Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mikroskleroterapia — cennik

laser naczyniowy
117,70 zł - 706,20 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  leczenie żylaków Nowy Sącz

  Mikroskleroterapia - leczenie żylaków

  Mikroskleroterapia polega na zastosowaniu niezwykle małych igieł, poprzez które wstrzykuje się sklerozant, czyli specjalny płyn. Jego zadaniem jest wywołanie zmian w wewnętrznej warstwie żyłek, co powoduje zapadanie się ścianek. Po pewnym czasie również pozostała część żyłki ulega rozpuszczeniu i zostaje wchłonięta przez organizm. W ciele nie zostaje po niej ślad.

  Aby zwiększyć skuteczność i precyzyjne działanie, łączymy tę metodę ze światłem spolaryzowanym. Światło uwidacznia żyły siateczkowate pod naskórkiem, dzięki temu aplikacja środka leczniczego jest łatwiejsza.

  Mikroskleroterapia to skuteczna metoda, która pomaga w  leczeniu pajączków naczyniowych, zwanych inaczej teleangiektazją.

  Terapia pozwala uzyskać optymalne efekty w krótkim czasie, zazwyczaj już po jednym zabiegu. 

  Jak przebiega zabieg mikroskleroterapii?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Podczas pierwszej wizyty w naszej klinice w czasie rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się, na czym polega zabieg i jakie są zalecenia z nim związane. Odpowiedni wywiad pozwoli także wyeliminować wszelkie przeciwwskazania i dobrać liczbę sesji oraz szczegóły w taki sposób, by zapewnić pacjentowi optymalne rezultaty. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko wyjaśnić i aby finalny efekt był zgodny z tym, co ustalamy na pierwszym spotkaniu.

  2.
  Zabieg

  Mikroskleroterapia to stosunkowo prosty zabieg. Polega na zastrzykach z wykorzystaniem oświetlacza naczyniowego. Terapia jest praktycznie bezbolesna, większość pacjentów nie odczuwa dyskomfortu i nie potrzebuje znieczulenia. Podczas zabiegu pacjent zostaje ułożony w pozycji leżącej. Następnie wykonuje się kilka minimalnych wstrzyknięć. Cała sesja trwa około 30 minut. Po zabiegu specjalista omówi efekty i przedstawi dalszy plan działania.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Jakość i efektywność

  Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego nasze zabiegi są skuteczne, a nasi klienci zadowoleni. W klinice używamy najnowszego specjalistycznego sprzętu. Z kolei nasza kadra to specjaliści w swoich dziedzinach. Wszystko po to, by zapewnić pacjentom jak najlepszą jakość usług.

  Wiedza i praktyka

  Dzięki doświadczeniu nasi specjaliści są w stanie szybko postawić diagnozę i zaproponować najbardziej efektywne możliwe rozwiązanie. Klienci często do nas wracają. Często efekty pierwszego zabiegu są tak pozytywnie zaskakujące, że otwierają się na kolejne zmiany.

  Rozsądne ceny

  Nasz cennik jest prosty i przejrzysty. Stawiamy na wysoką jakość, ale nie zamierzamy rujnować kont naszych pacjentów. Proponujemy uczciwe ceny i realne efekty.

  eczenie żylaków Nowy Sącz
  Częste pytania
  Mikroskleroterapia polega na kilku mini wstrzyknięciach. Cały zabieg trwa około 30 minut. W znacznej większości przypadków procedura jest całkowicie bezbolesna, jedynie niektórzy pacjenci odczuwają drobny dyskomfort.
  Przez około 3 dni po zabiegu wysoce wskazane jest noszenie opatrunku uciskowego. Na obszarze skóry, gdzie przeprowadzono zabieg, zamiast zamkniętych naczyń mogą pojawić się przebarwienia skóry. Powinny zupełnie zniknąć w ciągu pół roku.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • nadciśnienie tętnicze
  • otyłość
  • zbyt zaawansowane żylaki
  • używanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • mikroangiopatia cukrzycowa
  • miażdżyca nóg
  • zakrzepica żył głębokich
  Zabieg okiem eksperta

  Skleroterapia to nie najnowsza, ale skuteczna metoda pozbywania się pajączków. Dzięki połączeniu tej metody ze światłem spolaryzowanym, możemy działać jeszcze precyzyjniej i efektywniej.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mikroskleroterapia — rekonwalescencja

  Przez kilka dni po zabiegu w miejscach poddanych terapii należy zastosować bandaż uciskowy. Po tym czasie potrzebna jest konsultacja, podczas której specjalista decyduje o dalszej pielęgnacji skóry po zabiegu. Przebarwienia, które mogą pojawić się w miejsce zamkniętych naczynek, znikają samoistnie w ciągu maksymalnie sześciu miesięcy.

  0
  %

  Mikroskleroterapia — trwałość efektów

  Dla pełnego efektu zwykle wystarcza jeden zabieg, chyba że nasz specjalista zaleci kontynuowanie terapii. Częstotliwość wizyt w takim przypadku ustalana jest indywidualnie i dostosowywana do możliwości i oczekiwań pacjenta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down