Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laserowe zamykanie naczynek - cena

laser naczyniowy
117,70 zł - 706,20 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laseroterapia

  Zamykanie naczynek laserem - kuracja cery naczynkowej

  Laserowe zamykanie naczynek polega na aplikacji wiązki laserowej skierowanej do zamykanego naczynka. Energia lasera powoduje krótkotrwałe obkurczenie naczynka oraz uszkodzenie hemoglobiny, która zatyka jego światło. W ciągu kolejnych 6- 12 tygodni jest ona usuwana i naczynko zarasta. Zabieg jest jednorazowy, chociaż czasem konieczny jest dodatkowy zabieg.

  Efekt jest trwały i wykonany profesjonalnie natychmiast poprawia wygląd skóry.

  Klucz do skuteczności zabiegu to dobranie odpowiedniej wiązki światła. Musi ona podgrzać krew w naczynku i obkurczyć je, nie naruszając przy okazji skóry i podgrzewając ją tylko nieznacznie. Lasery używane w naszej Klinice mają duże powinowactwo do hemoglobiny- oznacza to, że większość emitowanej energii pochłaniana jest przez
  hemoglobinę, dzięki czemu nie uszkadza pozostałych tkanek. Obecnie zabiegi te są bardzo popularne i wykonywane na różnych partiach ciała lub twarzy. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i o przebiegu leczenia w naszej klinice decyduje przede wszystkim konsultacja. Laserowe zamykanie naczynek jest często łączone z terapią rumienia i cery naczyniowej. W tym celu proponujemy zabiegi e- light lub Exuviance.

  Jak przebiega zabieg laserowego zamykania naczynek?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  To podstawa naszej pracy. Na spotkaniu specjalista ocenia stan i wielkość teleangiektazji , naczyniaka lub naczyniaków
  rubinowych i na tej podstawie kwalifikuje do zabiegu.

  2.
  Ustawienie urządzenia

  Na podstawie wykonanego badania lekarz przed zabiegiem ustawia odpowiednie parametry lasera.

  3.
  Przygotowanie pacjenta

  Zabieg wykonuje się na oczyszczonej skórze. Niezbędne są osłony na oczy. Zabieg jest odczuwalny jako delikatne pieczenie, szczypanie skóry.

  4.
  Rehabilitacja

  Po zabiegu przez miesiąc nie należy się opalać, a przez pierwszy tydzień korzystać z sauny i gorących kąpieli. Należy stosować ochronę przeciwsłoneczną . Wskazane są dermokosmetyki wzmacniające naczynka i hamujące grę naczyniową.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Profesjonalizm to podstawa

  Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie z zespołem fachowców, którzy od lat doskonalą się w tym, co robią. Laseroterapia jest u nas bezpieczna i daje trwałe efekty terapeutyczne. Dbamy o pacjenta na każdym jej etapie, monitorując postępy. Można nam zaufać.

  Atrakcyjny cennik

  Mamy świadomość, że wiele terapii wymaga cyklu kilku zabiegów. Chcemy zadbać nie tylko o wygląd czy samopoczucie klienta, ale również o jego portfel. Dlatego mamy atrakcyjne oferty dopasowane do potrzeb ludzi, którzy potrzebują usług na najwyższym poziomie.

  Bezpieczeństwo

  Wiemy, jak ważne w naszej branży jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Szczególnie w dobie zagrożenia epidemicznego dbamy o zdrowie osób, które decydują się na korzystanie z naszej wiedzy i doświadczenia.

  urządzenie do zamykania naczynek
  Częste pytania
  Zabieg jest bezpieczny i skuteczny. To znakomita metoda na poradzenie sobie z uciążliwymi niedoskonałościami skórnymi. Lepszy wygląd poprawi też nasze samopoczucie i pewność siebie.
  Głównym powodem, aby zdecydować się na zabieg są rozszerzone naczynia krwionośne oraz pękające naczynka. Może to być też rumień, trądzik różowaty lub znamiona, małe naczyniaki czy pajączki na nogach. Warto omówić to ze specjalistą, aby dowiedzieć się, jakie są możliwości.
  Przeciwwskazania
  • ciąża
  • świeża opalenizna (przez miesiąc przed zabiegiem należy unikać słońca i solarium)
  • jeśli przyjmujemy leki lub zioła światłouczulające (niektóre antybiotyki, retinoidy, dziurawiec, nagietek), odstawmy je na trzy tygodnie przed zabiegiem
  • opryszczka, łuszczyca, bielactwo
  • padaczka
  • zaburzenia krzepnięcia, skłonności do przebarwień
  Zabieg okiem eksperta

  Laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek to często jeden zabieg. Czasem zabieg wymaga powtórzenia lub skojarzenia z VPL lub Exuviance.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg laserowego zamykania naczynek — rekonwalescencja

  Zabieg jest nieinwazyjny i bezkrwawy, jednak w pierwszych tygodniach po wizycie należy unikać sauny oraz nagłych skoków temperatur. Unikajmy przebywania na słońcu. Skóra powinna być chroniona kosmetykami z filtrem. Niezbędna jest też wizyta kontrolna po każdym zabiegu.

  0
  %

  Laserowe zamykanie naczynek — trwałość efektów

  Standardowo laseroterapia obejmuje 1 zabieg. Do każdego pacjenta podchodzimy jednak indywidualnie, starając się dobrać warunki do jego potrzeb oraz oczekiwań. Dlatego długość i czas terapii ustalana jest w czasie pierwszej konsultacji z lekarzem specjalistą.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down