Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Autologiczny wypełniacz ATR — cennik

1 zabieg
1415 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  autologiczny wypełniacz tkankowy

  Zabieg ATR – naturalny efekt wolumetrii z autologicznym wypełniaczem tkankowym

  Zabieg ATR jest nowoczesną metodą wolumetrii oraz odmładzania tkanek. Wykorzystuje ona tzw. wypełniacz autologiczny, czyli pozyskany z krwi pacjenta. Wpływa na naturalny efekt, lecz także zmniejsza ryzyko reakcji alergicznej czy odrzucenia wypełnienia właściwie do zera. Procedura sprawdza się w przypadku oznak starzenia, jak utrata jędrności tkanki, a także powstałe na skórze zmarszczki czy bruzdy. Pozwala również nadać objętość w wybranych obszarach oraz poprawić koloryt skóry, silnie ją odżywić i zregenerować. Rewitalizujące właściwości preparatu to zasługa przede wszystkim wysoko skoncentrowanego osocza C-PRP Innmedis SystemTM, posiadającego ok. 300% koncentracji płytkowej. Do osiągnięcia optymalnego efektu może wystarczyć już 1 zabieg, choć zależeć to będzie od kilku czynników, w tym celu zabiegu. Efekty powinny być od razu, a pełny efekt już po ok. 14 dniach. Dla zachowania pełnego rezultatu procedurę warto powtórzyć po ok. 4- 6 miesiącach.

  Na czym polega zabieg ATR?

  Zabieg ATR opiera się przede wszystkim na wykorzystaniu niezwykłego potencjału regeneracyjnego komórek macierzystych i zawartych w płytkach krwi czynników wzrostu oraz materiału wypełniającego wytworzonego z osocza pacjenta. Po podaniu preparatu metodą iniekcji w tkance następuje stymulacja produkcji kolagenu i elastyny. Procedura ATR jest bezpieczna, a także uniwersalna.  Z jego pomocą możliwe jest bowiem nie tylko wypełnienie zmarszczek, odtworzenie utraconej objętości ale także odmłodzenie skóry. Co więcej, procedurę wykonać można właściwie na każdej części ciała, w tym na wrażliwych okolicach oczu i ust czy błyskawicznie zdradzających wiek dekolcie i szyi.

  Jak przebiega zabieg ATR?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą jest niezbędna dla omówienia oczekiwań pacjenta. Aby zabieg mógł zostać bezpiecznie wykonany, w trakcie konsultacji wykluczone powinny zostać wszelkie przeciwwskazania.

  2.
  Przygotowanie

  Na 3 dni przed przeprowadzeniem zabiegu zaleca się odstawienie substancji z grupy NLPZ. Na 2 dni przed procedurą powinno się pić dużo wody, a na dzień przed należy zrezygnować z alkoholu czy innych substancji odwadniających

  3.
  Zabieg

  W pierwszym etapie zabiegu od pacjenta pobierana jest niewielka ilość krwi z żyły odłokciowej. Następnie jest ona odwirowywana w celu oddzielenia osocza z płytkami krwi od pozostałych części płynu. Tak pozyskany preparat jest następnie podgrzewany do uzyskania konsystencji żelu. Na skórę pacjenta nakładany jest krem znieczulający. Gotowy wypełniacz podaje się w miejsce zabiegowe metodą iniekcji. Procedura wprowadzania preparatu zwykle zajmuje ok. 15-30 minut.

  4.
  Rekonwalescencja

  Po zabiegu zwykle nie jest wymagany okres rekonwalescencji. Skóra może być jedynie lekko zaczerwieniona i opuchnięta, jednak objawy te powinny ustąpić po kilku godzinach. W przypadku pacjentów ze skłonnością do siniaków możliwe jest pojawienie się niewielkich zasinień. Najczęściej znikają one po ok. 1-2 dniach.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wykwalifikowana kadra

  Nasi specjaliści ukończyli studia wyższe na renomowanych uczelniach, a jednocześnie wciąż doskonalą się w swoich dziedzinach, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Swoją pracę wykonują z ogromną pasją i zaangażowaniem, aby każdy pacjent czuł pełną satysfakcję z wykonanych usług.

  Bogata oferta zabiegów

  W naszej klinice staramy się odpowiadać na zmieniające się potrzeby naszych pacjentów. Dlatego cały czas poszerzamy naszą ofertę, oferując najnowocześniejsze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

  Efektywność rozwiązań

  W naszej klinice dostępne są procedury poprawiające wygląd niemal każdej części ciała, które mają niebagatelny wpływ nie tylko na urodę, lecz także na samopoczucie.

  zabieg fibryną bogatopłytkową Nowy Sącz
  Częste pytania
  Rezultaty zabiegu będą widoczne już po 14 dniach, jednak na te ostateczne prawdopodobnie trzeba będzie poczekać nieco dłużej. Rezultaty są jednak niezwykle naturalne i długotrwałe, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość.
  Zabieg ATR nie należy do zabiegów szczególnie bolesnych. Pacjenci mogą jednak odczuwać pewien dyskomfort związany z nakłuciami i wprowadzaniem preparatu. Aby zminimalizować te nieprzyjemne odczucia, przed zabiegiem skóra pokrywana jest specjalnym kremem znieczulającym.
  U niektórych pacjentów optymalne rezultaty przyniesie już 1 zabieg, jednak zależy to od wielu czynników, w tym od miejsca zabiegowego i oczekiwanych efektów. Decyzję o konieczności powtórzenia zabiegu powinien podjąć specjalista. Po zakończeniu kuracji warto też odświeżyć jej efekty po 6-12 miesiącach, w zależności od potrzeb i zaleceń eksperta.
  Przeciwwskazania
  • Okres ciąży i karmienia piersią
  • Choroba nowotworowa
  • Cukrzyca
  • Immunosupresja
  • Stany zapalne skóry
  • Aktywna opryszczka
  • Przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi
  • Niektóre choroby krwi
  • Aktywna opryszczka
  Zabieg okiem eksperta

  Zabieg ATR to naturalny sposób na przywrócenie skórze gładkości i odpowiedniego napięcia. Wypełnia blizny, a nawet pozwala delikatnie poprawić rysy twarzy, jednocześnie nadając jej zdrowy koloryt i dodając młodzieńczego blasku.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg ATR — rekonwalescencja

  Po zabiegu pacjent najczęściej nie wymaga zachowania okresu rekonwalescencji. Do możliwych efektów ubocznych można zaliczyć niewielki obrzęk i zaczerwienienie, które powinny ustąpić po kilku godzinach, rzadziej drobne siniaki, które powinny zniknąć po ok. 1-2 dniach.

  0
  %

  Zabieg ATR — trwałość efektów

  Efekty zabiegu są naturalne i wyraźnie widoczne są już po ok. 14 dniach, jednak proces rewitalizacji może zakończyć się nieco później. Dla podtrzymania rezultatów warto powtórzyć zabieg po 6-12 miesiącach.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down