Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Peeling laserowy węglowy - cennik

Laserowy peeling węglowy
235,40 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  peeling węglowy laserowy Nowy Sącz

  Laserowy peeling węglowy

  Peelingi są zabiegiem kosmetycznym polegającym na kontrolowanym złuszczaniu martwego naskórka. Do zabiegów tego typu należą zarówno delikatne peelingi enzymatyczne czy ziarniste wykonywane w domu, jak i bardziej specjalistyczne metody oczyszczania. Laserowy peeling węglowy, zwany inaczej “black doll” wykorzystuje aktywną siłę węgla i dokładność lasera, co wpływa na zdrowy i młody wygląd skóry. Głównymi wskazaniami do zabiegu są:

  Głównymi wskazaniami do zabiegu są:

  • trądzik
  • poszarzała cera
  • pierwsze zmarszczki
  • rozszerzone pory
  • nierówny koloryt skóry

  Celem głębokiego oczyszczania skóry laserem jest oczywiście złuszczenie martwego naskórka. Zabieg robi jednak sporo więcej. Zwęża rozszerzone pory, zmniejszając tym samym przetłuszczanie skóry. Działa kojąco na stany zapalne i skutecznie wyrównuje koloryt skóry.

  Jak przebiega peeling węglowy?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Pierwszym krokiem jest oczywiście konsultacja z lekarzem i klasyfikacja do zabiegu. Skóra nie potrzebuje do niego specjalnego przygotowania w domu. W przypadku tej kuracji jedynymi przeciwwskazaniami do zabiegu mogą być te dotyczące samej laseroterapii. 

  2.
  Przygotowanie

  Przed samym zabiegiem niezbędny jest dokładny demakijaż. Po nim w oczyszczoną skórę wmasowana zostaje zawiesina koloidalna z węglem aktywnym. Preparat pozostaje na skórze 10 do 15 minut, dokładnie wnikając w pory.

  3.
  Peeling

  Kolejny krok to najpierw etap termiczny a następnie impulsowy laseroterapii. Ten moment jest zupełnie bezpieczny i bezbolesny skóra potrzebuje jednak po nim chłodzenia. Na koniec zabiegu nakładana jest na twarz maska łagodząco-chłodząca.

  4.
  Efekty

  Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i lekko ściągnięta. Wrażenie to jednak szybko mija. Dla pełnego efektu zaleca się terapię obejmującą od 3 do 6 zabiegów. Między nimi konieczne jest minimum 2 tygodnie przerwy. Pierwszymi efektami możesz cieszyć się jednak już po pierwszej wizycie.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Postaw na specjalistów

  Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w pielęgnacji i leczeniu skóry. Szeroka oferta peelingów i innych specjalistycznych zabiegów pielęgnacyjnych dostępnych w naszej klinice z pewnością Cię zaskoczy. Laseroterapia połączona z siłą aktywnych formuł nie ma przed nami tajemnic. Widać to po efektach naszej pracy.

  Jakość usług i najlepsza cena

  Korzystamy z najlepszego sprzętu i najnowszych preparatów, ponieważ jakość usług to dla nas priorytet. Wiemy jednak, jak ważna jest również konkurencyjna cena. U nas znajdziesz cennik dostosowany do twoich możliwości oraz fachowe podejście do potrzeb twojej skóry.

  Nowoczesne metody

  Jesteśmy na bieżąco z osiągnięciami nauki w zakresie medycyny estetycznej oraz kosmetyki. Korzystamy ze sprawdzonych metod i sięgamy po skuteczne rozwiązania, potwierdzone licznymi testami.

  peeling węglowy laserowy Nowy Sącz
  Częste pytania
  Czas dochodzenia skóry do siebie po peelingu laserowym wynosi od 3 do 5 dni. W przypadku nieco poważniejszych zabiegów czas ten może się wydłużyć do 7-10 dni.
  Wszystkie zabiegi wykonywane w Natura Med są bezpieczne. Każdy z nich przeszedł szereg testów laboratoryjnych, a jego skuteczność została potwierdzona wielokrotnie. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone rozwiązania.
  Przeciwwskazania
  • bycie w ciąży lub podczas karmienia piersią
  • uszkodzenia skóry
  • choroby skóry, trądzik
  • zażywanie leków lub ziół fotouczulających
  Zabieg okiem eksperta

  Peeling laserowy jest alternatywą dla innych zabiegów tego typu. Wpływa na poprawę elastyczności skóry, oczyszcza ją i wygładza. Zabieg redukuje przebarwienia, zmniejsza łojotok i wygładza drobne zmarszczki.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Peeling węglowy laserowy — rekonwalescencja

  Tuż po zabiegu skóra może być lekko ściągnięta i zaczerwieniona, dyskomfort jednak szybko mija, a skóra jest wyraźnie wygładzona już po pierwszej wizycie. Jeśli chodzi o pielęgnację po zabiegu, niezbędna jest konsultacja ze specjalistą. Przekaże on szczegóły dotyczące tego, jak najlepiej zadbać o skórę.

  0
  %

  Peeling węglowy laserowy — trwałość efektów

  Zabieg zalecany jest w cyklach od 3 do 6 wizyt. W takich warunkach nasze klientki osiągają najlepsze rezultaty. Przerwy między nimi to minimum dwa tygodnie. Pierwsze efekty terapii widać jednak praktycznie od razu.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down