lek. Mirosław Rodak

Studiował w Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Posiada II stopień specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz specjalizację II stopnia z rehabilitacji medycznej. Skończył również studia podyplomowe z zakresu kosmetologii lekarskiej.

Pracował między innymi w Centralnym Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Wielokrotnie pełnił funkcję ordynatora w placówkach szpitalnych.

Systematycznie brał udział w kursach i specjalistycznych szkoleniach, by poszerzać swoją wiedzę, a dzięki temu jak najlepiej spełniać oczekiwania swoich Pacjentów.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, w tym w terapii przeciwstarzeniowej i niwelowaniu zmarszczek. Doktor Rodak wykonuje zabiegi modelowania sylwetki, usuwania przebarwień i zmian skórnych. Zajmuje się leczeniem trądziku, nadpotliwości i rumienia oraz rozszerzonych naczyń krwionośnych. Posiada certyfikaty uprawniające do stosowania nici rozpuszczalnych Aptos w medycynie estetycznej.

W dziedzinie rehabilitacji stosuje leczenie oparte o najnowsze osiągnięcia medycyny w połączeniu z tradycjami medycyny dalekowschodniej i naturalnej.

Szczególnie interesuje się zastosowaniem laserów oraz osocza bogatopłytkowego w medycynie estetycznej i rehabilitacji, dlatego cały czas stara się ulepszać zabiegi, korzystając ze sprawdzonych preparatów i najnowocześniejszego sprzętu. Z kolei osocze bogatopłytkowe cieszy się swoim zastosowaniem w medycynie estetycznej ze względu na największe bezpieczeństwo i naturalność. Pacjentki często boją się inwazyjnych zabiegów i nie ufają chemicznym preparatom. W takim wypadku doktor Rodak przygotowuje indywidualne programy terapii, które skupiają się na osiągnięciu jak najlepszych efektów przy zachowaniu minimalnej inwazyjności. Komfort pacjentki to dla niego priorytet.

Nasz zespół:

Małgorzata Drabik

Kosmetolog

Kosmetolog ze specjalizacją kosmetyka profesjonalna z fizykoterapią i masażem. Stale podnosi kwalifikacje, chętnie uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu wiodących marek kosmetycznych. Ukończyła kurs wizażu I i II stopnia, kurs makijażu ślubnego w czołowej szkole Artystyczna Alternatywa oraz kurs makijażu mineralnego Promineral. Specjalizuje się także w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs Secret Lashes. Zawsze uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona do Pacjenta.


mgr Joanna Gryga – Rumin

Kosmetolog

Jestem absolwentką UJ W Krakowie . Uzyskałam tytuł czeladnika w zawodzie Kosmetyczka. Ponadto w 2014 r. Ukończyłam i otrzymałam dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta. Posiadam dyplom ukończenia zawodowego kursu Podologicznego (w Krakowie) oraz dyplomy z zakresu: – stylizacja rzęs z metod objętościowych 4d i więcej II st. – laminowanie rzęs- makijaż medyczny korekcyjny. Staram się uczyć od najlepszych dlatego zdobyłam Certyfikat ukończenia warsztatów przez Make-up Artist MAGDĘ PIECZONKE z makijażu: – dziennego ( GLOW MAKE-UP) – wieczorowego ( SMOKE EYES) – RED CARPET. Dowodem mojej pracy jest grono stałych klientek, ceniące profesjonalne wykonanie oraz przestrzeganie higieny.


mgr Joanna Halota

Kosmetolog

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie . Uzyskałam tytuł magistra kosmetologii. Posiadam dyplomy ukończenia szkoleń z metody przedłużania rzęs 1:1 oraz z techniki stylizacji metodą objętościową od 2D do 4D. Ukończyłam również kurs z zakresu wizażu I i II stopnia. Moim celem zawodowym jest poszerzanie wiedzy kosmetologa, gdyż ta tematyka stała się moją pasją. Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach, warsztatach i seminariach z zakresu kosmetologii.


Edyta Węglowska

Kosmetolog

Ukończyłam studia na Małopolskiej Wyższej Szkole im. J. Dietla w Krakowie – specjalizacja „Kosmetologia profesjonalna z elementami Fizykoterapii i Masażem”. Staram się ciągle rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje na licznych kongresach kosmetologicznych i szkoleniach. Specjalizuje się w zabiegach na twarz i ciało co sprawia mi największą radość. Kieruje się zasadą „Indywidualne podejście do każdego typu cery, skóry jest najważniejsze”. Ukończyłam szkolenie I i II stopnia wizażu, jestem certyfikowaną stylistką przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1 i objętościową 2D-4D. Doskonalę się w ręcznie malowanych zdobieniach w stylizacji paznokci. Od 2015 roku kosmetologia towarzyszy mi w życiu codziennym, z uśmiechem podchodzę do swojej pracy gdyż jest ona moim zainteresowaniem.


Galeria :