Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Laser CO2 frakcyjny (Fraxel) — cennik

Laser frakcyjny przebarwienia
117,70 zł - 1765,50 zł
Laser frakcyjny rozstępy
235,40 zł - 2942,50 zł
Laser frakcyjny - zagęszczanie skóry, usuwanie drobnych zmarszczek
235,40 zł - 2942,50 zł
Laser frakcyjny usuwanie blizn
117,70 zł - 1177,00 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laseroterapia

  Frakcyjne (laserowe) odmładzanie skóry laserem CO2

  Laser frakcyjny CO2 to jedno z najnowszych osiągnięć laseroterapii. Wykorzystuje technikę frakcyjną, aby usunąć blizny, rozstępy i przebarwienia. Zabieg jest mało inwazyjny i  odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Można go stosować na wybrane partie ciała i twarzy. Po tym rodzaju laseroterapii można zauważyć również wygładzenie zmarszczek. 

  Jak działa leczenie laserem frakcyjnym?

  Komputer lasera przelicza wprowadzone przez lekarza parametry zabiegu na impulsy ( frakcje) energii emitowanej przez urządzenie. Światło lasera odparowuje warstwy skóry w formie mikrokolumienek w zadanej gęstości i głębokości skóry. Stymuluje to jej odbudowę. Dzięki odparowaniu tkanki martwiczej , w przeciwieństwie do lasera nieablacyjnego ( laser erbowo- yagowy) , cały proces regeneracji może być ukierunkowany na remodeling skóry. 

  Jak przebiega zabieg laserem CO2?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Pierwszym krokiem jak zawsze jest konsultacja z lekarzem. Bada on dokładnie partie ciała, które chcemy poddać zabiegowi i omawia z nami wskazania po zabiegu.

  2.
  Zabieg

  Na oczyszczoną skórę po próbie laserowej puszcza się rozproszoną wiązkę światła o odpowiedniej częstotliwości. W tym momencie może pojawić się uczucie dyskomfortu lub mrowienia, które można zniwelować za pomocą łagodnego znieczulenia.

  3.
  Dalsze kroki

  Zabieg jest krótki. Po nim skóra może być opuchnięta i lekko obolała, jednak objawy te szybko mijają. Zalecenia po zabiegach i ilość sesji dobierana jest indywidualnie.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Stale się rozwijamy

  W naszej klinice znajdziesz nowoczesny sprzęt i kadrę lekarzy znających nowości ze swojej branży. Laser frakcyjny nie jest stosowany powszechnie, a praca z nim daje coraz lepsze efekty, rozwiązując całe spektrum współczesnych problemów skórnych.

  Działamy kompleksowo

  Wiemy, że każdy klient potrzebuje indywidualnego podejścia. Nieraz mogliśmy przekonać się, jak skuteczna jest kompleksowa opieka nad klientem na każdym etapie leczenia. W ten sposób osiągamy coraz lepsze rezultaty i zdobywamy zaufanie.

  Dbamy o ciebie

  Wciąż pracujemy nad swoją ofertą, aby móc zaproponować ci atrakcyjne ceny całego wachlarzu usług i zabiegów kosmetycznych. Wiemy, że w naszej pracy kluczowe jest twoje bezpieczeństwo i zadowolenie z efektów terapii.

  laseroterapia
  Częste pytania
  Działanie lasera może wywoływać nieprzyjemne mrowienie, jednak zastosowanie kremu znieczulającego przed zabiegiem może to w całości wyeliminować. Przy wykorzystaniu wyższej energii można zastosować miejscowe znieczulenie.
  Najczęstszym powodem poddania się zabiegowi jest chęć zredukowania blizn trądzikowych. Laser usuwa także drobne zmarszczki i przebarwienia. Po wszystkim skóra jest odmłodzona. Poprawia się też jej gęstość.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub karmienie piersią
  • ciężkie choroby takie jak nowotwory, cukrzyca czy niewydolność nerek
  • infekcje i rany skóry
  • przez 3 tygodnie przed zabiegiem należy unikać słońca (opalanie się, solarium)
  • przyjmowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi, immunosupresyjnych lub retinoidów
  • skłonność do blizn przerostowych
  Zabieg okiem eksperta

  Laser frakcyjny to skuteczna metoda usuwania i redukcji niedoskonałości skórnych. Zabieg pomaga poradzić sobie z bliznami potrądzikowymi i odmłodzić skórę. Możemy w ten sposób usunąć drobne zmarszczki czy poprawić gęstość i elastyczność skóry dzięki aktywizacji produkcji kolagenu typu III. Jej powierzchnia będzie bardziej gładka i odmłodzona. Zabieg jest bezpieczny i nie boli. W razie czego można zastosować znieczulenie.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Zabieg laserem CO2 — rekonwalescencja

  Przed i po zabiegu należy unikać bezpośredniego przebywania na słońcu. Sama terapia jest nieinwazyjna i wykonywana przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego Po laseroterapii skóra wymaga rekonwalescencji, zgodnie z zaleceniami lekarza wykonującego zabieg.

  0
  %

  Zabieg laserem CO2 — trwałość efektów

  W niektórych przypadkach wystarczy jeden zabieg laserem frakcyjnym. Najczęściej jednak terapia obejmuje serię wizyt. O ich częstotliwości decyduje lekarz podczas pierwszej konsultacji. W czasie przerw między zabiegami należy zapewniać skórze ciągłą ochronę w postaci kremu z filtrem. Jest to bardzo ważne, jeśli chcemy uzyskać jak najlepsze efekty.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down