Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Zagęszczanie i przedłużanie rzęs — cennik

Ściągnięcie rzęs
44-55 zł
Uzupełnienie rzęs metodą 1:1
88-110 zł
Uzupełnienie rzęs metoda 2D-8D
110-165 zł
Przedłużanie rzęs Sekret Lashes 1:1
165 zł
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Sekret Lashes
220 zł
Kreski górne - zagęszczenie linii rzęs
440 zł
Henna brwi i rzęs + regulacja łuku brwiowego
33 zł
Lifting i laminacja rzes
88 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  zabiegi na rzęsy Nowy Sącz

  Profesjonalne zabiegi na rzęsy - nowoczesne metody, naturalny efekt

  Długie, gęste rzęsy potrafią dodać kobiecie wyjątkowego uroku. Sprawiają, że oko zostaje odpowiednio podkreślone, a spojrzenie od razu przyciąga uwagę. Wpływa to także korzystnie na wygląd całej twarzy. Dlatego tak wiele osób narzeka na krótkie, rzadkie rzęsy i mogą one stać się źródłem poważnych kompleksów. 

  Można oczywiście stosować odżywki oraz oleje, które stymulują porost. Niestety nie w każdym przypadku takie rozwiązanie będzie skuteczne. Znacznie lepszą odpowiedzią na problemy związane z rzęsami jest nowoczesna technologia. W naszej klinice Natura Med wykonujemy zabieg przedłużania oraz zagęszczania rzęs dzięki metodzie 1:1. Stosujemy również metodę objętościową Volume Russian Style 2d-8d z wykorzystaniem produktów uznanej marki Secret Lashes.

  Metoda 1:1 -  naturalne wydłużenie i podkręcenie rzęs

  Aplikacja jest bezbolesna i polega na przyklejaniu syntetycznych rzęs pojedynczo do każdej rzęsy naturalnej. W Natura Med dostosowujemy długość oraz kształt każdej rzęsy, by zapewnić jak najbardziej naturalny efekt. Rzęsy tworzone są z jedwabiu z domieszką materiałów syntetycznych. Dzięki temu są trwałe i wodoodporne. 

  Z kolei Volume Russian Style to rozwiązanie pozwalające osiągnąć rezultat zagęszczenia i przedłużenia rzęs. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie efektu wachlarza rzęs. Metoda polega na aplikowaniu wachlarzy, które są ulracienkie, sprężyste i wyjątkowo lekkie. Przy okazji nie obciążają naszych naturalnych rzęs.

   

  Jak przebiega zabieg przedłużania i podkręcania rzęs?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Rozmowa ze specjalistą pomoże wyeliminować przeciwwskazania i ustalić indywidualny cel zabiegu. Odpowie on na wszystkie pytania i pomoże rozwiać nasze wątpliwości.

  2.
  Przedłużenie i zagęszczenie rzęs

  Zabiegi są przeprowadzane przez wykwalifikowanych kosmetologów, którzy wykorzystują najwyższej jakości produkty. Dlatego zabiegi są skuteczne, a nasi klienci wychodzą z kliniki zadowoleni.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Specjalizacja

  Nasi pracownicy cały czas rozwijają swoje umiejętności oraz wiedzę. Zależy nam na tym, aby dostarczać jak najlepsze rozwiązania. Stawiamy na sprawdzone metody.

  Technologia

  Wiemy, jak ważna jest precyzja i efektywność zabiegów. Dlatego jesteśmy na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami nauki w dziedzinie medycyny estetycznej.

  Przystępne pakiety cenowe

  Chcemy, żeby nasza oferta dotarła do jak największej liczby osób. Dlatego przygotowaliśmy szereg korzystnych pakietów cenowych, dzięki którym można przetestować nasze możliwości.

  zabiegi na rzęsy Nowy Sącz
  Częste pytania
  Zabiegi zagęszczania i przedłużania rzęs wykonywane w N Med różnią się stosowanym rozwiązaniem. W przypadku metody 1:1 chodzi o doklejanie pojedynczo rzęs. Natomiast w przypadku drugiej metody doczepiane są malutkie wachlarzyki rzęs, które znacząco zwiększają objętość.
  Rzęsy wykonane są z wysokiej jakości jedwabiu zmieszanego z materiałami syntetycznymi. Dzięki temu są niezwykle trwałe, a do tego wodoodporne.
  Przeciwwskazania
  • zupełny brak rzęs lub ich bardzo mała ilość
  • łysienie
  • ektopia oraz entropion, czyli podwijanie się powiek
  • alopecia
  • stany zapalne oka
  Zabieg okiem eksperta

  Przedłużanie i zwiększenie objętości rzęs to nieinwazyjna metoda pozwalająca na poprawę wyglądu oka i całej twarzy. Dzięki nowoczesnym metodom, które stosujemy, zabiegi są bezpieczne i bardzo skuteczne.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Przedłużanie i zagęszczenie rzęs — rekonwalescencja

  Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg mało inwazyjny. Jednak 24 godziny po wizycie w naszej klinice oczu i rzęs nie można moczyć wodą. Lepiej powstrzymać się w tym czasie od wszelkich działań pielęgnacyjnych. Po to, aby klej mógł odpowiednio zaschnąć, a efekt był odpowiednio trwały.

  0
  %

  Przedłużanie i zagęszczenie rzęs — trwałość efektów

  Zabieg zwykle daje oczekiwany efekt już po pierwszej wizycie. Ewentualne poprawki są ustalane indywidualnie i zależą od decyzji naszego specjalisty oraz oczekiwań klienta.

  Powiązane zabiegi

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down