Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser naczyniowy diodowy — cennik

laser naczyniowy
117,70 zł - 706,20 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laserowe zamykanie naczynek Nowy Sącz

  Laser diodowy - skuteczna metoda zamykania naczynek

  Jego światło w zależności od długości może być wykorzystywane do leczenia rozmaitych przypadłości i schorzeń. W przypadku fali długości 940 nm mamy do czynienia z najlepszymi warunkami, jeśli chodzi o pochłanianie przez hemoglobinę. Jednocześnie mamy do czynienia z niskim pochłanianiem przez melaninę, co znacznie ogranicza ryzyko powstawania przebarwień.

  Zabiegi vascularne - optymalne rezultaty  

  Jego wykorzystanie umożliwia zamykanie powierzchniowych naczynek nie tylko w obszarze twarzy. Optymalne rezultaty daje wyłącznie właściwe połączenie dużej mocy lasera i krótkiego czasu impulsu, a także z odpowiednimi przerwami między impulsami. Dlatego właśnie laser diodowy wykazuje skuteczność w wielu przypadkach.

  Mimo że odpowiednie ustawienia pozwalają na bezpieczną i głęboką penetrację, bez ryzyka uszkodzenia termicznego skóry, w trakcie zabiegów korzystamy z dodatkowego chłodzenia. O odpowiednią temperaturę skóry dba aparat Cryo T Cooler. Stanowi to jednocześnie wsparcie w terapiach przeciwprzebarwieniowych, przeciwobrzękowych oraz przeciwbólowych.

  Jak przebiega zabieg zamykania naczynek laserem diodowym?
  1.
  Konsultacja i diagnoza

  Dzięki szczegółowej rozmowie ze specjalistą możliwe jest dobranie najlepszej metody, która będzie odpowiednia w sytuacji klienta. W przypadku urządzeń specjalistycznych takich jak laser jest to szczególnie ważne. 

  2.
  Terapia laserowa

  Laser D60 świetnie nadaje się do zamykania rozszerzonych naczyń włosowatych splotu podbrodawkowego skóry. Są one widoczne przez naskórek w postaci czerwonych i niebieskich niteczek lub siatek naczyń. Laser jest w stanie poradzić sobie w przypadku wszystkich typów teleangiektazji. Leczy zarówno liniowe, drzewkowate, pajączkowate i guzkowate odmiany.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Precyzyjne działanie

  Wykorzystanie najnowszych modeli laserów wpływa na skuteczność zabiegu i pomaga precyzyjnie uderzyć w źródło przypadłości.

  Profesjonalna obsługa

  W trosce o dobro i komfort pacjentów świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Każdy zabieg poprzedza pogłębiony wywiad, mający na celu zapewnić pacjentom bezpieczeństwo i osiągnięcie optymalnych wyników.

  laserowe zamykanie naczynek Nowy Sącz
  Częste pytania
  Wszystko zależy od rodzaju przypadłości i indywidualnych potrzeb klienta. Laser D60 to naszym zdaniem optymalne rozwiązanie, którego efektywność jest znacznie wyższa niż w przypadku laserów KTP.
  Laser działa bardzo precyzyjnie, co pozwala zminimalizować ryzyko skutków ubocznych. Dzięki zastosowaniu aparatu Cryo T Cooler skóra jest utrzymywana w bezpiecznej temperaturze.
  Przeciwwskazania
  • choroby nowotworowe, bielactwo, łuszczyca
  • ciąża lub karmienie piersią
  • terapia hormonalna
  • posiadanie rozrusznika serca
  • skłonność do powstawania przebarwień i bliznowców
  • padaczka
  • fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
  Zabieg okiem eksperta

  Laser D60 to skuteczna odpowiedź na pękające naczynka. Dzięki wysokiej wchłanialności przez hemoglobinę zawartą we krwi, jest bardzo skuteczny. Precyzja działania pozwala pracować na maksymalnej mocy bez ryzyka dla pacjenta. Skóra jest dodatkowo chłodzona podczas zabiegu przy pomocy urządzenia Cryo T Cooler. Laser jest najczęściej wykorzystywany do trwałego zamykania naczynek. Może też stanowić alternatywę do zabiegu skleroterapii.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser diodowy — rekonwalescencja

  Laser D60 to nowoczesna i łagodna metoda terapeutyczna. Nie niesie za sobą ryzyka uszkodzenia skóry. Nie wymaga też okresu rekonwalescencji. O charakterze pielęgnacji po zabiegu decyduje nasz specjalista kosmetolog, dopasowując ją do indywidualnej sytuacji pacjenta.

  0
  %

  Laser diodowy — trwałość efektów

  Laseroterapię stosuje się zwykle w cyklach od dwóch do sześciu zabiegów. Pomaga to osiągnąć najlepsze i trwałe efekty terapeutyczne. Nasz specjalista dobierze taką liczbę zabiegów, która pomoże osiągnąć efekty, na jakich zależy pacjentowi.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down