Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Czas na zmianę - skorzystaj z Thermocool!

Chciałabyś coś zmienić, by móc na nowo poczuć się młodą i atrakcyjną? Najlepszym sposobem wydaje się poprawa kondycji Twojej skóry. Intensywna regeneracja, poprawa napięcia, wyrównanie kolorytu i pozbycie się wszelkich niedoskonałości, znacząco wpłyną na Twój wygląd oraz samopoczucie. A może warto pomyśleć o pozbyciu się cellulitu, drobnych otłuszczeń i wymodelować sylwetkę?

Zostaje tylko kwestia doboru odpowiedniej metody i placówki, w której poddasz się zabiegowi. W Akademii Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu posiadamy nowoczesne urządzenia, dzięki którym głęboka, a do tego małoinwazyjna regeneracja skóry jest możliwa. Przedstawiamy Thermocool, znany też jako termolifting RF, czyli lifting bez użycia skalpela. Poznaj szczegóły termoliftingu Thermocool, innowacyjnego zabiegu o wielu zastosowaniach. Już dziś zapisz się na zabieg i przekonaj się o efektach!

Thermocool - działanie fal radiowych

Działanie termoliftingu opiera się na wykorzystaniu promieniowania elektromagnetycznego. Podczas zabiegu do skóry, na którą wcześniej został nałożony preparat miejscowo znieczulający, zbliżana jest specjalna głowica emitująca fale radiowe.Tym samym, głębokie warstwy skóry są podgrzewane do wysokiej temperatury. Jednocześnie komfort podczas zabiegu zapewnia nam system chłodzenia. W czasie zabiegu nie dochodzi do przerwania ciągłości skóry, nie wymaga on więc rekonwalescencji, a na skórze nie pozostają blizny. W pełni satysfakcjonujące efekty są osiągane po kilku sesjach, ale już ta pierwsza przynosi duże korzyści. W naszej Akademii Natura Med, przed poddaniem się zabiegowi Thermocool korzystasz z konsultacji ze specjalistą. Wywiad pozwoli poznać lekarzowi Twój problem i ustalić, czy nie ma przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu.

Działanie Thermocool na skórę

Jednym z zastosowań termoliftingu RF jest odmładzanie i regeneracja skóry. Zmniejszona produkcja kolagenu, widoczna w postaci utraty elastyczności skóry to naturalny proces. Ilość wytwarzanego kolagenu zaczyna spadać już po 25. roku życia. Z wiekiem włókna kolagenowe tracą więc elastyczność i ulegają rozciągnięciu. Zabieg Thermocool jest w stanie pomóc naszej skórze odzyskać młodzieńczy wygląd. Kluczowe jest obkurczanie włókien kolagenowych i stymulacja fibroblastów do wzmożonej produkcji nowego kolagenu i elastyny oraz usprawnienie mikrokrążenia. Efekty termoliftingu RF są nieocenione. Możemy cieszyć się jędrną skórą i zyskujemy odpowiednie napięcie skóry. Pozbywamy się też drobnych zmarszczek, a te głębsze zostają spłycone. Thermocool to skuteczne rozwiązanie na problemy takie jak: utrata owalu twarzy, worki pod oczami czy obwisła skóra na ciele. Dodatkowe  korzyści z poddania się zabiegowi Thermocool obejmują usunięcie przebarwień, wyrównanie kolorytu i głębokie oczyszczenie skóry. Za pomocą termoliftingu RF możemy odmłodzić skórę twarzy, dłoni, stóp i inne okolice ciała.

Thermocool w walce z cellulitem

Kolejnym zastosowaniem Thermocool jest modelowanie sylwetki. Nie musisz godzić się na niedoskonałe ciało, możesz poddać się działaniu radiofrekwencji, która pozbędzie się niedoskonałości i pozwoli Ci cieszyć się piękną sylwetką. Fale radiowe są skuteczne w usuwaniu cellulitu i drobnych otłuszczeń. Promieniowanie elektromagnetyczne, działające na ciało podwyższoną temperaturą, a jednocześnie schładzające skórę, rozbija nagromadzone komórki tłuszczowe, które następnie zostają wydalone z organizmu. Thermocool jest zatem świetnym sposobem na wyszczuplanie i modelowanie sylwetki. Za pomocą tego zabiegu możesz między innymi zmniejszyć objętość danej partii ciała, ujędrnić skórę i unieść m.in. pośladki.

KONTAKT

Recepcja
+48 18 533 09 45

Kosmetolodzy
+48 535 253 825

lek. med Mirosław Rodak
+48 606 942 379

mail: [email protected]

poniedziałek - piątek: 10.00-18.00

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down