Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Kriolipoliza 4D - cennik

Kriolipoliza 2 głowica
470,80 zł
Kriolipoliza pakiet 4 głowice
941,60 zł
Kriolipoliza ciało 1 głowica
294,25 zł
kriolipoliza ramiona 1 głowica
353,10 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  modeliwanie ciała kriolipolizą

  Kriolipoliza 4D - nowoczesną technologia, niszczy komórki tłuszczowe.

  Metoda pozwala modelować ciało w bezpieczny sposób. Na czym polega cały proces? Chodzi o dostarczenie chłodzącej energii do podskórnej warstwy tłuszczu. W ten sposób rozpoczyna się kontrolowane niszczenie tłuszczowych komórek. Można w ten sposób pozbyć się tłuszczu nawet na większych obszarach ciała. Metoda jest bezpieczna, nieinwazyjna, a przy okazji całkowicie bezbolesna.

  Komórki tłuszczowe charakteryzują się słabą odpornością na zimno.

  Kriolipoliza polega na zamrażaniu tkanki tłuszczowej. Dzięki temu komórki mogą zostać trwale usunięte z ciała. Proces ten został odkryty i opisany w 2008 roku przez amerykańskich dermatologów.

  Jak przebiega zabieg kriolipolizy?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą pomoże ustalić szczegóły zabiegu oraz oczekiwane efekty. Ustalicie także, czy wystarczy jedna sesja. Pamiętaj, aby rzetelnie i szczerze udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące przeciwwskazań.

  2.
  Zamrażanie tkanki tłuszczowej

  Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na zimno. Dzięki kriolipolizie ulegają zniszczeniu. Następnie są wydalane z organizmu w procesie metabolizmu.

  3.
  Kolejne kroki

  Po zabiegu warto skonsultować efekty ze specjalistą i ustalić, czy zależy nam na uzyskaniu kolejnych rezultatów. Podpowie on też, jak utrzymać efekty.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Indywidualne podejście

  Do każdego przypadku podchodzimy ze szczególną starannością. Nasi specjaliści robią wszystko, by znaleźć jak najlepsze rozwiązanie i dobrać rodzaj zabiegu i liczbę sesji do osobistych potrzeb.

  Sprzęt i wiedza

  Jesteśmy na bieżąco ze zdobyczami nauki. Oferujemy sprawdzone rozwiązania i zabiegi, które przeszły odpowiednie testy i są rzeczywiście skuteczne.

  Doświadczenie i specjalizacja

  Pomogliśmy już wielu klientom w rozmaitych sytuacjach. Warto powierzyć swój problem naszym specjalistom. Z pewnością znajdą rozwiązanie, które będzie satysfakcjonujące i przyniesie oczekiwane rezultaty.

  modelowanie ciała kriolipolizą
  Częste pytania
  Kriolipoliza jest nieinwazyjna. Zabieg polega na zassaniu fałdu skórnego razem z tkanką tłuszczową. Głowice urządzenia działają następnie niską temperaturą, dzięki czemu komórki tłuszczowe ulegają unicestwieniu. Wystarczy utrzymać temperaturę przez odpowiedni czas, aby pozbyć się ich trwale.
  Cztery głowice urządzenia działają jednocześnie. W czasie jednego spotkania można w związku z tym działać w czterech partiach ciała w tym samym czasie. Dlatego zabieg trwa krócej niż godzinę - około 30-40 minut.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży albo karmienie piersią
  • choroby nowotworowe, cukrzyca, choroby krwi, choroba Raynauda
  • infekcje, otwarte rany lub miejscowe stany zapalne
  • zaburzenia pracy nerek, wątroby
  • posiadanie rozrusznika serca lub Holtera
  • epilepsja
  Zabieg okiem eksperta

  Kriolipoliza jest skutecznym, a przy tym nieinwazyjnym zabiegiem. Rezultaty zabiegu można porównać do chirurgicznej liposukcji. Wystarczy zadbać o dietę i zdrowy tryb życia, by utrwalić efekty. W celu dodatkowego ich wzmocnienia można powtórzyć zabieg po roku.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Kriolipoliza 4D — rekonwalescencja

  Zabieg jest skuteczny i mało inwazyjny. Po wizycie może wystąpić lekka opuchlizna czy delikatne uczucie dyskomfortu ale objawy te powinny minąć po kilku godzinach. Dalsza pielęgnacja ustalana jest indywidualnie i o wszystkim poinformuje nas lekarz.

  0
  %

  Zabieg kriolipolizy — trwałość efektów

  Zabieg często daje efekty już po pierwszej wizycie. Tak naprawdę wszystko zależy od pacjenta. Zmiana nawyków żywieniowych i odpowiedni tryb życia pozwalają skutecznie utrwalić efekty. Terapię oczywiście można powtarzać. Najczęściej między zabiegami stosuje się rok przerwy.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down