Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser wysokoenergetyczny — cennik

Laseroterapia wysokoenergetyczna
35,31 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laser w terapii bólu Nowy Sącz

  Laser wysokoenergetyczny - stosowany w leczeniu bólu

  Laser wysokoenergetyczny (HILT) to nowoczesne narzędzie pozwalające przeprowadzić terapię przeciwbólową oraz biostymulację. Jest alternatywą dla zimnej laseroterapii.

  Dzięki tej metodzie możliwe jest nieinwazyjne leczenie stanów zapalnych oraz bólu. Laser stosowany jest także w przypadku zwyrodnień występujących  w różnych partiach ciała. Działa punktowo i efektywnie stymuluje miejscową tkankę, co znacznie  przyspiesza proces regeneracji.

  Urządzenie emituje światło o indywidualnie dobranej mocy oraz długości. Co istotne moc szczytowa może być do 50 razy wyższa niż w przypadku zimnej laseroterapii. Z kolei terapia z wykorzystaniem fali uderzeniowej (SWT, Shock Wave Therapy) zwiększa moce przeciwbólowego działania lasera i przyspiesza mikrokrążenie. Zabieg umożliwia  poprawę drenażu limfatycznego,  co pozytywnie przekłada się na odnowę tkanek.

  Laser pozwala uśmierzyć ból i przyspieszyć metabolizm,  a także usprawnić procesy regenerujące w organizmie.

  W czasie zabiegu dochodzi do likwidacji starych fibroblastów oraz stymulacji nowych. W efekcie organizm wytwarza nowe zasoby kolagenu, wpływając korzystnie na stawy i cały układ ruchu.

  Jak przebiega zabieg laserem wysokoenergetycznym?
  1.
  Postawienie diagnozy

  Rozmowa ze specjalistą pomoże ustawić urządzenie i dobrać odpowiednią metodę do rodzaju przypadłości. 

  2.
  Terapia laserem wysokoenergetycznym

  Laser wpływa na stymulację wzrostu tkanek.  Jego działanie pozwala na leczenie stanów zapalnych, bólu oraz urazów mięśni i stawów. Terapia wspiera rehabilitację po operacji. Pomaga także w leczeniu wielu chorób skóry.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Nowoczesne podejście

  Stawiamy na sprzęt najwyższej klasy i stale szukamy nowych, sprawdzonych i bezpiecznych metod, które pozwolą nam optymalnie działać na rzecz pacjenta i pomóc mu wyleczyć uciążliwe przypadłości.

  Specjalizacja

  Członkowie naszej kadry specjalizują się w różnych dziedzinach. Dbamy o to, by nasz personel był kompletny i mógł świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się cała gama profesjonalnych zabiegów, będących odpowiedzią na wiele przypadłości.

  Troska o pacjenta

  Stosujemy indywidualne podejście. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy z pacjentem wywiad, który pozwala wykluczyć przeciwwskazania i dobrać właściwą metodę.

  laser w terapii bólu Nowy Sącz
  Częste pytania
  Laser działa w dwóch trybach - impulsowym oraz ciągłym. Pierwszy pozwala na skuteczne leczenie bólu. Terapeuta wykonuje koncentryczne ruchy wokół ogniska bólu, stopniowo zbliżając się do centrum. Cały zabieg trwa zaledwie kilka minut. W przypadku trybu ciągłego dochodzi do biostymulacji tkanek, a głowica urządzenia jest przesuwana wzdłuż mięśni ruchem ciągłym. Zabieg trwa odrobinę dłużej niż w trybie impulsowym.
  W zależności od dobranej metody, zabieg trwa od 2 do 6 minut. Laser działa precyzyjnie, co nie tylko pozwala na skrócenie czasu trwania sesji, ale jest też gwarancją skuteczności i bezpieczeństwa.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • skłonności do krwawień
  • choroby nowotworowe, arytmia lub niewydolność krążenia, cukrzyca
  • nadwrażliwość na światło
  Zabieg okiem eksperta

  Laser wysokoenergetyczny to alternatywa dla zimnej laseroterapii. Sesje pozwalają wyleczyć ból, a także uporać się z urazami mięśni oraz stawów. Może być stosowany jako wsparcie rehabilitacji pooperacyjnej. Metoda jest bezpieczna i nieinwazyjna, a ryzyko skutków ubocznych minimalne.Zabieg wpływa na stymulację regeneracji tkanek i pobudza organizm do produkcji kolagenu.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Laser wysokoenergetyczny — rekonwalescencja

  Laseroterapia jest bardzo bezpieczną metodą leczenia. Nie wymaga bolesnej rekonwalescencji ani specjalistycznych kosmetyków po zabiegu. Przez pierwsze kilka tygodni po wizycie należy tylko unikać intensywnych promieni słonecznych i używać kremu z filtrem.

  0
  %

  Laser wysokoenergetyczny — trwałość efektów

  Często upragnione efekty przynosi już pierwszy zabieg, częściej jednak potrzebna jest seria spotkań, by utrwalić pozytywne skutki terapii. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta oraz jego preferencji i oczekiwań.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down