Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego - cennik

Usuwanie tatuażu i makijażu permamentnego laserem
165 zł - 385 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  laserowe usuwanie tatuażu Natura Med

  Usuwanie tatuaży i makijażu permanentnego

  Stosujemy nowoczesny i skuteczny laser Nd:Yag oparty na innowacyjnej technologia nanosekundowej.

  Na czym polega dokładnie zabieg? Podstawą jest emisja wiązki światła o zmiennej długości. Dostosowanie długości fali zależy od rodzaju tatuażu, jego wielkości oraz zastosowanych barwników.

  Zadaniem urządzenia jest rozbijanie cząsteczek pigmentu. Co istotne laser działa wyłącznie na skórę z barwnikiem, pozostałe tkanki pozostają nienaruszone.

  Jest to obecnie jedna z najbardziej bezpiecznych metod umożliwiających usunięcie tatuażu lub makijażu permanentnego. Po zabiegu nie zostają blizny. 

  Pełna kuracja obejmuje od 4 do 8 zabiegów. Wszystko zależy od tego, jaki jest to tatuaż. A konkretnie, jakie zastosowano kolory i nasycenie. Większe tatuaże wymagają więcej pracy. Czas terapii może się dodatkowo wydłużyć, jeśli tatuaż próbowano usunąć wcześniej innymi metodami. Pod wpływem lasera malowidło się rozjaśnia. Z kolei cząsteczki rozbitego przy pomocy lasera barwnika zostają wchłonięte przez komórki układu odpornościowego.

  Jak przebiega zabieg usuwania tatuażu lub makijażu permanentnego?
  1.
  Profesjonalna konsultacja

  Konsultacja pomoże ustalić cel zabiegu, dobrać metody i liczbę sesji potrzebnych do osiągnięcia pożądanych efektów.

  2.
  Zabieg

  W celu osiągnięcia pożądanych rezultatów konieczne jest poznanie rodzaju wykorzystanych barwników oraz głębokości, na którą zostały wprowadzone. 

  3.
  Regeneracja

  Na miejscu usuniętego barwnika po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie. Może mu towarzyszyć swędzenie i występowanie małych strupków. Jest to naturalny proces, podczas którego całkowicie usuwany jest barwnik.

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Dbałość o efekty

  Zależy nam tym, żeby nasi klienci byli zadowoleni. Chcemy pomóc im osiągać zakładane cele i rozwiązać problemy związane ze skórą i nie tylko. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. A to przekłada się na efekty.

  Szeroka oferta

  W Natura Med wiemy, że dobór odpowiedniego zabiegu ma kluczowe znaczenie. Istotne jest właściwe zdiagnozowanie problemu. Dzięki temu można dobrać rozwiązanie, które rzeczywiście będzie skuteczne.

  Atrakcyjny cennik

  Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była także atrakcyjna pod względem kosztowym.

  laserowe usuwanie tatuażu Natura Med
  Częste pytania
  Laser jest bardzo precyzyjny, dlatego wiązka uderza prosto w barwnik, nie uszkadzając przy tym skóry. Oczywiście nie można w 100% wykluczyć ryzyka powikłań.
  Przy zabiegach usuwania tatuażu wykorzystujemy znieczulenie miejscowe. Dzięki temu zabieg przebiega całkowicie bezboleśnie.
  Przeciwwskazania
  • ciąża lub karmienie piersią
  • choroby tkanki łącznej, choroby zapalne skóry, nowotworowe, cukrzyca
  • bielactwo, łuszczyca
  • padaczka
  • świeża opalenizna
  • stosowanie leków lub ziół fotouczulających
  Zabieg okiem eksperta

  Usuwanie makijażu permanentnego lub tatuażu to często złożona sprawa. Proces wymaga kilku sesji na przestrzeni 5-8 tygodni. Istotne jest, aby w tym okresie każdego dnia dokładnie odkażać miejsce zabiegu, a następnie zakładać świeży opatrunek. Ważne jest również stosowanie kremu pozabiegowego. Aż do całkowitego zagojenia nie wolno korzystać z basenu czy sauny.

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Usuwanie makijażu permanentnego lub tatuażu — rekonwalescencja

  Tuż po wizycie skóra może być podrażniona i zaczerwieniona. Te objawy i niewielkie strupki, które pojawią się w miejscu zabiegu, powinny zniknąć w ciągu kilku dni. W tym czasie warto zastosować pielęgnację natłuszczającą - szczegóły przekaże nasz specjalista.

  0
  %

  Usuwanie makijażu permanentnego lub tatuażu — trwałość efektów

  Jedna wizyta nie wystarczy, by usunąć tatuaż lub makijaż permanentny. Dla osiągnięcia idealnego efektu, niezbędny jest cykl od 4 do 6 wizyt. O przerwach między nimi i pielęgnacji pozabiegowej zadecyduje nasz specjalista. Tak, aby osiągnąć jak najlepszy efekt i sprostać oczekiwaniom klienta.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down