Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Radiofrekwencja Thermocool - cennik

RF Termocool rozbijanie tłuszczu
117,70 zł - 588,50 zł
RF Termocool twarz i szyja
294,25 zł
RF Termocool spłycanie zmarszczek twarz + szyja + dekolt
411,95 zł
RF Termocool spłycanie zmarszczek twarzy
223,63 zł
RF Thermocool twarz
235,40 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  lifting ciala Natura Med Nowy Sącz

  Zabieg Thermocool wykorzystuje siłę fal RF, by wpływać stymulująco na napięcie skóry.

  Może być też stosowany w walce z cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tłuszczu. Jest bezpieczną alternatywą dla inwazyjnych terapii medycyny kosmetycznej. Sprawdza się przy modelowaniu twarzy i sylwetki, wpływając na gęstość i napięcie skóry.

  Sekretem skuteczności tej formy terapii jest ogrzewanie wewnętrznych warstw skóry falami o odpowiedniej częstotliwości. Stymuluje to procesy regeneracji, a co za tym idzie, wzmacnia i poprawia gęstość skóry. Dzięki zabiegowi Radiofrekwencji Thermocool możliwe jest  pozbycie się głębszych zmarszczek, ujędrnić i wzmocnić skórę.

  Thermocool znany jest także pod nazwą termolifting RF, czyli lifting bez wykorzystania skalpela.

  To innowacyjny zabieg o wielu zastosowaniach. Termolifting wykorzystuje w swoim działaniu promieniowanie elektromagnetyczne. Na skórę zostaje nałożony preparat znieczulający. Następnie przy pomocy specjalnej głowicy emituje się fale radiowe. Na skórze po zabiegu nie zostają ślady, ponieważ nie zostaje przerwana jej ciągłość. W pełni widoczne i satysfakcjonujące efekty są najczęściej możliwe dopiero po kilku sesjach.

  Jak przebiega zabieg Thermocool?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Pierwszym krokiem jest przedyskutowanie szczegółów zabiegu ze specjalistą. Ma to na celu wykluczenie przeciwwskazań, a także ustalenie, na jakich efektach zależy nam najbardziej.

  2.
  Zabieg

  Po zastosowaniu miejscowego znieczulenia na skórę emitowane są fale radiowe. To powoduje jej podgrzanie do wysokich temperatur. Nie musimy się tego obawiać, ponieważ jednocześnie działa system chłodzący, dbający o nasze bezpieczeństwo. 

  3.
  Efekty

  Pierwsza sesja przynosi spore korzyści i widoczne efekty. Warto jednak wykorzystać moc termoliftingu w pełni i poddać się serii zabiegów. 

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie i efektywność

  Wiemy, jakie rozwiązania stosować, aby skutecznie pomagać naszym klientom. Niezależnie od tego, czy w grę wchodzi wykonanie peelingu, czy poważniejsze zabiegi dermatologiczne, dobro pacjenta i sprostanie jego oczekiwaniom stawiamy na najwyższym miejscu.

  Indywidualne podejście kluczem do sukcesu

  Wiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego tak duży nacisk kładziemy na przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu przed zabiegiem. Zebrane informacje pomogą ustalić szczegóły i wyeliminować przeciwwskazania. A także dobrać rodzaj zabiegu, który przyniesie satysfakcjonujące rezultaty.

  Wysoka kultura pracy i profesjonalizm

  Stawiamy na skuteczne rozwiązania. Wiemy, jak ważna jest dbałość o szczegóły. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić pacjentom bezpieczeństwo i optymalne rezultaty.

  Częste pytania
  Dzięki dotarciu do głębszych warstw skóry, fale radiowe wpływają stymulująco na włókna kolagenowe. Przy tym warstwy powierzchniowe zostają nienaruszone. Wpływa to na redukcję tkanki tłuszczowej, zmniejsza cellulit, a także ujędrnia, poprawia elastyczność skóry oraz wygładza jej strukturę.
  Rezultaty są widoczne już po pierwszej sesji. Niemniej jednak optymalne efekty można osiągnąć tylko przy serii zabiegów. Po upływie roku warto podtrzymać wyniki i skonsultować sytuację ze specjalistą.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub bycie w trakcie karmienia piersią
  • choroby nowotworowe, nadczynność tarczycy, nadciśnienie
  • stwardnienie rozsiane, epilepsja
  • zapalenie żył, stany zapalne zatok
  • wszczepione urządzenie do neurostymulacji, implanty lub rozrusznik serca
  • opryszczka i infekcje
  • uszkodzenia skóry
  Zabieg okiem eksperta

  Radiofrekwencja to bezpieczny i skuteczny zabieg.  Pozwala poprawić jakość skóry, a także wyszczuplić ciało i pozbyć się cellulitu. Dzięki nowoczesnej metodzie opartej na falach radiowych zabieg i nie wywołuje efektów ubocznych.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Thermocool — rekonwalescencja

  Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko podrażniona. Ewentualne zaczerwienienia czy podwyższona wrażliwość na dotyk mijają jednak już w ciągu kilku godzin po sesji. Skóra wymaga pielęgnacji pozabiegowej, którą ustala się z lekarzem prowadzącym. Nasz specjalista przekaże wszelkie niezbędne informacje i podpowie, jak odpowiednio zadbać o skórę.

  0
  %

  Thermocool — trwałość efektów

  Zabieg daje najlepsze efekty po serii spotkań. Częstotliwość sesji oraz ich liczba są ustalane indywidualnie. W zależności od oczekiwanych efektów, całość terapii planuje się w czasie konsultacji ze specjalistą. Odpowie on też na nasze pytania i udzieli kluczowych informacji.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down