Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Sonoforeza - cennik

Mikrodermabrazja+ sonoforeza z ampułką
126,50 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką
82,50 zł
Mikrodermabrazja+ sonoforeza z ampułką+ maska
137,50 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką+ maska
93,50 zł
Mikrodermabrazja+ sonoforeza z ampułką+ maska algowa/nanomaska
148,50 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką+ maska algowa/nanomaska
104,50 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg sonoforeza Nowy Sącz

  Sonoforeza i terapia przy pomocy ultradźwięków to nowoczesny sposób na stymulację skóry.

  To także świetna metoda na wprowadzanie do skóry rozmaitych substancji odżywczych i leczniczych. Sonoforeza to masaż ultradźwiękowy. Jego celem jest korzystne wpłynięcie na metabolizm komórek skóry. To z kolei pobudza je do produkcji kolagenu oraz elastyny. Ultradźwięki docierają znacznie głębiej niż tradycyjne kosmetyki. Zabieg trwa kilkanaście minut, ale ma wyjątkowo korzystny wpływ na skórę i ciało. Potrafi przywrócić skórze młodzieńczy wygląd. Mikromasaż przy pomocy dźwięku poprawia przepuszczalność błon komórkowych. Dzięki temu substancje odżywcze mogą łatwiej dotrzeć tam, gdzie działają najefektywniej. Poza tym zabieg wpływa korzystnie na metabolizm komórek oraz przepływ limfy.

  Sonoforeza poprzedza wiele innych zabiegów kosmetycznych i estetycznych. To bezinwazyjna metoda, którą można z powodzeniem stosować na różne partie ciała. Po sonoforezie warto zdecydować się na przykład na peeling chemiczny lub kawitacyjny. Zabieg z użyciem ultradźwięków to znakomity sposób na suchą i wiotką skórę. Pomoże też uporać się z wieloma innymi problemami skórnymi.

  Jak przebiega zabieg sonoforeza?
  1.
  Rozmowa ze specjalistą

  Ustalenie szczegółów sesji. Rozmowa ma na celu wykluczenie przeciwwskazań i dobranie zabiegu i jego szczegółów do konkretnych oczekiwań klienta.

  2.
  Oczyszczenie skóry

  Miejsce, które zostanie poddane zabiegowi zostaje oczyszczone przy pomocy toniku. Można także wykonać peeling.

  3.
  Substancje aktywne

  Na oczyszczoną skórę nakłada się ampułkę z substancjami odżywczymi. Ich mieszanka może mieć na przykład działanie antycellulitowe.

  4.
  Zabieg

  Sam zabieg jest bezbolesny. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe bezpośrednio do skóry. Po zabiegu warto nałożyć krem.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Sprawdzone metody

  Stawiamy wyłącznie na rozwiązania, których jesteśmy pewni. Nie eksperymentujemy na klientach. Naszym celem jest dostarczenie rozwiązań, które gwarantują efekty.

  Profesjonalne podejście

  Drag a button, link, or anything else into the icon box to place it below the text. Lorem ipsum dolor sit amet elit.

  Skuteczność

  Nasze zabiegi przynoszą efekty, dlatego klienci często do nas wracają na kolejne sesje. Wiemy, jak ważne jest zbudowanie solidnej relacji i udzielenie klientowi odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości.

  zabieg sonoforeza Nowy Sącz
  Częste pytania
  Tak, w sieci można z łatwością kupić urządzenia do terapii ultradźwiękowej. Jednak nie gwarantuje to efektów. Istotna jest także wiedza i doświadczenie - tak, aby wykonać zabieg jak najlepiej. Nasi specjaliści są gwarancją udanego zabiegu.
  Wśród najczęstszych wskazań możemy wyróżnić problemy z cellulitem, złogi tłuszczowe czy zmarszczki i przebarwienia. Sonoforeza poradzi sobie także z rumieniem, łojotokiem oraz cieniami pod oczami. To także świetny sposób na pozbycie się trądziku.
  Przeciwwskazania
  • epilepsja, stwardnienie rozsiane
  • choroby nowotworowe, krążenia
  • rozrusznik serca lub inne metalowe elementy w ciele
  Zabieg okiem eksperta

  Dzięki sonoforezie możliwe jest uzyskanie licznych efektów związanych ze stanem skóry. Zabieg pomaga świetnie likwidować zmarszczki oraz cienie pod oczami. Co więcej jest skuteczny w walce z cellulitem i złogami tłuszczowymi. Przeciwdziała też trądzikowi i poprawia ogólny stan skóry. Dzięki sonoforezie skóra przestaje być wiotka. Staje się gęstsza, jędrna i nabiera zdrowego, młodzieńczego wyglądu.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Sonoforeza — rekonwalescencja

  Zabieg jest delikatny i mało inwazyjny. Skóra nie potrzebuje po nim okresu rekonwalescencji. Dla utrwalenia efektów konieczna jest jednak odpowiednia pielęgnacja pozabiegowa. Jeśli masz pytania, które jej dotyczą, warto zadać je na wizycie konsultacyjnej naszemu specjaliście.

  0
  %

  Sonoforeza — trwałość efektów

  Zdarza się, że zabieg przynosi zamierzone efekty już po pierwszej wizycie. Częściej niezbędny jest jednak cykl spotkań, który pomaga osiągnąć optymalne rezultaty i utrwalić skutki terapii. Jej rytm i długość ustala się w zależności od problemu, który chcemy rozwiązać. 

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down