Nmed logo
O nas Podologia
Twój problem
Blog
Kontakt

Zespół kliniki Natura Med tworzą certyfikowani specjaliści, których pasją jest medycyna estetyczna łącząca tradycję z nowoczesnością

Nasi lekarze i kosmetolodzy to wykwalifikowani specjaliści, którzy dobro pacjenta stawiają na pierwszym miejscu. Przed każdym zabiegiem udzielają szczegółowej konsultacji, która ma za zadanie uwzględnić wszystkie oczekiwania pacjenta dotyczące efektów, wykluczyć przeciwwskazania i zmaksymalizować bezpieczeństwo zabiegu.  Nasz zespół wspólnie dba o to, aby każdy zabieg był jak najbardziej komfortowy, a pacjenci cieszyli się długo jego wspaniałymi efektami. Zapraszamy do Natura Med!

Galeria

Lek. Mirosław Rodak

Studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz specjalizację II stopnia z rehabilitacji medycznej. Skończył również studia podyplomowe z zakresu kosmetologii lekarskiej.

Pracował między innymi w Centralnym Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Wielokrotnie pełnił funkcję ordynatora w placówkach szpitalnych.

Systematycznie brał udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę, a dzięki temu jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich Pacjentów.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, w tym w terapii przeciwstarzeniowej i niwelowaniu zmarszczek. Doktor Rodak wykonuje zabiegi modelowania sylwetki, usuwania przebarwień i zmian skórnych. Zajmuje się leczeniem trądziku, nadpotliwości i rumienia oraz rozszerzonych naczyń krwionośnych. Posiada certyfikaty uprawniające do stosowania nici rozpuszczalnych Aptos w medycynie estetycznej.

W dziedzinie rehabilitacji stosuje leczenie oparte o najnowsze osiągnięcia medycyny w połączeniu z tradycjami medycyny dalekowschodniej i naturalnej.

Szczególnie interesuje się zastosowaniem laserów oraz osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej i rehabilitacji, dlatego cały czas stara się ulepszać zabiegi, korzystając ze sprawdzonych preparatów i najnowocześniejszego sprzętu. Z kolei osocze bogatopłytkowe cieszy się swoim zastosowaniem w medycynie estetycznej ze względu na największe bezpieczeństwo i naturalność. Pacjentki często boją się inwazyjnych zabiegów i nie ufają chemicznym preparatom. W takim wypadku doktor Rodak przygotowuje indywidualne programy terapii, które skupiają się na osiągnięciu jak najlepszych efektów przy zachowaniu minimalnej inwazyjności. Komfort pacjentki to dla niego priorytet.

mgr Joanna Gryga – Rumin - podolog

Jest absolwentką UJ W Krakowie . Uzyskała tytuł czeladnika w zawodzie Kosmetyczka. Ponadto w 2014 r. ukończyła i otrzymała dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta. Jest czynnym podologiem od 2018 roku, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Posiada dyplomy z zakresu: stylizacja rzęs z metod objętościowych 4d i więcej II st., laminowanie rzęs, makijaż medyczny korekcyjny.

Stara się uczyć od najlepszych dlatego zdobyła Certyfikat ukończenia warsztatów przez Make-up Artist MAGDĘ PIECZONKĘ z makijażu: – dziennego (GLOW MAKE-UP) – wieczorowego (SMOKE EYES) – RED CARPET. Dowodem jej owocnej pracy jest grono stałych klientek, ceniące profesjonalne wykonanie oraz przestrzeganie higieny.

mgr Joanna Halota - kosmetolog

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Uzyskała tytuł magistra kosmetologii. Posiada dyplomy ukończenia szkoleń z metody przedłużania rzęs 1:1 oraz z techniki stylizacji metodą objętościową od 2D do 4D. Ukończyła również kurs z zakresu wizażu I i II stopnia.
 
Pani Joanna jest także linergistką i zajmuje się makijażem permanentnym w Natura Med. Wykonuje kreski górne (zagęszczenie linii rzęs i kreski dekoracyjne), usta oraz brwi metodą pudrową, soft i ombre. Zajmuje się także laserowym usuwaniem makijażu permanentnego oraz tatuaży. Wykonuje profesjonalne zabiegi z użyciem kwasów oraz większość zabiegów laserowych wchodzących w dział kosmetologii.
 
Jej celem zawodowym jest poszerzanie wiedzy kosmetologa, gdyż ta tematyka stała się jej pasją. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach, warsztatach i seminariach z zakresu kosmetologii.

Nasze certyfikaty

Nasz zespół stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach i szkoleniach. Liczne dyplomy i zadowolenie naszych pacjentów to potwierdzenie najwyższych kompetencji i profesjonalizmu pracowników Natura Med.

Medycyna estetyczna Nowy Sącz, woj. małopolskie

ADRES

Akademia Zdrowia i Urody Natura Med
Mirosław Rodak

ul.Barbackiego 24a/2
33-300 Nowy Sącz

KONTAKT

Recepcja +48 18 533 09 45
Kosmetolodzy +48 535 253 825
lek. med Mirosław Rodak +48 606 942 379
mail: [email protected]

poniedziałek, środa, piątek: 11.00-19.00

wtorek, czwartek: 9.00-17.00

sobota: 9.00-14.00

chevron-down