Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Mikroskleroterapia — cennik

laser naczyniowy
117,70 zł - 706,20 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  leczenie żylaków Nowy Sącz

  Mikroskleroterapia - leczenie żylaków

  Szukasz bezpiecznego i skutecznego sposobu na przypadłości takie jak rumień, rozszerzone naczynka lub żylaki? W takim razie warto zainteresować się mikroskleroterapią. Ta metoda polega na zastosowaniu niezwykle małych igieł, poprzez które wstrzykuje się sklerozant, czyli specjalny płyn. Jego zadaniem jest wywołanie zmian w wewnętrznej warstwie żyłek, co powoduje zapadanie się ścianek. Po pewnym czasie również pozostała część żyłki ulega rozpuszczeniu i zostaje wchłonięta przez organizm. W ciele nie zostaje po niej ślad.

  Aby zwiększyć skuteczność i precyzyjne działanie, łączymy tę metodę ze światłem spolaryzowanym. Światło uwidacznia żyły siateczkowate pod naskórkiem, dzięki temu aplikacja środka leczniczego jest łatwiejsza.

  Mikroskleroterapia to znana od lat, skuteczna metoda, która służy leczeniu pajączków naczyniowych, zwanych inaczej teleangiektazją.

  Bardzo dobre efekty tej terapii sprawiają, że wciąż jest na topie. Nasi pacjenci chętnie z niej korzystają i cenią bardziej niż inne, nowsze metody leczenia zmian żylnych.

  Jak przebiega zabieg mikroskleroterapii?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Podczas pierwszej wizyty w naszej klinice w czasie rozmowy z naszym specjalistą dowiesz się, na czym polega zabieg i jakie są zalecenia z nim związane. Odpowiedni wywiad pozwoli także wyeliminować wszelkie przeciwwskazania i dobrać liczbę sesji oraz szczegóły w taki sposób, by zapewnić pacjentowi optymalne rezultaty. Dokładamy wszelkich starań, by wszystko wyjaśnić i aby finalny efekt był zgodny z tym, co ustalamy na pierwszym spotkaniu.

  2.
  Zabieg

  Mikroskleroterapia to stosunkowo prosty zabieg. Polega na zastrzykach z wykorzystaniem oświetlacza naczyniowego. Terapia jest praktycznie bezbolesna, większość pacjentów nie odczuwa dyskomfortu i nie potrzebuje znieczulenia. Podczas zabiegu pacjent zostaje ułożony w pozycji leżącej. Następnie wykonuje się kilka minimalnych wstrzyknięć. Cała sesja trwa około 30 minut. Po zabiegu specjalista omówi efekty i przedstawi dalszy plan działania.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Jakość i efektywność

  Stawiamy na sprawdzone rozwiązania, dlatego nasze zabiegi są skuteczne, a nasi klienci zadowoleni. W klinice używamy najnowszego specjalistycznego sprzętu. Z kolei nasza kadra to specjaliści w swoich dziedzinach. Wszystko po to, by zapewnić pacjentom jak najlepszą jakość usług.

  Wiedza i praktyka

  Dzięki doświadczeniu nasi specjaliści są w stanie szybko postawić diagnozę i zaproponować najlepsze możliwe rozwiązanie. Klienci często do nas wracają. Często efekty pierwszego zabiegu są tak pozytywnie zaskakujące, że otwierają się na kolejne zmiany.

  Rozsądne ceny

  Nasz cennik jest prosty i przejrzysty. Stawiamy na wysoką jakość, ale nie zamierzamy rujnować kont naszych pacjentów. Proponujemy uczciwe ceny i realne efekty.

  eczenie żylaków Nowy Sącz
  Opinie naszych pacjentek

  Dzięki mikroskleroterapii udało mi się pozbyć pajączków. Przez to moja skóra wyglądała okropnie i wstydziłam się rozebrać. Na szczęście po kilku zabiegach w Natura Med udało mi się uporać z tym raz na zawsze. Jestem wdzięczna i zadowolona!

  Michalina z Gorlic

  Problemy z żyłami męczyły mnie już od jakiegoś czasu, ale wreszcie zdecydowałam się na zabieg w Natura Med. 

  Ewa z Krosna

  W Natura Med specjaliści pomogli mi pozbyć się pajączków. Teraz moja skóra wygląda znacznie lepiej, a ja lepiej się czuję. Polecam zabieg mikroskleroterapii każdemu, kto ma podobne problemy.

  Edyta z Jasła

  Częste pytania
  Mikroskleroterapia polega na kilku mini wstrzyknięciach. Cały zabieg trwa około 30 minut. W znacznej większości przypadków procedura jest całkowicie bezbolesna, jedynie niektórzy pacjenci odczuwają drobny dyskomfort.
  Przez około 3 dni po zabiegu wysoce wskazane jest noszenie opatrunku uciskowego. Na obszarze skóry, gdzie przeprowadzono zabieg, zamiast zamkniętych naczyń mogą pojawić się przebarwienia skóry. Powinny zupełnie zniknąć w ciągu pół roku.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub w czasie karmienia piersią
  • nadciśnienie tętnicze
  • otyłość
  • zbyt zaawansowane żylaki
  • używanie leków obniżających krzepliwość krwi
  • mikroangiopatia cukrzycowa
  • miażdżyca nóg
  • zakrzepica żył głębokich
  Zabieg okiem eksperta

  Skleroterapia to nie najnowsza, ale niezwykle popularna metoda pozbywania się pajączków. Jej popularność wynika ze skuteczności. Dzięki połączeniu tej metody ze światłem spolaryzowanym, możemy działać jeszcze precyzyjniej i efektywniej.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Mikroskleroterapia — rekonwalescencja

  Przez kilka dni po zabiegu w miejscach poddanych terapii należy zastosować bandaż uciskowy. Po tym czasie potrzebna jest konsultacja, podczas której specjalista decyduje o dalszej pielęgnacji skóry po zabiegu. Przebarwienia, które mogą pojawić się w miejsce zamkniętych naczynek, znikają samoistnie w ciągu maksymalnie sześciu miesięcy.

  0
  %

  Mikroskleroterapia — trwałość efektów

  Dla pełnego efektu zwykle wystarcza jeden zabieg, chyba że nasz specjalista zaleci kontynuowanie terapii. Częstotliwość wizyt w takim przypadku ustalana jest indywidualnie i dostosowywana do możliwości i oczekiwań pacjenta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down