Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Medycyna estetyczna

Nasza klinika medycyny estetycznej Natura Med w Nowym Sączu oferuje swoim pacjentom taką ofertę zabiegów, które wykonują jedynie specjaliści, czyli lekarze. Należy o tym pamiętać decydując się np. na lipolizę czy lifting nićmi rozpuszczalnymi, dochodzi do nacięć skóry. To istotne także przy takich zabiegach jak choćby laserowe usuwanie zmian skórnych, w którym wykorzystuje się precyzję aparatury i osoby wykonującej zabieg.

W przypadku każdego z wymienionych zabiegów wykonywanych przez naszą klinikę medycyny estetycznej można mieć pewność bezpieczeństwa, fachowej opieki oraz przykładania ogromnej dokładności do indywidualnego podejścia do Pacjenta. Lekarz gwarantuje także odpowiednią pomoc i leczenie w przypadku wystąpienia powikłań zabiegu.

To ważne, by wszelkie procedury medycyny estetycznej były zgodne z uprawnieniami lekarskimi oraz kwalifikacjami kadry doktorskiej. 

Jakie zabiegi medycyny estetycznej wykonuje się w naszej klinice medycyny estetycznej (Nowy Sącz)? 

Wśród zabiegów medycyny estetycznej, które wykonuje zespół naszych specjalistów należą te, które wykorzystują procedury iniekcyjne. Do przykładów takich zabiegów należy: użycie wypełniaczy, mezoterapia, likwidacja cieni i worków pod oczami. Do opisywanej kategorii medycyny estetycznej można także zaliczyć zabiegi redukujące cellulit, rozstępy itp. W Natura Med  nowoczesna aparatura, doświadczeni specjaliści to bez wątpienia nasz atut.  

Przed każdym z wykonywanych przez nas zabiegów odbywa się konsultacja wstępna, by zapoznać się z oczekiwaniami pacjentów i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do stosowania danej procedury medycznej. Jest to bardzo ważne, ponieważ każdy z naszych Pacjentów to indywidualny przypadek. Wśród terapii medycyny estetycznej znaleźć można te najbardziej zaawansowane z zastosowaniem lasera jak i zabiegi z wykorzystaniem sprzętu i preparatów.

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down