Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Peeling kawitacyjny - cennik

Peeling kawitacyjny+ maska+ ampułka
82,39 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką+ maska
100,05 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką
88,28 zł
Peeling kawitacyjny+ maska lub ampułka
70,62 zł
Peeling kawitacyjny+ sonoforeza z ampułką+ maska algowa/nanomaska
111,82 zł
Peeling kawitacyjny samodzielny
58,85 zł
Peeling kawitacyjny na twarz i dekolt + maska
105,93 zł
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ
Recepcja: +48 18 533 09 45

  kawitacyjny peeling Nowy Sącz

  Peeling kawitacyjny sposobem na dokładne oczyszczenie skóry

  Kawitacja polega na przemianie cieczy w gaz pod wpływem zmniejszonego ciśnienia. Peeling polega na wystawieniu wilgotnej skóry na działanie ultradźwięków, wskutek czego dochodzi do powstawania mikropęcherzyków, które rozpadają się. Dzięki odpowiednio wykonanemu peelingowi możliwe jest nie tylko dogłębne oczyszczenie skóry, ale także pobudzenie jej do regeneracji. Peeling kawitacyjny wykorzystuje zjawisko kawitacji. Jest to proces, do którego dochodzi w wyniku ekspozycji skóry na falę ultradźwiękową. Wskutek tego martwe komórki naskórka ulegają złuszczeniu w warstwie zrogowaciałej. Przyspiesza to fizjologiczny proces odnowy skóry. Co więcej podczas zabiegu niszczone są również bakterie zasiedlające skórę. Usunięcie z naskórka martwych komórek pomoże zahamować rozmnażanie się bakterii.

  Peeling kawitacyjny pomaga oczyścić skórę i  wpływa na ujędrnienie tkanek.

  Oprócz usunięcia martwych komórek dochodzi także do intensywnej stymulacji metabolizmu komórek. W efekcie skóra jest w lepszej kondycji, rozjaśniona i gładka. Wibracje towarzyszące zabiegowi wpływają na poprawę przepływu krwi oraz limfy, dzięki czemu skóra staje się lepiej dotleniona i zregenerowana.  

  Peeling kawitacyjny wpływa na wzmocnienie skóry i jej dogłębne oczyszczenie, a przy tym jest delikatny i nie podrażnia naskórka. Szczególnie dobrze działa w okolicy twarzy. Może być wykonywany także przez osoby mające problemy naczynkowe. Jest bezbolesny. Po dobrze wykonanym zabiegu skóra jest jedynie lekko zaczerwieniona.

   

  Jak przebiega peeling kawitacyjny?
  1.
  Przygotowanie skóry

  Kosmetyczka oczyści naszą skórę żelem lub tonikiem. Oczywiście najlepiej, jeśli na zabieg przyjdziemy bez makijażu.

  2.
  Peeling

  Na skórę zostaje nałożone serum. Następnie przy pomocy szpatułki emitującej fale ultradźwiękowe wykonywany jest zabieg złuszczający. Skóra zostaje pozbawiona martwych komórek i dotleniona, co z kolei wspomaga jej odbudowę. 

  Dlaczego klinika Natura Med?

  Doświadczenie

  Nasi specjaliści wykonują peelingi od lat. Szeroki wybór dostępnych zabiegów sprawia, że z łatwością znajdzie się idealny również dla twojej skóry.

  Profesjonalne podejście

  Starannie podchodzimy do każdego pacjenta, oferując kompleksową pomoc. Nie chodzi nam tylko o wykonanie zabiegu. Staramy się zrozumieć potrzeby klientów, znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie, a następnie pomóc je osiągnąć.

  Rozsądne ceny

  Dbamy o to, by nasz cennik był konkurencyjny. Wiemy, jak ważne jest to szczególnie w przypadku nowych klientów, którzy nie znają jeszcze możliwości naszej placówki.

  kawitacyjny peeling Nowy Sącz
  Częste pytania
  Peeling nie boli. Podczas zabiegu możemy odczuwać nieznaczne łaskotanie i drapanie. Zdaniem niektórych klientów zabieg jest wręcz przyjemny i relaksujący.
  Rezultaty są już widoczne po pierwszej sesji. Już po pierwszym peelingu wyeliminowane zostają wągry i poprawia się ogólna gospodarka wodna skóry.
  Przeciwwskazania
  • choroby nowotworowe, choroby tarczycy
  • posiadanie metalowych implantów
  • padaczka
  • stany zapalne skóry
  • osteoporoza
  • niewydolność krążenia
  Zabieg okiem eksperta

  Peeling kawitacyjny to bezpieczny i skuteczny sposób na poprawę jakości skóry. Pozwala pozbyć się martwych komórek i pobudzić skórę do regeneracji. Po zabiegu jest ona nie tylko profesjonalnie oczyszczona, ale także lepiej nawilżona. Peeling wpływa także na ujędrnienie skóry i wypełnienie zmarszczek.  

  lek. Mirosław Rodak

  0
  %

  Peeling kawitacyjny — rekonwalescencja

  Skóra bezpośrednio po zabiegu może być lekko podrażniona lub zaczerwieniona. Te objawy powinny jednak zniknąć już następnego dnia. Można wtedy bez obaw wykonać lekki makijaż. Skóra po peelingu kawitacyjnym nie wymaga specjalnego traktowania. 

  0
  %

  Peeling kawitacyjny — trwałość efektów

  Pełne efekty peelingu osiąga się już po pierwszym zabiegu. Kawitację można powtórzyć po minimum dwóch tygodniach. W zależności od tego, jakie efekty chcemy uzyskać, warto powtarzać zabieg co kilka miesięcy. Najlepiej ustalić indywidualny plan z naszym specjalistą.

  Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

  ADRES

  Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
  Mirosław Rodak

  ul.Barbackiego 24a/2
  33-300 Nowy Sącz

  KONTAKT

  Recepcja +48 18 533 09 45
  Kosmetolodzy +48 535 253 825
  lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
  mail: [email protected]

  poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

  wtorek, czwartek: 9.00-17.00

  sobota: 9.00-14.00

  starchevron-down