Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Peelingi chemiczne - cennik

Peeling chemiczny
176,55 zł - 529,65 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  peelingi medyczne

  Peeling chemiczny to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych.

  Historia peelingu sięga zamierzchłych czasów. To jedne z najstarszych, a także najlepiej udokumentowanych zabiegów medycyny estetycznej. Odpowiednio wykonany peeling poprawia kondycję skóry i pomaga jej lepiej wchłonąć składniki odżywcze. W zależności od tego, jakie efekty chcemy osiągnąć, możemy zastosować pojedynczy zabieg albo połączyć go z innym. Dzięki temu nie tylko oczyścimy skórę, ale i wzbogacimy ją i znacząco poprawimy jej stan i kondycję.

  Peelingi chemiczne i nanopeelingi

  Zabiegi złuszczające wykorzystują obecnie najnowszą technologię. Dzięki temu dostępne są peelingi złożone czy peelingi z technologią nanosomów. Ich zadaniem jest nie tylko złuszczanie naskórka, ale także intensywna przebudowa oraz poprawa struktury skóry. Do najczęściej stosowanych należą zabiegi z wykorzystaniem kwasów owocowych, a także  peelingi medyczne, peptydowy peeling biomimetyczny, body peel, TCA Chelatowe.  Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i celów.

   

  Jak przebiega peeling chemiczny?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą pomoże nam sprecyzować potrzeby i dobrać odpowiedni rodzaj peelingu. Taki, który spełni nasze oczekiwania i wobec którego nie mamy żadnych przeciwwskazań.

  2.
  Przygotowanie oraz peeling

  Ciało zostaje oczyszczone i poddane wybranemu rodzajowi zabiegu. W przypadku zabiegu Body Peel na skórę nakłada się roztwór Keratolytic Pre-peeling Solution jeszcze przed wykonaniem peelingu. Dzięki temu odnawia się cała warstwa rogowa. Roztwór ułatwia też penetrację aktywnym składnikom peelingu.

  3.
  Po zabiegu

  Peeling może być wstępem do zabiegów, które odżywiają skórę i wzbogacają w odpowiednie składniki. Możemy połączyć także złuszczanie z zabiegami regeneracyjnymi i nawilżającymi.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Wiedza i pasja

  Nasi eksperci stale poszerzają swoją wiedzę i są na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki. Wykorzystujemy to w naszej placówce, wprowadzając najnowsze zabiegi i rozwiązania związane z medycyną estetyczną i dermatologią.

  Zaufanie

  Opinie naszych klientów świadczą o tym, że zasługujemy na zaufanie. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie, które zadowoli przede wszystkim klienta.

  Atrakcyjne ceny

  Nasze pakiety i indywidualne wyceny są konkurencyjne. Dbamy o to, by oferta była korzystna także pod względem finansowym. Szczególnie w przypadku, gdy klienci korzystają z serii zabiegów.

  peelingi medyczne
  Częste pytania
  Wszystko zależy od tego, jaką mamy skórę i jak nasz organizm reaguje na substancje wykorzystywane do zabiegów złuszczających. Najlepiej przedyskutować to ze specjalistą podczas konsultacji w naszej placówce.
  Peelingi chemiczne przy użyciu kwasów poprawiają ogólny stan skóry. Polepsza się jej napięcie, a zmarszczki ulegają spłyceniu. Peeling wspiera także leczenie trądziku oraz wywołanych nim blizn lub przebarwień.
  Przeciwwskazania
  • karmienie piersią lub ciąża
  • uszkodzenia skóry, zmiany skórne, infekcje
  • alergie skórne
  • opalenizna
  • skłonność do powstawania bliznowców
  Zabieg okiem eksperta

  Peelingi chemiczne to skuteczny sposób na wiele problemów związanych ze skórą. Można w ten sposób wyleczyć rozstępy, trądzik, a także pozbyć się przebarwień czy blizn. Warto pamiętać o tym, że po zabiegu skóra jest wrażliwa i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. 

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Peeling chemiczny — rekonwalescencja

  W zależności od rodzaju peelingu zalecana jest różnego typu pielęgnacja pozabiegowa. Peelingi silnie złuszczające wymagają specjalistycznych zaleceń. Na tym etapie bardzo ważna jest też konsultacja dermatologiczna. Na szczęście nasz specjalista przekaże wszystkie ważne informacje i podpowie, jak najlepiej zadbać o skórę.

  0
  %

  Peeling chemiczny — trwałość efektów

  Peelingi zaleca się stosować jednorazowo i powtarzać nie częściej niż co kilka miesięcy. W przypadku tego rodzaju pielęgnacji nie ma potrzeby stosowania terapii cyklicznej.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down