenie żylaków
354 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  skleroterapia leczenie żylaków Nowy Sącz

  Laser to świetne rozwiązanie dla osób cierpiących z powodu żylaków.

  Wiemy, jak powszechny jest to problem, dlatego wychodzimy naprzeciw pacjentom, oferując konkretne i skuteczne rozwiązanie. Tym bardziej, że problemy żylne mogą wywoływać również różne inne dolegliwości, takie jak mrowienie, drętwienie czy nawet bóle nóg.

  Trudno wskazać jednoznaczne przyczyny powstawania żylaków. Jest ich naprawdę wiele. Mogą to być skłonności genetyczne, wrodzone wady naczyń krwionośnych lub rozmaite choroby. Jednak równie dobrze powodem może być otyłość, brak ruchu, niewłaściwe obuwie czy praca w pozycji stojącej.

  Jednym z najefektywniejszych sposobów na poradzenie sobie z problemem żylaków jest skleroterapia.

  To znakomita alternatywa dla wszelkich rozwiązań chirurgicznych. Na czym polega ten zabieg? Przy pomocy bardzo cienkich igiełek do wnętrza żył podaje się specjalny środek chemiczny, sklerozant. Jego zadaniem jest podrażnienie naczyń żylnych i doprowadzenie do ich zwłóknienia oraz zapadnięcia. 

  Jak przebiega zabieg laserowej skleroterapii?
  1.
  Rozmowa ze specjalistą

  Przed wykonaniem zabiegu należy wykluczyć wszelkie możliwe przeciwwskazania. W ramach konsultacji warto wykonać także badanie USG Dopplera. Dzięki temu możliwe będzie efektywne i bezpieczne przeprowadzenie skleroterapii.

  2.
  Skleroterapia

  Zabiegi takie jak skleroterapia są zazwyczaj wykonywane w seriach. Najlepszym momentem na ich przeprowadzenie są chłodniejsze pory roku. Zabieg nie jest bolesny, ale niektórzy pacjenci odczuwają nieznaczny dyskomfort oraz lekkie szczypanie lub pieczenie.

  3.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu należy spacerować przez co najmniej pół godziny. W ciągu kilku kolejnych dni konieczne jest także noszenie specjalistycznej pończochy uciskowej.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Szeroki wachlarz możliwości

  W naszej ofercie mamy wiele rodzajów zabiegów, które pomagają poradzić sobie z różnymi problemami natury skórnej i nie tylko. Zadaniem naszych specjalistów jest dobranie właściwego zabiegu do problemu klienta.

  Skuteczność

  Dzięki indywidualnemu podejściu jesteśmy w stanie skutecznie pomagać naszym pacjentom. Wiemy, że czasami nie wystarczy standardowy zabieg i sytuacja, w jakiej znajduje się klient wymaga głębszej analizy. Mamy w tym doświadczenie i jesteśmy efektywni.

  Rozsądne ceny

  Dzięki pakietom cenowym każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Dokładamy wszelkich starań, by utrzymywać ceny na stałym, rozsądnym poziomie. Zależy nam na tym, aby jak najwięcej osób mogło skorzystać z możliwości naszej kliniki.

  skleroterapia leczenie żylaków Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Żylaki to paskudna sprawa. Pracuję dużo na stojąco i często pod koniec dnia jestem już wykończona. Na szczęście przyjaciółka poleciła mi klinikę Natura Med. Sprawdziłam ją w sieci i umówiłam się na zabieg. Rzeczywiście przyniosło to efekty. Teraz jestem w trakcie całej terapii i mam nadzieję, że uda się wyeliminować ten problem całkowicie.

  Judyta z Nowego Sącza

  Pod koniec jesieni zdecydowałam się na skleroterapię. Miałam drobne problemy z żyłami. Na szczęście okazało się, że to rzeczywiście nic poważnego. 

  Anna z Krosna

  Próbowałam wielu sposobów na żylaki, niestety nic nie pomagało. W centrum Natura Med w Nowym Sączu polecono mi zabieg mikroskleroterapii. Żylaki zniknęły!

  Teresa Kraków

  Częste pytania
  Najlepsze efekty przynoszą serie zabiegów. Zazwyczaj wykonuje się od 2 do 5 sesji.
  Nie, zabieg nie boli. Jednak w przypadku niektórych pacjentów możliwy jest lekki dyskomfort spowodowany uczuciem pieczenia i szczypania.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • uczulenie na któryś ze składników preparatu
  • ostre infekcje
  • nadciśnienie tętnicze
  • mikroangiopatia cukrzycowa
  • zakrzepica żylna
  • miażdżyca dolnych kończyn
  • otyłość
  • używanie leków, które obniżają krzepliwość krwi
  Zabieg okiem eksperta

  Skleroterapia pozwala na skuteczną walkę z żylakami. To znakomita alternatywa dla metod chirurgicznych, które są mocno inwazyjne. Dzięki podaniu specjalnego preparatu, czyli sklerozantu naczynia żylne ulegają podrażnieniu i docelowo wyeliminowaniu. Umożliwia to usunięcie zarówno pajączków, jak i większych zaburzeń naczyniowych. Po zabiegu warto pamiętać o obowiązkowym półgodzinnym spacerze i noszeniu pończochy uciskowej.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laserowe leczenie żylaków — rekonwalescencja

  Bezpośrednio po zabiegu zalecany jest minimum półgodzinny spacer. Przez kilka dni po wizycie w naszej klinice konieczne jest też noszenie pończoch uciskowych. Sprawia to, że efekty są bardziej widoczne oraz dużo trwalsze.

  0
  %

  Laserowe leczenie żylaków — trwałość efektów

  Zabiegi tego typu przeprowadzane są zwykle w seriach. O ich długości i przebiegu decyduje nasz lekarz specjalista. Już po pierwszym zabiegu widać jednak znaczącą różnicę, o której mówią nam zadowoleni klienci. Liczba sesji i ich częstotliwość dobierane są indywidualnie - tak, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down