Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Osocze bogatopłytkowe - cennik

Osocze bogatopłytkowe na włosy
647,35 zł
PRP 2 okolice, wampirzy lifting
1177,00 zł
PRP mezoterapia twarzy, wampirzy lifting
647,35 zł
PRP mezoterapia dekoltu
647,35 zł
PRP mezoterapia szyi
647,35 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg osoczem bogatopłytkowym Nowy Sącz

  Osocze bogatopłytkowe to metoda wykorzystywana w rehabilitacji i ortopedii.

  Jej zadaniem jest stymulowanie procesów gojenia oraz regeneracji. Terapia osoczem przyspiesza zrost ścięgien, więzadeł i kości. Przy okazji działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie. To nowatorska metoda usuwania zmarszczek na twarzy.

  Skuteczność osocza sprawiła, że zaczęto go określać mianem wampirzego liftingu.

  To świetna alternatywa dla osób, które obawiają się naciągniętej skóry. Zabieg z wykorzystaniem osocza wspomaga gojenie ran, tkanek przyzębia czy odbudowę tkanki kostnej. W medycynie estetycznej stosowany jest już od prawie 20 lat. Pomaga naprawić skórę twarzy oraz dekoltu.

  Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest bezpośrednio z krwi pacjenta, dzięki specjalnemu programowi Regeneris, biostymulującemu komórki skóry. Jego zadaniem jest pobudzanie skóry do regeneracji. Dzięki temu poprawia się jej gęstość. Skóra wygląda młodziej, robi się elastyczna i jędrna. Zabieg pomaga poprawić kondycję twarzy, szyi oraz dekoltu, a także skóry dłoni.

  Jak przebiega zabieg osoczem bogatopłytkowym?
  1.
  Pobranie krwi

  Przed wykonaniem wstrzykiwań, lekarz pobierze około 8 ml krwi. 

  2.
  Przygotowanie osocza

  Dzięki specjalistycznej wirówce następuje wyizolowanie osocza. Następnie do osocza dodawany jest czynnik, który pobudza trombocyty do produkcji cytokin.

  3.
  Zabieg

  Przeprowadzany jest metodą iniekcji lub wolumetrii. Skóra odzyskuje witalność oraz młodzieńczy blask.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie w upiększaniu skóry

  Dzięki doświadczeniu w wielu obszarach medycyny estetycznej jesteśmy w stanie działać kompleksowo i skutecznie. Nasi specjaliści podpowiedzą ci, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla twojej skóry. Możesz im w pełni zaufać.

  Jasny plan działań

  Już na pierwszym spotkaniu możesz ustalić konkretny plan i liczbę zabiegów. Niczego przed tobą nie ukryjemy. Efekty, których doświadczysz, będą zgodne z planem. Nasze pakiety pomogą ci uniknąć kosztów. Wspólnie wybierzemy najlepszą opcję.

  Nowoczesne, indywidualne podejście

  Stawiamy twoje dobro na pierwszym miejscu. Wszystkie działania dopasowujemy tak, aby zmaksymalizować efekty. Możesz mieć pewność, że robimy co najlepsze, by pozytywnie cię zaskoczyć.

  zabieg osoczem bogatopłytkowym Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Miałam problem z wiotką skórą w okolicach dekoltu i na twarzy. Po konsultacji ze specjalistą zdecydowaliśmy się na zabieg z osoczem. Na początku miałam pewne opory, ale po przemyśleniu sprawy, uznałam, że warto spróbować. Okazało się, że to był strzał w dziesiątkę!

  Kasia z Nowego Sącza

  Wiotka skóra potrafi naprawdę psuć humor. Szczególnie w okolicach twarzy i dekoltu. Na szczęście odkryłam, że są na to skuteczne sposoby. Osocze to był naprawdę dobry wybór.

  Martyna z Krosna

  Dzięki zabiegowi z osoczem moja skóra nabrała nowego życia! Jest jędrna i młodsza. Bardzo przyjemna w dotyku. Jeśli będzie trzeba, powtórzę zabieg. Efekty są naprawdę tego warte!

  Milena z Gorlic

  Częste pytania
  Możemy w ten sposób wygładzić policzki, fałdy nosowo-wargowe, okolice oczu (kurze łapki, cienie), powieki, a także usta, podbródek czy czoło. Zabieg pomoże nam też poradzić sobie z fałdami na szyi i karku, upiększyć dekolt i dłonie. Jest skuteczny również jako wypełnienie blizn po trądziku i pomaga na łysienie typu męskiego.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub karmienie piersią
  • bycie w trakcie okresu
  • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne, anemia, choroby skóry
  • wszelkie aktywne infekcje
  • skłonności do blizn przerostowych
  Zabieg okiem eksperta

  Szereg zastosowań osocza sprawia, że to naprawdę dobry wybór. Zabiegi są szybkie, proste i co najważniejsze skuteczne. Możemy w ten sposób wpłynąć korzystnie na skórę twarzy, ale nie tylko. Osocze działa też świetnie na szyję, okolice dekoltu czy nawet dłonie. Znacząco odmładza skórę, nadaje jej jędrności i gęstości. Pacjenci często o tym zapominają, ale osocze to także świetny sposób na wypadanie włosów u mężczyzn. Warto przyjść na konsultację i porozmawiać o możliwościach. Istnieją spore szanse, że osocze będzie rozwiązaniem.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg osoczem bogatopłytkowym — rekonwalescencja

  Ostrzykiwanie osoczem jest zabiegiem szybkim i bezinwazyjnym. Ewentualna opuchlizna czy drobne siniaki znikają naprawdę szybko, a pierwszymi efektami zabiegu możemy cieszyć się już po tygodniu. Skóra nie wymaga specjalnej pielęgnacji pozabiegowej.

  0
  %

  Zabieg osoczem bogatopłytkowym — trwałość efektów

  Osocze jest bogatą substancją, która stopniowo działa na nasza skórę. Dla maksymalnego efektu najczęściej zalecana jest seria zabiegów. Ich ilość oraz długość samej terapii ustalana jest w czasie konsultacji z naszym specjalistą.

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down