lek. Mirosław Rodak

Studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz specjalizację II stopnia z rehabilitacji medycznej. Skończył również studia podyplomowe z zakresu kosmetologii lekarskiej.

Pracował między innymi w Centralnym Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Wielokrotnie pełnił funkcję ordynatora w placówkach szpitalnych.

Systematycznie brał udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę, a dzięki temu jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich Pacjentów.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, w tym w terapii przeciwstarzeniowej i niwelowaniu zmarszczek. Doktor Rodak wykonuje zabiegi modelowania sylwetki, usuwania przebarwień i zmian skórnych. Zajmuje się leczeniem trądziku, nadpotliwości i rumienia oraz rozszerzonych naczyń krwionośnych. Posiada certyfikaty uprawniające do stosowania nici rozpuszczalnych Aptos w medycynie estetycznej.

W dziedzinie rehabilitacji stosuje leczenie oparte o najnowsze osiągnięcia medycyny w połączeniu z tradycjami medycyny dalekowschodniej i naturalnej.

Szczególnie interesuje się zastosowaniem laserów oraz osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej i rehabilitacji, dlatego cały czas stara się ulepszać zabiegi, korzystając ze sprawdzonych preparatów i najnowocześniejszego sprzętu. Z kolei osocze bogatopłytkowe cieszy się swoim zastosowaniem w medycynie estetycznej ze względu na największe bezpieczeństwo i naturalność. Pacjentki często boją się inwazyjnych zabiegów i nie ufają chemicznym preparatom. W takim wypadku doktor Rodak przygotowuje indywidualne programy terapii, które skupiają się na osiągnięciu jak najlepszych efektów przy zachowaniu minimalnej inwazyjności. Komfort pacjentki to dla niego priorytet.

Nasz zespół:

Małgorzata Drabik

Kosmetolog

Kosmetolog ze specjalizacją kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu wiodących marek kosmetycznych. Ukończyła kurs wizażu I i II stopnia, kurs makijażu ślubnego w czołowej szkole Artystyczna Alternatywa oraz kurs makijażu mineralnego Promineral. Specjalizuje się także w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs Secret Lashes. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do Pacjenta.


Agnieszka Stawiarska

Kosmetolog

Kosmetolog. Specjalizacja- stylizacja paznokci.

Galeria :