Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Lecznicze zabiegi fibryną bogatokomórkową — cennik

1 zabieg
471 zł

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabieg fibryną bogatopłytkową Nowy Sącz

  Fibryna bogatokomórkowa - regeneracja z własnej krwi Pacjenta

  Fibryna podobnie jak osocze bogatopłytkowe wpływa korzystnie na regenerację komórek i stymuluje organizm do pracy.

  Różni się jednak tym, że zawiera dodatkowo leukocyty oraz mezenchymalne komórki macierzyste. Fibryna jest długim białkiem mającym kluczowe znaczenie w procesie gojenia ran.

  Stosujemy ją w leczeniu ran, owrzodzeń, blizn , urazów oraz przewlekłych procesów zapalnych układu mięśniowo- szkieletowego.

  Jak przebiega zabieg fibryną bogatokomórkową?
  1.
  Diagnoza i wybór zabiegu

  Podczas rozmowy z naszym specjalistą ustalisz cel zabiegu oraz dobierzecie odpowiednią metodę, która pomoże go osiągnąć.

  2.
  Pobranie krwi oraz zabieg

  Następnym krokiem po pobraniu krwi jest jej odwirowanie w celu uzyskania fibryny. Następnie ostrzykuje się nią odpowiednie miejsca w ciele. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ stosuje się krem znieczulający EMLA.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Specjalizacja

  Zabiegi dostępne w naszej ofercie to specjalistyczne terapie prowadzone przez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem. Dzięki temu sesje są bezpieczne, a ryzyko wystąpienia skutków ubocznych sprowadzone do minimum.

  Szeroka oferta

  Nasi specjaliści są w stanie przeprowadzić pacjentów przez różnorodne zabiegi. Dzięki temu możemy dostosować procedurę do aktualnych potrzeb klienta i zapewnić mu najlepsze możliwe rozwiązanie. Ten sam problem w przypadku kilku osób może być leczony na różne sposoby.

  zabieg fibryną bogatopłytkową Nowy Sącz
  Częste pytania
  Dobór metody zależy od indywidualnego zapotrzebowania pacjenta i jego aktualnej sytuacji. W większości przypadków bardziej kompleksowym rozwiązaniem będzie zastosowanie fibryny. Można też powiedzieć, że fibryna nadaje się lepiej do regeneracji mniejszych obszarów niż w przypadku osocza bogatopłytkowego.
  Terapia z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej jest zabiegiem nieinwazyjnym. W większości przypadków po sesji widoczne są niewielkie zasiniaczenia, które znikną w ciągu 3 dni.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub okres karmienia piersią
  • przewlekłe schorzenia takie jak cukrzyca, choroby układu krążenia
  • aktywne stany zapalne
  • choroby nowotworowe
  Zabieg okiem eksperta

  Terapia z zastosowaniem fibryny bogatobiałkowej oraz osocza to dwie zbliżone metody. W obu przypadkach zastosowany preparat pochodzi z krwi pacjenta. Zabiegi z fibryną są bardziej skuteczne w przypadku mniejszych obszarów skóry. Sesje są bezbolesne, chociaż w przypadku niektórych pacjentów może dojść do odczuwania niewielkiego dyskomfortu. Celem zabiegu jest pobudzenie skóry do regeneracji oraz odnowy. Jest on szczególnie skuteczny w przypadku osób cierpiących na alergie.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Fibryna bogatokomórkowa — rekonwalescencja

  Tuż po zabiegu skóra może być nieco obolała. Zdarza się też lekka opuchlizna lub drobne siniaki. Zabieg jest jednak delikatny i nieinwazyjny. Dzięki temu skóra dochodzi do siebie w sposób naturalny w pierwszym tygodniu po wizycie w naszej klinice. Nie potrzeba stosować żadnych specyfików ani specjalistycznej rekonwalescencji.

  0
  %

  Fibryna bogatokomórkowa — trwałość efektów

  Świetne efekty zapewnia już jeden zabieg. W zależności od stanu naszej skóry możemy jednak zdecydować się na cykl spotkań, w czasie których składniki aktywne aplikowane są w różne obszary naszej skóry. Dzięki temu osiągniemy lepsze efekty.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down